“ما مهربانتر از آنها.” مغلوب ساختن پیشی جستن و مودی را منعکس نمی کند روح گجرات.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است با توجه به اولین سفر یک آمریکایی رئیس دولت به احمدآباد, بزرگترین شهر در ایالت غربی گجرات. این دولت است که نارندرا مودی نخست وزیر حکومت برای 12 سال است. این نیز که در آن که در آن نسل از خانواده زندگی می کردند. یک دلیل بزرگ است که تهمت را انتخاب احمدآباد است که بیشترین تعداد سرخپوستان در آمریکا و پرشورترین حامیان مودی – در حال Gujaratis. مغلوب ساختن پیشی جستن امیدوار است که با نمایش در احمدآباد به اعلام خود عشق ابدی برای مودی آمریکایی Gujaratis مثل من را متقاعد به رای دادن برای او و کمک به مبارزات انتخاباتی خود را.

رهبران این کشور از تولد من و کشور من تابعیت (ایالات متحده آمریکا) به نظر می رسد که این مشترک: آنها هر دو گفته و انجام داده, چیز نفرت نسبت به مسلمانان است. من برای اولین بار آگاه شد از این زمانی که در سال 2015 مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی دروغ در مورد مسلمانان تشویق سقوط برج های دوقلو. من برخی از آن زمانی که به عنوان رئیس جمهور من او را دیدم رسانهها یک راست نفرت گروه خود retweeting سه التهابی (و نادرست) ویدئوها با عنوان “اوباش اسلامگرا هل پسر نوجوان کردن سقف و ضربه او به مرگ”; “مسلمان مهاجر ضربان تا پسر هلندی در عصا” و “مسلمان از بین می برد یک مجسمه مریم باکره.”

در سال 2002 احمدآباد, سایت ضد اسلام پوگروم که در آن برخی از دو هزار نفر به قتل رسیدند. کودکان را دیدم پدران خود را بر روی آتش و مادرانشان مورد تجاوز قرار گرفته. مودی بود که وزیر امور خارجه در آن زمان برگزار شد به نیروهای امنیتی که می تواند متوقف شورش و اعضای دولت او به طور فعال شرکت در قتل. از آن ساخته شده من شرمنده به گجراتی.

به عنوان به زودی به عنوان او تصور, اتاق کار, تهمت ممنوع شهروندان چندین کشور مسلمان از ورود به ایالات متحده دولت مودی به تازگی به تصویب یک قانون تسریع اعطای تابعیت به پناهندگان از کشورهای همسایه که متعلق به ادیان جز اسلام. این اولین بار بود که به صورت مستقل در تاریخ هند است که یک دین شده است به طور خاص در قانون پارلمان. و آن است که به دنبال یک رجیستری با احتمال زیاد هدف نهایی از یک سیستم در سراسر کشور gulags برای افرادی که نمی توانند خود را اثبات شهروندی نیز با هدف مسلمانان است. این طرح ها شده اند نظارت یکی دیگر از گجراتی به نام آمیت شاه مودی صفحه اصلی وزیر که با اشاره به بنگلادش با مهاجران به عنوان “موریانه.”

من می خواهم به دنیا بگویید: لطفا قضاوت نکن همه پنجاه میلیون Gujaratis ، این مردم را نمایندگی نمی کند من یا میلیون ها نفر از دیگر Gujaratis. ما مهربانتر از آنها ما را بیشتر به بقیه جهان از آنها. Gujaratis در حال شهروندان جهانی برتری همتراز. یک نفر از هر سه در خارج از کشور سرخپوستان است گجراتی; ما را می توان در 129 از 190 ملت ها از زمین.

اما این درست است که خانه پدربزرگ و مادربزرگ من تا به حال در زمان های اخیر خونین تاریخ است. پدربزرگ من خانه در احمدآباد بود و درست در کنار یک مسلمان محله. در صلح آمیز برابر مسلمانان shopped در هندو متعلق به بازارهای; هندوها رفت و به مسلمان خیاط. در طول شورش است که اتفاق افتاده است هر چند سال و یا تا مرز ناگهان آشکار و ملموس است. شما نمی شد به مرحله در سراسر این خط وجود دارد همیشه پسران ایستاده گارد مسلح با چوب و چاقو به نفت سفید.

این Gujaratis که رهبری این کشور در حال حاضر می خواهم به نوبه خود به هند به احمدآباد. همه در حال خوش در هند خود را, آنها می گویند به جز مسلمانان است. و یک تصور نیز مسیحیان هنگامی که آنها در حال انجام با مسلمانان است. و همجنس هنگامی که آنها انجام می شود با مسیحیان. و هنگامی که آنها انجام می شود با همجنس.

