سازمان دیده بان برجسته از روز 2 از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح دفاع: کوبیدن بایدن و dodging بولتون

رئیس جمهور تهمت کردم اولین روز پر از دفاع در مجلس سنا استیضاح دادگاه در روز دوشنبه ، مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا بیشتر سوت کشید گذشته ناخوشایند وحی جدید است که سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون در آینده کتاب به شدت تضعیف یکی از کلیدی خود را استدلال در برابر استیضاح: که هیچ دست اول مدارک تهمت بستن اوکراین کمک نظامی به تحقیقات از جو بایدن و دیگر رقبای دموکرات.

در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا Pam باندی و اریک Herschmann اختصاص داده شده سخنرانی های خود به حمله به معاون رئیس جمهور سابق یمن و پسرش شکارچی. آن نیست تا زمانی که از شب گذشته کامل, ارائه, توسط بالا مشخصات وکیل مدافع Alan Dershowitz که تهمت تیم حقوقی حتی ذکر بولتون. و Dershowitz استدلال کرد که “هیچ چیز در بولتون آيات حتی اگر درست خواهد به سطح افزایش سوء استفاده از قدرت و یا یک impeachable جرم.”

Dershowitz و تهمت وکیل کن استار ارائه شده تاریخی و استدلال حقوقی در مورد استیضاح با Dershowitz شدید به مصرف اقلیت حقوقی که استیضاح نیاز به “جنایی-مانند رفتار” و سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره, آیا مناسب است که لایحه. استار ارائه شد “عجیب و غریب عینک: انسان آورده است که ما آخرین استیضاح از رئیس جمهور سخنرانی سنا در خطرناک شر از استیضاح” می نویسد: نیویورکر‘s سوزان گلاسر. شما می توانید برخی از برجسته از مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع سرپرستی PBS NewsHour.

“من به اندازه کافی به یاد داشته باشید زمانی که در سال 1998 استار تولید بیشترین X-rated سند تا کنون به چاپ کنگره تحت مهر و موم در خدمت لابی برای [بیل کلینتون] استیضاح,” گلاسر می نویسد. “در حال حاضر در سال 2020 نویسنده این گزارش اقدام به عنوان sanctimonious نگهبان کنگره کرامت سخنرانی همه ما در سنا در مورد ناعادلانه و نامناسب اتهامات علیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن? در عرض چند ثانیه از باز کردن دهان خود را در سنا طبقه استار تا به حال خود را لیبرال منتقدان — و تعداد زیادی از غیر لیبرال ها بیش از حد — کندوپاش با خشم.”

هنوز گلاسر می افزاید: “در پایان کوبیدن نظرات چرخش به عنوان آنها به نظر می رسید بی اهمیت و به مقصد به سرعت فراموش شده” حداقل در مقایسه با بولتون بمب. اگر نتیجه مغلوب ساختن پیشی جستن دادگاه به نظر می رسد از پیش تعیین شده, Bolton را دست اول گزارش بجای حداقل ممکن است متقاعد کردن چهار جمهوریخواهان برای اطمینان از شهادت شهود.

مغلوب ساختن پیشی جستن تیم تا به حال برخی از خطاهای واقعی خود را ارائه. آسوشیتد پرس می پردازد تعدادی از آنها را و شما می توانید به تماشای سی ان ان جیک Tapper واقعیت-بررسی برخی از دیگران — و جفری Toobin محکوم باندی و Herschmann را “رژه دروغ” در مورد جو بایدن — زیر. پیتر وبر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر