سازمان دیده بان میامی بحران تدریس خصوصی در خانه کارگر در مورد چگونگی این شهر آسیب پذیر ترین ساکنان در حال مقابله طول COVID-19

تیاو مدیر ارشد محلی میامی بحران خط تلفن است که در خدمت این شهر آسیب پذیر ترین ساکنان می گوید سازمان فیلدینگ تعداد بسیار بالاتر از تماس در یک سری فیلم در زمان تولید با کیتی کوریک.

خط تلفن است که در بودجه توسط کودکان اعتماد و یک برنامه جامعه یهودی خدمات فلوریدای جنوبی با هدف خدمت گرسنه و بی خانمان و همچنین به عنوان کسانی که با مسائل مربوط به سلامت روانی افراد و تلاش برای فرار از سوء استفاده از موقعیت.

“ما جواب داد: بیش از 6000 تماس در ماه گذشته است که دو برابر آنچه که ما معمولا جواب می گوید:” کورا پاترسون مدیر ارشد 211 میامی که مردمان با منابع محلی مانند مواد غذایی, برنامه, برای حمایت از بیماری های روانی و پناهگاه گزینه از طریق متن چت و تلفن. تعداد تماس بالا است که همه کارکنان در حال کار فوق العاده ساعت پاترسون می افزاید. بیشترین تماس ها از مردم در تلاش برای به دست آوردن مواد غذایی به اندازه کافی و حتی پس از بازدید از توزیع مواد غذایی سایت های, او می گوید.

“نیاز است و آن را فقط یک مقدار قریب به اتفاق از مردم رسیدن به” پاترسون می گوید Couric. “مردم به من می گویند” آه من رفت و به توزیع مواد غذایی و من هنوز هم نمی کنید به اندازه کافی مواد غذایی به دلیل آنها زد.'”

او می گوید: 211 میامی می شنود از افراد گفت صاحبخانه آنها پرتاب خواهد شد اگر آنها نمی پرداخت اجاره بها با وجود اخراج حال تعلیق در خانه محصور معلول سالمندان که در حال گرفتن مواد غذایی خود پر و خودکشی نوجوانان است که ممکن است در خانه گیر کرده با کسی است که بدتر شدن سلامت روان خود را.

در میان همه هرج و مرج پاترسون اذعان به Couric که او خسته است اما اشاره می کند که مراقبت از خودش را یک “اولویت است.” او سپاسگزار برای کار بیش از حد و اضافه میکند: “بهترین بخشی که قادر به کمک به مردم این است که به می دانم که شما در حال ساخت یک تفاوت.”

دیدن مصاحبه کامل در ویدئو بالا.

این مصاحبه بخشی از یک سری خاص تولید شده در همکاری با کیتی کوریک. جزئیات بیشتر از زمان گزارش با کیتی کوریک و ثبت نام برای او روز هفته صبح عضویت در خبرنامه از خواب بیدار کردن تماس با کیتی کوریک.

نوشتن به سانیا منصور در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>