آن است که یک خانواده مبارزه میان Gujaratis. بسیاری از بستگان من عشق ورزیدن مودی و فکر می کنم او تا به ترمیم هندو و گجراتی پراید پس از قرن ها حکومت مسلمان. اما بسیاری از کودکان از گجراتی مهاجران در آمریکا و انگلستان می خواهید چیزی برای انجام با این سیاست نفرت. آنها شناسایی به جنوب آسیا و یا انجمن به جای هند. آنها درک نمی کنند که چگونه پدر و مادر خود می تواند مخالفت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن – 87 درصد از آمریکایی ها رای دادند دموکرات در انتخابات 2016 و همچنین پشتیبانی مودی. آنها درک نمی کنند که چگونه ما می تواند تقاضا برای تحمل مهاجران هندی در خارج از کشور در حالی که در حال تحمل به مهاجران بنگلادشی در خانه. هند انجام داده است و چه تهمت رویاهای در مورد آن ساخته شده 2000 مایل طولانی دیوار در مرز با بنگلادش برای حفظ کردن مهاجران.

به افتخار رئیس جمهور آمریکا در بازدید از گجرات دولت عجله ساخته شده با نام تجاری جدید دیوار در طول مسیر از مغلوب ساختن پیشی جستن کاروان به خود را سپر چشم های حساس از زاغه در طرف دیگر. او را به رفتن به طور مستقیم از فرودگاه به تجمع در بزرگترین ورزشگاه کریکت پس از آن یک سفر سریع به مهاتما گاندی آشرام توسط این حداقل گاندی از رئیس جمهور و پس از آن یک فاصله برگشت به فرودگاه. دولت گزارش 12 میلیون دلار برای سه ساعت که مغلوب ساختن پیشی جستن است برای بازدید از این شهر است.

ویژه داستان
مارتین لوتر کینگ جونیور میراث و مبارزه برای برابری در حال حاضر
نویسندگان رهبران و فعالان در معنای مارس در واشنگتن و دولت برابری امروز.

ممکن است من پیشنهاد یک جایگزین برنامه سفر برای بازدید ؟ تهمت می تواند نگاهی به برخی از مهمترین و نفیس قرون وسطی معماری اسلامی در جهان مانند کنده کاری های ظریف از سیدی سید مسجد و یا تکان دادن مناره’ سیدی بشیر. در سال 2017, Ahmedabad شد هند برای اولین بار از شهرستان به دست آوردن وضعیت میراث جهانی برای قرن 15 شهرستان جداره ساخته شده توسط سلطان احمد شاه. “حضور موسسات متعلق به بسیاری از ادیان (بیشتر هندو و اسلام و بودیسم, جین, مسیحیت, زرتشت, یهودیت) باعث می شود که تاریخی ساختار شهری احمدآباد استثنایی و منحصر به فرد نمونه ای از همزیستی فرهنگی” می خواند یونسکو استناد.

تا همین اواخر این همزیستی یک ویژگی بسیار گجرات تاریخ که تا به حال به تکیه بر روی یک باز بودن به فرهنگ های دیگر ادیان اگر هیچ چیز دیگری از صرفا کالای دلایل. به منظور یک تاجر خوب است به منظور وسیع ترین بازار ممکن شما را به تجارت با بسیاری از مردم که ممکن است بسیار متفاوت از شما. شما باید برای قرار دادن کنار نفرت خود را و شما باید عمل گرا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین رفتن به هند برای چانه زدن با دولت بر تجارت; او تحمیل کرده است تنبیهی تعرفه های کالاهای هند. Gujaratis قرار است به معروف برای کسب و کار خود فراست اما مودی شکست خورده است و در اولین وظیفه یک گجراتی تاجر: به دست آوردن سود. هند در حال حاضر دارای کمترین رشد در تمام اقتصادهای در حال ظهور در 4.8% و کاهش و نرخ بیکاری به بالاترین سطح خود در 45 سال است. مودی وعده داده شده برای ساخت میلیون ها نفر از تشناب اما این اقتصاد است که او را کشیدن به توالت.

برای منحرف کردن توجه از آن شکست دولت تشویق شهروندان خود را به تمرکز بر پاکستان نفرت مسلمانان نگه داشتن خیالی بنگلادش و مغولان. این سیاست از جرم انحراف. مغلوب ساختن پیشی جستن آن را با مکزیکی ها; این Brexiteers انجام آن با اروپای شرقی; مودی و شاه آن را با بنگلادشی.

