“ما خودمان تعریف کنیم.’ قهرمان افسانه ای تنیس Billie Jean King در مورد آنچه در آن به معنی به او بسیار خود را به عروسک باربی

هنگامی که بیلی جین کینگ در حال رشد بود تا عروسک های باربی حتی نمی وجود داشته باشد و در عین حال; محبوب با نام تجاری عرضه شد زمانی که او 15 سال به خوبی در راه خود را به تبدیل شدن به یک پیشگام افسانه ای تنیس به عنوان پادشاه گفت: زمان.

اما امروز باربی نام تجاری است که به افتخار پادشاه به عنوان یکی از جدید خود را الهام بخش زنان عروسک کامل با ساز و برگ تنیس, راکت و کفش بر اساس دنده او هنگامی که او معروف برنده 1973 “نبرد دو جنس” در برابر بابی ریگس — یک لحظه تایید کرد که جای خود را در تاریخ ورزش. او را در بر داشت به زنان انجمن تنیس و ورزش زنان بنیاد پذیرفته شود به ملی زنان در سالن از شهرت و دریافت مدال آزادی ریاست جمهوری در سال 2009 در حالی که همچنان به حمایت از فرصت های بیشتر برای زنان در ورزش است.

“این واقعا یک امتیاز” پادشاه گفت: زمان در حال حاضر تبدیل شدن به جاودانه به عنوان یک باربی خودش. یک نماینده از ماتل توضیح انتخاب خود را: “او نه تنها یک افسانه ای تنیس, بازیکن بلکه یک تساوی قهرمان” لیزا McKnight, SVP و جهانی سر از باربی و عروسک های نمونه کارها در ماتل گفت: زمان . “با انداختن نور روی او داستان قدرتمند ما در ادامه به دختران نشان می دهد که آنها می تواند هر چیزی باشد.”

او می پیوندد یک خط از عروسک که Mattel با نام تجاری منتشر شده در سال های اخیر پس از مدل واقعی زنان, آیکون, از جمله حقوق مدنی قهرمان رزا پارک, هنرمند فریدا کالو و فضانورد سالی سوار. (سوار, در واقع, یک دوست شخصی شاه: “او می خواست می شود یک بازیکن تنیس حرفه ای برای اولین بار!” پادشاه گفت: در مورد سوار شدن. “او همیشه به من می گفت که یک ورزشکار واقعا به او کمک کرد تا در ناسا. این به او کمک کرد که یکی از اولین به دلیل چابکی خود را. و او یک دانشمند بود. اینها چیزهایی است که کودکان آنها یادگیری در مورد هر یک از این عروسک: آنها می توانید خواب بیش از حد. آنها می توانند رویای بزرگ است و آنها می توانید آن را.”)

آخرین مجموعه از سه جدید تاریخی زن و ارقام گنجانده شده در باربی کانن هستند King, جاز, خواننده الا فیتزجرالد و بنیانگذار پرستاری مدرن فلورانس بلبل. “این یک افتخار برای من متعلق به این زنان است که ساخته شده از جمله تفاوت به جهان را به مکانی بهتر و به رهبری و به دختران نشان می دهد که ما می تواند هر چیزی باشد: تعریف ما از خودمان” پادشاه گفت:. علاوه بر ایجاد عروسک شباهت چهره های معروف باربی نیز تلاش ساخته شده در سال های اخیر به تنوع در ارائه خود را با عروسک در طیف وسیعی از اندازه های مختلف و جنسيت-nonconforming ظاهر. “

پادشاه عروسک بخشی از الهام بخش زنان سری راه اندازی شده در سال 2018 که باربی لگد به تلاش برای بستن “رویای شکاف” که محققان به عنوان تجربه مشترک از دختران جوان کمرنگ جلوه دادن پتانسیل خود را در مقایسه با پسران بر اساس قرار گرفتن در معرض به کلیشه. “همه این زنان هستند trailblazers را ساخته اند که تاثیر قابل توجهی در مناطق مربوطه خود را از تمرکز و هر فن می تواند به نفع از دانستن داستان خود را” McKnight توضیح, تکان, در تنوع ارقام که باربی انتخاب شده در این مجموعه است.

“ما باید برای متوقف کردن آموزش دختران ما آنها هرگز به اندازه کافی خوب. این شروع می شود در دوران کودکی” شاه اشاره کرد; دختران نشان داده شده است به منظور توسعه “خود-باورهای محدود کننده” در سن جوان است. “باربی کمک می کند. شما می توانید با استفاده از تخیل خود را با عروسک باربی است که واقعا مهم است” پادشاه گفت:.

نوشتن به Raisa برونر در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>