“ما که حمل بار.’ پزشکی کارگران مبارزه COVID-19 روبرو هستند سلامت روانی بحران

As a critical care, دکتر, در شهر نیویورک, مونیکا استفاده می شود برای برخورد با اکتان بالا موقعیت و درمان به شدت بیمار بیماران. اما او می گوید: COVID-19 شیوع این است که بر خلاف هر چیزی که او را قبل از دیده می شود. در طول چند هفته گذشته به اتاق عمل تبدیل شده اند به ويژه پزشکان در تمام زمینه باید پیش نویس شده به اورژانس کار می کنند و دو نفر از همکاران او شد بيماران ICU. در حالی که مونیکا به او افتخار همکاران برای افزایش به چالش او می گوید آن را سخت را برای آنها به مبارزه در یک نبرد طولانی مدت در برابر کشنده و بسیار مسری بیماری با هیچ درمان شناخته شده است.

به مسائل بدتر Monica به تازگی آزمایش مثبت برای COVID-19 و او معتقد است که او به ارمغان آورد این ویروس از خانه شوهرش. هر دو بدست بیمار و بهبود هستند اما او تا به حال یک زمان بسیار سخت تر با این بیماری نسبت به او انجام داد. مونیکا می گوید که در حالی که او استفاده می شود خطر ذاتی از کار او احساس می کند او را در بیمارستان قادر به محافظت از خود و خانواده خود را — و او خودش را مقصر می داند در بخش برای شوهرش بیماری است. “وجود دارد این احساس غرق شدن که شما می گوید:” مونیکا که نخواست نامش فاش شود چرا که او می ترسید حرفه ای پیامدهای برای صحبت کردن با صراحت “نه تنها مانند بیمارستان اجازه شما و که سیستم اجازه دهید ما را به عنوان پزشکان و نیست از ما محافظت می کند اما پس از آن من نمی محافظت از خانواده خود من.”

در بیمارستان ها در سراسر جهان, پزشکان, پرستاران و دیگر کارکنان بهداشتی درمانی مانند مونیکا در حال مبارزه با دشمن است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 95,000 مردم, از جمله بیش از 16 ، 000 در ایالات متحده است. و همانطور که با هر گونه جنگ و مبارزه در برابر COVID-19 منجر خواهد شد و نه فقط در مستقیم تلفات بلکه وحشتناک تلفات در ذهن بسیاری از کسانی که زنده ماندن.

از آن خواهد شد سال قبل از سلامت روانی تلفات از COVID-19 همه گیر است به طور کامل درک نشده است اما برخی از اطلاعات اولیه در حال حاضر رنگ یک تصویر تلخ. یک مطالعه منتشر شده در آوریل 23 در مجله پزشکی JAMA یافت که در میان 1,257 بهداشت و درمان کارگران با COVID-19 بيمار در چین, 50.4% گزارش علائم افسردگی 44.6% علائم اضطراب 34% بی خوابی و 71.5 درصد گزارش پریشانی. پرستاران و دیگر کارگران خط مقدم بودند و در میان کسانی که با شدید ترین علائم است.

در مصاحبه با گذشت زمان تعدادی از پزشکان و پرستاران گفت که مبارزه با COVID-19 ساخت آنها احساس بیشتر اختصاص داده شده به خود را حرفه ای و مصمم به از طریق فشار و کمک به بیماران خود را. اما بسیاری نیز بستری برای پناه دادن به تیره تر احساسات. آنها ترس از گسترش این بیماری به خانواده خود نا امید در مورد کمبود دنده محافظ و احساس آنها نمی تواند انجام دهد به اندازه کافی برای بیماران خود خسته به ساعت کشیده اند و دیگر بدون یک پایان روشن در چشم و بیشتر از همه عمیقا غمگین برای مرگ بیماران بسیاری از آنها لغزش دور بدون عزیزان خود را در کنار خود.

آن کسانی که تنها مرگ است که آمار سخت ترین برای برخی از. ناتالی جونز ICU-پرستار ثبت شده در رابرت وود جانسون بیمارستان دانشگاه همیلتون در نیوجرسی می گوید آن را دردناک را به نوبه خود به دور از مردم که می خواهند به دیدار عزیزان خود را برای آخرین بار. او در تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای مهربان باش که در آن او می تواند در هفته گذشته او در گذشته یک پیام از یک بیمار را درست قبل از مرگ او: “که آنها او را دوست دارم و آن را خوب به آن بروید.” اما حتی به سادگی حامل یک پیام از چنین احساسی وزن می تواند تلفات.

“ما حمل این بار برای خانواده های بیش از حد می گوید:” جونز که با داشتن عدم خواب بدون کابوس. “و ما درک می کنیم آن را بسیار دشوار است که آنها نمی تواند وجود داشته باشد. و آن لطمه می زند و ما را بیش از حد. به عنوان پرستاران ما درمانگران و ما مهربان است. این بازدید بسیار نزدیک به خانه برای ما نیز هست.”

“ما همه تحت تاثیر” می افزاید: جونز که در حال حاضر برنامه گیج کننده واز حتی بیشتر شدید میان شیوع هزینه او خواب است که ممکن است در غیر این صورت کمک به او در مقابله با آنچه که او تجربه. “به می گویند که ما نمی خواهد می تواند دروغ بگوید.”

Coronavirus است که مصرف یک روانی تلفات حتی در آن دسته از کارشناسان پزشکی که در خط مقدم. پس از شروع شیوع دکتر کاتز یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه جانز هاپکینز شده است ارائه مشاوره به خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت مراکز در برخورد با کروناویروس. اما او در حال مبارزه با شکاف بین آنچه که او معتقد است به روش های مناسب و آنچه را در واقع ممکن است در این بحران است. بسیاری از امکانات او مشاوره رنج می برند از کمبود تجهیزات حفاظتی محدود نیروی انسانی و کافی تست و حس ناتوانی در راه است.

“ما نیست که در منابع قبل از این که مورد نیاز ما این است به طور کامل بسته و آنها را فراتر از هر چیزی امکان پذیر است می گوید:” کاتز. “این بسیار غم انگیز است. من واقعا احساس می کنید برای این خانه های پرستاری و کارکنان این خانه های سالمندان, چون من واقعا بر این باورند که آنها در حال تلاش برای انجام کار درست است. اما من واقعا احساس نمی مانند آنها در حال محافظت از این راه است که ما نیاز به حفاظت از آنها است.”

پیدا کردن راه هایی برای حمایت از کارگران پزشکی ” بهداشت روان می تواند یک جزء کلیدی در مبارزه با COVID-19. دکتر آلبرت وو, استاد, سلامت, سیاست و مدیریت و پزشکی در دانشگاه جانز هاپکینز بلومبرگ دانشکده بهداشت می گوید که شواهد از سال 2003 شیوع سارس نشان می دهد که عدم حمایت از بهداشت و درمان کارگران در یک بحران از جمله با ارائه به اندازه کافی دنده محافظ ساییده شدن می تواند خود را “سلامت و انعطاف پذیری” در نهایت منجر به مزمن فرسودگی شغلی. برخی از مراقبت های بهداشتی کارگران می تواند حرفه ای باشد وجود ندارد و در اغلب موارد از کار و یا توسعه PTSD و هر موجود سلامت روانی شرایط می تواند بدتر. بعلاوه بهداشت و درمان کارگران بشر مانند بقیه از ما و تحت استرس شدید می تواند آنها را مستعد ابتلا به اشتباه — که می تواند منجر به بدتر نتایج برای بیماران و بیشتر ساییده شدن پزشکان و پرستاران بهداشت روان. “ما نمی توانیم دور از فیزیولوژی ما می گوید:” وو.

ویژه داستان
قهرمانان از خط مقدم
داستان شجاع کارگران خطر زندگی خود را برای نجات ما

اگر بهداشت و درمان کارگران می کنند و مراقبت از آنها به طور معمول این باور است که لازم پزشکی برای بیماران خود را, آنها ممکن است تجربه یک پدیده شناخته شده به عنوان “اخلاقی صدمه می گوید:” دکتر وندی دین یک روانپزشک و موسس غیر انتفاعی رفع اخلاقی آسیب است. دین می گوید که آمریکا ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی استفاده می شود برای انجام هر چیزی و همه چیز را برای کمک به بیماران خود را, اما ناکافی دنده محافظ و ترياژ به روش آنها را وادار خواهد کرد را “کاملأ پیچیده دردناک” تصمیم گیری برای انتخاب اینکه آیا یا نه به خطر آلوده خود خانواده خود و سایر بیماران به منظور کمک به همه در مراقبت از خود.

هنوز دین می گوید محدوده سلامت روانی بحران بهداشت و درمان در میان کارگران نمی خواهد آمد به تمرکز تا سریع تر مشکل زوال یافت.

“زمانی که من فکر می کنم چالش واقعی در حال رفتن به آمده است که این بیماری همه گیر را برطرف می کند و مردم شروع به داشتن زمان به فرآیند” او می گوید. “همه که آنها را دیده ام که آنها انجام داده ایم که آنها احساس کرده ام و تحت فشار قرار دادند به دور است.”

چندین بهداشت و درمان کارگران گفت که در میان تمام عدم قطعیت و وحشت آنها را در بر داشت برخی از کمک در طراحی بر حمایت از خود و خانواده ها و جوامع و یکی دیگر. مونیکا برای یک, می گوید دوستان خود مواد غذایی آورده به او و شوهرش پس از آنها مریض شدم و او عمیقا قدردانی از حمایت. او همچنین با افتخار از راه همکاران او گرد هم آمده اند به عنوان یک تیم برای مبارزه با ویروس. “شده است وجود دارد یک احساس واقعی از همه در سنگر با هم,” او می گوید. “آنچه که من بوده ام بیشتر سر در گم در مورد این است که مردم را واقعا افزایش یافته است به آن تماس بگیرید.”

لطفا راهنمایی, آگهی ها و داستان ها از خطوط مقدم به [email protected]

نوشتن به تارا قانون در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>