هر گجراتی واقعی خواهد بود نگران نا معلوم آسیب این nativist, Islamophobic سیاست داشتن در این کشور بین المللی تصویر و چشم انداز کسب و کار. هند به دنیا آمد و ساتیا نادلا, مایکروسافت, مدیر عامل شرکت به تازگی در زمان در قانون شهروندی به طور مستقیم: “من فکر می کنم آنچه که اتفاق می افتد غم انگیز است… این فقط بد است. من خیلی دوست دارم برای دیدن یک مهاجر بنگلادشی که می آید به هند و ایجاد بعدی اسب شاخدار در هند یا بیشتر شود مدیر عامل شرکت Infosys.”

بسیاری از کشورها و شرکت هایی مانند به تجارت با هند به دلیل آن است که شهرت بهتر از گفتن چین است. آن است که یک جامعه باز کند نه یک دین دولتی و ارتش باقی می ماند تا حد زیادی از سیاست است. اما در صورتی که تصویر تغییرات – اگر شما به حالت تعلیق در استقلال برای یک دولت مانند کشمیر و سیل آن را با هندوها; اگر شما تکان کسی در خارج از کشور تابعیت به دلیل آنچه که او می نویسد: مانند دوست من Aatish تاثیر; اگر شما با استفاده از این مقامات مالیاتی به browbeat خانه رسانه به تسلیم; اگر شما با استفاده از ماشین آلات از دولت به ضرب و شتم دانشجویان معترض ضد اسلامی اقدامات در خوابگاه خود را – از آن می شود فقط یکی دیگر از ملال انگیز استبداد. پس از آن شرکت های هندی خواهد بود که هدف از تحریم در غرب و سرمایه گذاری خارجی در حال حاضر پایین ادامه خواهد داد برای جلوگیری از هند است.

آیا سرخپوستان آن را دوست دارم یا نه, بسیاری از نقاط جهان در حال حاضر فکر می کند هند در همان لیگ به عنوان دیگر فاسد و سرکوبگر رژیم مانند برزیل – که رئیس جمهور Jair Bolsonaro شد رئیس مهمان در هند روز جمهوری رژه و ترکیه است. هند خود را از دست داده نام خوب به عنوان یک لیبرال دموکراسی است. این است رفتن به هزینه پول کشور است.

Gujaratis هستند و بالاتر از همه یک عملی مردم است. آن است که عملی را به محل اقامت با همه حتی کسانی که شما را درک به عنوان دشمنان خود را. امروز جهان دومین کشور مسلمان; توسط 2060 آن خواهد بود که بزرگترین. جمعیت مسلمانان را از 15 درصد به 20 درصد از کشور و چیزی کمتر از یک نسل کشی آشکار است که رفتن به تغییر است. در کل مسلمانان هند شده اند رادیکال و زنان مسلمان از شاهین باغ در دهلی موج سه رنگ حتی به عنوان آنها در اعتراض به سیاست های دولت. مسلمانان رای دادند با پای خود به ماندن در این کشور پس از پارتیشن. اما اگر مسلمانان هند به طور مداوم otherized اگر به آنها گفته شود که بارها و بارها: به شما تعلق نمی, در اینجا شما نه واقعا هند و سپس برخی از بخش از آنها مطمئن شوید که برای تبدیل شدن به رادیکال. و است که می تواند منجر به مادر همه جنگ های داخلی چیزی را که پارتیشن مانند معلمان و دانش آموزان و نزاع و جدال.

سرخپوستان نمی توانیم نه به با هم کار کنند و یا منحرف مبارزه با یکدیگر. چرا که بعد از چند دهه در حال رفتن به به چالش کشیدن حتی آخرالزمانی. فقط یک مسئله: آب. تا سال 2030 آن است که حدود 40 درصد از سرخپوستان را بدون آب آشامیدنی و تقاضا برای آب را دو بار عرضه در دسترس است. من این را دیدم هر بار که من رفت و برگشت به گجرات به عنوان یک کودک. من گرند-عمه می خوانند و نام پنج رودخانه که جریان را از طریق بخش گجرات. همه آنها در حال خشک در حال حاضر و یا صرف trickles در موسمی. Dhoodiyu desh آنها آن تماس بگیرید “گرد و غبار کشور است.” ما باید به مبارزه با همه این مشکلات با هم هندو و مسلمان و دیگر ادیان. ایران, ما برای زنده ماندن; تقسیم می شود ما از مرگ از تشنگی.

اولین چیزی که شما در حال ارائه شده زمانی که شما وارد یک گجراتی خانه یک لیوان آب. هر گجراتی خانه من رفته به استقبال شده است. یک بازدید کننده داده خواهد شد آب, سایه استراحت و دعوت: بیا غذا خوردن با ما. هنگامی که شما بخشی از یک گجراتی او نمی خواهد می گویند “خداحافظ.” او خواهد گفت: “Aavjo”: “بیا دوباره.” که روح واقعی, Gujarat. ما نه راست درب نرده دیوار اردوگاه های بازداشت. ما سرگردان زمین خوش آمدید the wanderer.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>