بعدم آمریکایی ها در حال مبارزه با دو متمایز و در عین حال هم آمیختن دشمنان این هفته: نژاد پرستی نهادینه شده و یک بیماری همه گیر است که به طور نامتناسبی آلوده کردن و کشتن آنها.

این تظاهرات که باید لرزاند شهرستانها از ساحل به ساحل بیش از چند روز گذشته بودند در فوری حس برانگیخته توسط پلیس مینیاپولیس قتل جورج فلوید, گزارشی ، و خشونت پلیس شده است موضوع اصلی تظاهرات. اما این اعتراض نیز در حال سوخت توسط این واقعیت است که جوامع سیاه ویران شده اند مرگبار پاتوژن کار راه خود را در سراسر امریکا است.

در حالی که مردم سیاه و سفید را تشکیل می دهند تنها حدود 13 درصد از ایالات متحده آمریکا جمعیت با توجه به U. s. اداره آمار آنها حساب 22% از COVID-19 مرگ و میر تا کنون با توجه به COVID پیگیری پروژه (سفید مردم را تا 77 درصد از جمعیت ایالات متحده حساب برای تنها 47 درصد از مرگ و میر). نابرابری حتی بیشتر آشکار در برخی از ایالات و شهرستانها که در آن مردم سیاه و سفید را تشکیل می دهند بزرگترین سهم از جمعیت است. در می سی سی پی, مردم سیاه و سفید نشان دهنده 38 درصد از جمعیت اما حساب برای 51 درصد از مرگ و میر. در لوئیزیانا که نسبت 32/53%. و در واشنگتن آن را متناوب 45/75%.

اما داده ها در COVID-19 و مسابقه ناقص هستند به این معنی که ما حتی نمی توانید مطمئن باشید که چگونه نابرابر شیوع واقعا شده است. “برای یک چیز واقعا وجود دارد هیچ سطح ملی سیستم برای جمع آوری این داده ها می گوید:” زمان سردبیر ارشد الیاس Wolfson. “این همه بر اساس دولت و مقامات بهداشت عمومی به معنی وجود دارد می توان تناقضات اما از همه مهمتر وجود نداشت و ملی دستور به جمع آوری این داده ها یا چارچوب برای انجام این کار است.”

چهل و شش ایالت و واشنگتن دی سی گزارش مسابقه داده در تایید COVID-19 موارد در حالی که تنها 41 گزارش مسابقه برای ویروس های مربوط به مرگ و میر. اما با توجه به عدم مناسب تست و این واقعیت است که بسیاری از موارد می رویم تشخیص داده نشده و یا misreported اعداد نادرست هستند—و به احتمال زیاد دست کم گرفتن چقدر استارک نژادی و نابرابری بوده است. علاوه بر این برخی از ایالات آمریکا نیست گزارش مسابقه داده coronavirus موارد در همه—از جمله لوئیزیانا به آمریکا برای سومین, سیاه, جمعیت. هنوز با مردم حسابداری برای یک outsized تعداد COVID-19 مرگ و میر در 34 متحده آن را یک سیگنال است که نمی توان نادیده گرفت.

هیچ شواهد پزشکی که COVID-19 تاثیر می گذارد غیر سفید پوستان متفاوت از سفید پوستان در یک بیولوژیکی سطح. بلکه به نظر می رسد این ویروس است که, بهره برداری از قبل موجود اختلافات و تعصبات در آمریکا سیستم مراقبت های بهداشتی—سیاه و سفید آمریکایی ها تمایل دارند که کمتر دسترسی به مراقبت های بهداشتی از سفیده مثلا شده اند و به خصوص صدمه دیده توسط coronavirus باعث رکود اقتصادی بسیاری از ترک بدون درآمد ثابت یا بیمه بهداشت و درمان. برای رسیدگی به این مشکلات ما حداقل نیاز به اطلاعات خوب و هوشمندانه به تخصیص منابع و افزایش دسترسی و پاسخگویی Wolfson می گوید.

متاسفانه این احتمال وجود دارد که این اعتراضات می تواند اجازه می دهد ویروس برای نفوذ حتی عمیق تر از طریق خیلی از جوامع آن را در حال حاضر اکثر وحشیانه زده. در این مدت فوری این هفته معترضان در صورت خطر دستگیری و یا خشونت در دست اجرای قانون و یا دیگران. با تجمع در گروه های بزرگ در میان همه گیر آنها نیز افزایش خطر ابتلا یا پخش COVID-19. اما برای بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید و متحدان آنها که خطر بودن هرحال هزینه های اقامت سکوت در این صورت از ادامه ظلم و ستم.

این داستان اقتباس شده از Coronavirus مختصر زمان روزانه COVID-19 خبرنامه. شما می توانید کلیک کنید برای ثبت نام اینجا را برای به روز رسانی آینده در صندوق پستی خود را.

نوشتن به سانیا منصور در sanya.mansoor@time.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im