ما در این نزدیک به یک Patti LuPone Glee قسمت

به WNBA پرداخت ادای احترام به اواخر Gianna برایانت در شب جمعه او و دو بسکتبال جوانان هم تیمی های — الهام Altobelli و Payton چستر — افتخاری وظیفه.

13-year-old برایانت کشته شد در کنار Altobelli, Chester, پدر کوبه برایانت و پنج نفر دیگر در سقوط یک هلیکوپتر در کالیفرنیا در ماه ژانویه است. سالمند برایانت یک سوپراستار برای NBA لس آنجلس لیکرز و دختر خود را قطعا مانند نگاه او به دنبال رد پای خود و رسیدن به رویای خود را از بازی در WNBA. کون بزرگ, مادر, ونسا برایانت تشکر شده WNBA برای حرکت.

لیگ همچنین اعلام کرد آن را ایجاد “کوبه و جی جی برایانت WNBA وکالت جایزه” خواهد شد که با توجه به یک بازیکن است که باعث می شود سهم به دید و درک و پیشرفت دختران و زنان بسکتبال CBS گزارش ورزشی.

در رسمی پیش نویس که برگزار شد و تقریبا به دلیل رمان COVID-19 coronavirus همه گیر نیویورک آزادی انتخاب دانشگاه اورگان ستاره سابرینا Ionescu با هیچ. 1 به طور کلی انتخاب کنید. Ionescu تا به حال حرفه ای پرکار برای اردک تدوین یک NCAA-رکورد 26 سه گانه-دو برابر بیش از چهار سال در یوجین. او همچنین اولین بازیکن در مردان یا زنان بسکتبال به رکورد بیش از 2000 امتیاز از 1000 ریباند و 1 ، 000 کمک می کند. Ionescu تا به حال یک رابطه نزدیک با هر دو کوبه که او به عنوان یک مربی و Gianna برایانت. در ادامه مطلب ESPN و CBS Sports. تیم O’donnell

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>