سازمان دیده بان گرجستان صاحب سلمانی بحث در مورد بازگشایی طول COVID-19 همه گیر

Mimi بل صاحب یک آرایشگاه در ساوانا, Ga., می گوید که در حالی که موهایشان خود هستند ضروری خدمات در طول COVID-19 گیر او احساس مسئولیت به باز بماند به ارائه پشتیبانی برای کارکنان.

در یک سری فیلم در زمان تولید با کیتی کوریک بل می گوید Couric که او بسته او, فروشگاه بل باربر شرکت ، در مارس 27 ماند و تعطیل حدود یک ماه به عنوان موارد COVID-19 رشد در سراسر ایالات متحده است.

بسته شدن پایین آمد با چالش های متعددی از جمله بل کارکنان هیچ گونه نگرانی در مورد که قادر به پرداخت صورتحساب خود را و تلاش برای دسترسی به بیمه بیکاری. از شش آرایشگران در مغازه تنها بود موفق به گرفتن بیکاری بل می گوید. بل کاربردی برای کمک مالی برای کمک به کسب و کارهای کوچک و برای کمک از طریق چک حفاظت برنامه را دریافت تایید برای هر سرویس.

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ تصمیم به اجازه می دهد برخی از صاحبان کسب و کار به از سرگیری عملیات جمعه آغاز شد و هر دو ترسناک و استقبال تکه ای از اخبار به بل که تصمیم به بازگشایی مغازه خود را.

“من می ترسم. من هنوز هم می ترسم” او می گوید. “اما من هم هیجان زده است چرا که ما می تواند بازگشت به کار.”

بل می گوید Couric که فروشگاه کارکنان چه اقدامات ایمنی آنها می توانند و تلاش برای نگه دارید تا با اجتماعی فاصله قوانین تا آنجا که ممکن است—به جز زمانی که خدمات هستند در واقع در حال ارائه به مشتریان است. مغازه باز است در طول ساعت محدود است و نه ارائه ارضا روی صورت, تراشیدن ریش, trims یا شامپو خدمات. مشتریان در حال ریختن برای کوتاهی مو با توجه به بل و قرار ملاقات در مغازه در حال حاضر به طور کامل رزرو شده است.

“ما در حال برداشتن گام های اضافی را امتحان کنید و به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است,” او می گوید. “ما امیدواریم که ما می تواند همچنان به آنها احساس امن در حالی که آنها در حال گرفتن موهای خود را کاهش دهد.”

این مصاحبه بخشی از یک سری خاص تولید شده در همکاری با کیتی کوریک. جزئیات بیشتر از زمان گزارش با کیتی کوریک و ثبت نام برای او روز هفته صبح عضویت در خبرنامه از خواب بیدار کردن تماس با کیتی کوریک.

نوشتن به Mahita Gajanan در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>