Reports از حمله به روزنامه نگاران و یا دیگر موارد نقض آزادی مطبوعات در آینده شده است در نرخ بسیار سریع تر از حد معمول در آمریکا آزادی مطبوعات ردیاب مدیریت توسط آزادی مطبوعات بنیاد. این چشم انداز مثبت در ادعا می کند می آید به عنوان خبرنگاران پوشش تظاهرات علیه خشونت پلیس که فنر در سراسر کشور در پاسخ به قتل جورج فلوید در مه 25.

از جمعه این ردیاب را دریافت کرده است بیش از 190 ادعای نقض آزادی مطبوعات—ادعا می کند که می تواند از محدوده فیزیکی, حمله, بازداشت, آسیب یا تصرف تجهیزات و دیگر معیارهای اضافی. کسانی که نظارت بر این ردیاب باید مستند 100 تا 150 ادعا می کند در هر سال برای سه سال گذشته است. اما چهار روز گذشته به تنهایی و محققان بوده است دست زدن به بیش از آن است که متوسط است.

“این یک مقیاس است که ما را دیده اند,” کیرستن McCudden مدیریت ویرایشگر ایالات متحده آمریکا آزادی مطبوعات ردیاب زمان می گوید. “این بی سابقه ای در دامنه بدون شک.”

در حالی که تحقیقات در هر یک ادعا می کنند هنوز هم در جریان است و مقامات درگیر با این ردیاب می گویند آن است که روشن شده است وجود دارد افزایش در خاص هدف قرار دادن روزنامه نگاران. “ما نمی دانیم که اعتراضات فوق العاده از مکان های خطرناک برای روزنامه نگاران” McCudden می گوید. “اطلاعات ما نشان می دهد که در تمام این سال است.”

آنچه در مجموعه های چند روز گذشته به غیر از هدف قرار دادن روزنامه نگاران با اجرای قانون حتی پس از آنها شناسایی خود را به عنوان اعضای مطبوعات می گوید کورتنی Radsch حمایت مدیر در کمیته حمایت از روزنامه نگاران (CPJ), یک سازمان غیر انتفاعی اختصاص داده شده به آزادی مطبوعات و شریک آزادی مطبوعات ردیاب. برخی از خشونت نیز متعهد شده است توسط معترضان و توسط گروه “اوباش” دست خفاش ها با توجه به ردیاب مقامات.

همانطور که از سهشنبه آزادی ردیاب تیم مستند بیش از 30 دستگیری 131 ضرب و جرح بر روزنامه نگاران—108 که توسط پلیس و شامل حملات فیزیکی یا استفاده از زور مانند گلوله های لاستیکی و یا گاز اشک آور—و 30 مورد از تجهیزات و یا newsroom آسیب.

ردیاب نگهداری داده ها در حمله به آزادی مطبوعات از ژانویه 2017 و بیشتر نمونه های اخیر شده است از بازداشت و ضرب و جرح فیزیکی توسط پلیس و معترضان در برابر روزنامه نگاران پوشش تظاهرات در ایستاده سنگ در جنبش اشغال وال استریت در رئیس جمهور تهمت را افتتاح و 2014, تظاهرات در فرگوسن Mo. به عنوان مثال.

در سال 2017, 38 روزنامه نگاران دستگیر شدند و با عنوان جرم جنایی متهم و 49 از لحاظ جسمی حمله با توجه به ردیاب. McCudden اضافه می کند که برخی از موارد در حال عبور-ارسال شده اگر خبرنگار با تجربه بیش از یکی از آزادی مطبوعات بنیاد 11 معیار برای این مورد محسوب می شود به عنوان یک حادثه در برابر فشار دهید.

افزایش اخیر در استفاده از زور توسط پلیس علیه روزنامه نگاران است یک علت خاص برای نگرانی Radsch می افزاید. “بدیهی است که ما نمی خواهیم هر کسی که به حمله به روزنامه نگاران,” او می گوید. “اما پلیس در حال مقامات که ملزم به رعایت متمم اول قانون اساسی و اصول حقوق بشر. من فقط—من در شوک در مورد آنچه که اتفاق می افتد.”

یکی از نمونه های اخیر در سی روز دوشنبه نزدیک به کاخ سفید است. پلیس متفرق کردن معترضان و یک افسر با استفاده از سپر خود را برای حمله به استرالیا فیلمبرداری شد که بخشی از یک تیم گزارش زنده در مقابل کاخ سفید است. دراماتیک فیلم از انتقاد استرالیا وزیر امور خارجه Marise Payne که گفت: در روز سه شنبه در مصاحبه با ABC است که دولت استرالیا به طور رسمی درخواست رسیدگی به این حادثه.

دیگران نمونه های رخ داده در شهرستانها در سراسر کشور. در سیاتل در دوشنبه MSNBC خبرنگار Jo لینگ کنت زده بود توسط آتش بازی در حالی که گزارش. و در روز شنبه, معاون, اخبار, خبرنگار و تهیه کننده Michael Anthony آدامز گزارش در مینیاپولیس زمانی که یک افسر انداخت و او را به زمین و دیگری افسر فلفل پاشيده و او را در حالی که همه Adams شناسایی خود را به عنوان مطبوعات و برگزار شد تا اعتبار خود را.

خبرنگار CNN عمر Jimenez و خدمه اش دستگیر شده بودند زنده در هوا در مینیاپولیس در اوایل صبح روز جمعه. مینه سوتا فرماندار Tim Walz عذرخواهی کرد برای مدت کوتاهی پس از دستگیری گفت: “من مسئولیت کامل.”

CPJ و سازمان های دیگر که حمایت از روزنامه نگاران شد و سریع به محکوم کردن بازداشت. اما Radsch می افزاید: “من فکر نمی کنم ما متوجه شد که شروع بهمن از حملات.”

CPJ منتشر کرده است یک لیست از ایمنی مشاوره برای روزنامه نگاران است که در ادامه به پوشش تظاهرات تا زمانی که آنها همچنان ادامه دارد.

نوشتن به یاس در اگویلرا jasmine.aguilera@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de