‘ما نمی توانیم پلیس راه ما از یک بیماری همه گیر.’ کارشناسان پلیس اتحادیه می گویند NYPD نباید اجرای فاصله اجتماعی میان قوانین COVID-19

تیاو در اداره پلیس شهر نیویورک (NYPD) در حال انجام تحقیقات داخلی به یک مه 2 حادثه در شرق ایجاد کرد که شامل خشونت آمیز دستگیری چند نفر که گفته می شود اعضای یک گروه از مردم بودند و نه اجتماعی فاصله. فیلم از بازداشت شده است به طور گسترده ای توزیع شده که منجر به انتقاد از آنچه مشاهده شده است که هر دو بیش از حد و متناقض اجرای بهداشت عمومی مقرر در میان coronavirus بیماری همه گیر.

با توجه به NYPD ارسال بیانیه به پلیس مشاهده یک گروه “در نقض اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات.” وقتی گفت برای متفرق کردن برخی از اعضای گروه گفته حاضر به انجام این کار. (تلاش برای رسیدن به بازداشت افراد ناموفق بودند; این باور بودند که آنها هنوز هم در بازداشت هستند.)

این حادثه است که از یک: در براونزویل بروکلین یک ویدیو ارسال شده در توییتر در مارس 3 نشان داد که پلیس به شدت درگیر شدن با گروه های از مردم به عنوان ناظران سازمان دیده بان. در شرق نیویورک در مارس 3, سه افسر NYPD فیلم برداری شد درگیر در خشونت آمیز بازداشت که گفته می شود به عنوان یک نتیجه از یک اجتماعی فاصله تخلف. و در مارس 6, فیلم نشان داد پلیس مشت زدن دو مرد فیلمبرداری دیگر اجتماعی فاصله بگیرد.

NYPD پاسخ نمی دهند به زمان درخواست برای اظهار نظر در این سه فیلم و یا اگر اضافی تحقیقات خواهد شد.

هفته گذشته فیلم از دو حادثه که در آن پلیس پراکنده اعضای جامعه Hasidic تجمع برای مجالس ترحیم نیز منجر به انتقاد.

“این برخورد را بی ارزش تشدید بین پلیس و اعضای عمومی به ویژه هنگامی که آنها به شدت با اجرای [اجتماعی فاصله] در محلات که به طور سنتی بیش از ای اداره برای شروع با” Jennvine وانگ, پلیس, پاسخگویی, پروژه, وکیل در کمک حقوقی جامعه می گوید. “این غرفه در تضاد کامل با تصاویر و رسانه های اجتماعی پست های NYPD قرار داده که در آن آنها در دیگر محله های توزیع ماسک.”

با وجود رکود در COVID-19 نفر در روزهای اخیر در شهر نیویورک باقی مانده است یک کانون برای شیوع کروناویروس در آمریکا با 327,469 مورد تأیید و 25,623 مرگ و میر. این شهر نیروی پلیس شده است پیش نویس برای کمک به اجرای اجتماعی فاصله و اقامت در خانه از دستورات که اجرا شده توسط رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در ماه مارس; لباس برای آب و هوا گرم تر می شود و بیشتر مردم شروع به رفتن خارج از سازمان دهندگان جامعه و رهبران از جمله نیویورک مدافع عمومی Jumaane ویلیامز ترس این نوع حوادث را بیشتر امری عادی تبدیل شده.

“NYPD سابقه با پلیس منجر به اعتقاد من وجود خواهد داشت و تهاجمی تر در اجرای این محله” وانگ می گوید. “ما نمی توانیم پلیس راه ما از یک بیماری همه گیر.”

ادامه مطلب: عنوان جدید COVID-19 موارد کاهش در نیویورک بقیه ملت در حال رفتن در جهت مخالف

پلیس اصلاحات گروه و جامعه سازمان در ادامه به چالش آنچه آنها را به عنوان نژادی و اختلاف آشکار در راه NYPD افسران پلیس مرفه سفید محله در مقابل محروم جوامع اقلیت. اما مسائل خاص اجتماعی فاصله-led بازداشت افزایش منجر به بسیاری از استدلال بزرگتر گام به عقب باید گرفته شود و شهر گسترده است. رابرت Gangi مدیر شهر نیویورک-بر اساس سازمان حمایت پلیس اصلاحات سازماندهی پروژه و دیگر طرفداران می گویند که شهر نیویورک دفتر شهردار و NYPD رهبران نیاز به محدود کردن پلیس نظارت اجتماعی فاصله در دسترس نباشد.

“ما نیاز به حرکت به دور از استفاده از پلیس و قانون و اجرای سیستم برای پاسخ به اجتماعی و مشکلات سلامتی” Gangi می گوید. او را به جای آن به متخصصان بهداشت عمومی و کارشناسان به عنوان یک منبع ارجح راهنمایی و مداخلات.

NYPD اصلی اتحادیه پلیس خیرخواه انجمن شهر نیویورک (نیویورک PBA) نیز نامیده می شود برای پایان دادن به NYPD را نظارت اجتماعی فاصله توصیف این وضعیت به عنوان “قابل دفاع است.”

“ترسو که اجرای این شهرستان به ما داده اند چیزی جز مبهم دستورالعمل ها و پیام های مخلوط, ترک پلیس در گوشه و کنار خیابان به دفع کردن برای خودمان” نیویورک PBA جمهور Patrick J. Lynch در بیانیه ای گفت.

نگه دارید تا به روز در حال رشد تهدیدی برای بهداشت جهانی با ثبت نام به صورت روزانه ما coronavirus عضویت در خبرنامه.

وجود دارد هیچ قطعی داده ها در بسیاری از بازداشت NYPD ساخته شده است که در هفته های اخیر به اجتماعی فاصله. شهر فرستاده 1,000 افسران در مارس 2 تا مطمئن شوید که مردم زیر دستورالعمل های بهداشتی با توجه به آسوشیتد پرس. که در سراسر آخر هفته افسران صادر 51 احضار که بیشتر آن به خاطر عدم رعایت. سه بازداشت شد همه مربوط به آوریل 2 حادثه در شرق ایجاد کرد.

وانگ می گوید که اطلاعات NYPD است که آزاد است و قابل اعتماد نیست چرا که آن را “خود-به گزارش” و را شامل نمی شود فردی یا اطلاعات جغرافیایی. “این سخت است برای ما برای پیگیری که چگونه بسیاری از دستگیری ها در واقع ناشی از اجتماعی فاصله اجرای” وانگ می گوید: با اشاره به اتهامات که ممکن است بعد از یک توقف آغاز شد که در آن زمینه.

نظارت از arraignments انجام شده توسط کمک های حقوقی جامعه نشان می دهد که بازداشت برای سطح پایین جرائم مانند خرده مواد مخدر اموال یا larceny را نمی کند, وانگ می گوید: “با وجود این واقعیت است که ما در وسط یک بیماری همه گیر… آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که NYPD عامل مانند آن است که کسب و کار به عنوان معمول حتی اگر هر کسب و کار دیگر اتحاد خود را اصلاح پروتکل.”

و Gangi می گوید که ماموران اغلب با استفاده از زور فیزیکی و یا ارعاب در حالی که پلیس — در هنگام اجرای اجتماعی فاصله قبیل اقدامات به جای خدمت به ترکیب خطر ویروسی انتقال برای همه طرف های درگیر.

به عنوان ویروسی دستگیری ویدئوها نشان دادن بسیاری از افسران هستند نه اجتماعی و فاصلهی خود را و نادرست خود را با استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی. “شما دیدن ماموران گشت بدون ماسک, بدون دستکش یا با پوشیدن ماسک خود را نادرست” وانگ می گوید. “نیستند پیوستن به [سلامت و ایمنی] دستورالعمل های خود را.”

ادامه مطلب: ادارات پلیس کلانتر دفاتر در سراسر آمریکا دست و پنجه نرم کردن با COVID-19 و تاثیر آن بر امنیت عمومی—و خود را

با وجود این نگرانی شهردار de Blasio می گوید که پلیس باقی خواهد ماند و در زمان خود نقش استدلال خود را با حضور “باعث می شود مردم به اصلاح رفتار خود را.” دفتر شهردار بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر ،

بوده است وجود دارد هزاران و ده ها هزار نفر از فعل و انفعالات بین ماموران پلیس و غیرنظامیان در طول هفته گذشته که رفت و بسیار خوبی که در آن حرکت رفت و مطمئن ساخته شده است که مردم تمرین های اجتماعی فاصله زمانی که اجرای لازم بود” de Blasio گفت.

لطفا راهنمایی, آگهی ها و داستان ها از خطوط مقدم به [email protected]

نوشتن به Josiah بیتس در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>