مراقبان آگهی 2020 نامزد امی

ما ممکن است می دانم که بسیاری در مورد آنچه در این سال Emmys را مانند نگاه در میان COVID-19 همه گیر اما ما در ن

توسط PATRIS-FUN در 9 مرداد 1399

ما ممکن است می دانم که بسیاری در مورد آنچه در این سال Emmys را مانند نگاه در میان COVID-19 همه گیر اما ما در نهایت ما میدهد.

نامزد برای 72 جوایز امی ساعات پر بیننده اعلام شد و در روز سه شنبه و مراقبان برداشت 26 بیشتر از هر نشان می دهد آسوشیتد پرس گزارش. شگفت انگیزی خانم Maisel آمد و در دوم با 20 نامزد, و پاریس شد و در جایگاه سوم با 18. Netflix برداشت بیشتر نامزد از هر شبکه یا جریان خدمات با 160 در حالی که HBO رو 107 در انواع.

Better Call Saul, تاج, خدمتکار داستان, قتل حوا, این Mandalorian, Ozark, غریبه همه چیزو جانشینی نامزد دریافت در بالا دسته از برجسته درام سری در حالی که نامزدهای برجسته سریال کمدی شد محدود کردن شور و شوق خود را, مرده, من, خوب, محل, ناامن, این Kominsky روش, شگفت انگیزی خانم Maisel, Schitt نهر, و آنچه ما در سایه.

و برای برجسته سری محدود نامزد بودند نگهبانان کمی آتش همه جا خانم امریکا باور نکردنی و غیر مومن.

در سال گذشته Emmys برندگان در بالا سری دسته بندی شدند, بازی تاج و تخت و Fleabagاما هر دو نشان می دهد که پس از به پایان رسید. جانشینی در نظر گرفته شده است مورد علاقه را به صفحه اصلی بالا درام جایزه در این سال در حالی که سریال کمدی دسته ممکن است یک چهره بین شگفت انگیزی خانم Maiselهای قبلی برنده Schitt نهریک مورد علاقه در میان منتقدان است که نتیجه نهایی آن فصل است.

جیمی کیمل میزبان 72 جوایز امی ساعات پر بیننده در سپتامبر. 20. خواندن لیست کامل نامزد اینجا. برندان فردا



tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب