واشنگتن اندازه گیری نمایندگان مجلس با تصویب ممنوعیت ‘گی وحشت’ به عنوان قتل دفاع

(المپیا بشویید.) — اندازه گیری منع قتل متهمان از این ادعا دفاع که وحشت در آورده با یک قربانی گرایش جنسی یا هویت جنسیتی تصویب شده است توسط قانونگذاران در واشنگتن است.

نه متحده — کالیفرنیا, کانکتیکات, هاوایی, ایلینوی, مین, Nevada, New Jersey, New York و رود آیلند — باید قانونگذاری ممنوع استفاده از همجنسگرا و یا فراجنسیتی وحشت به عنوان دفاع قانونی.

واشنگتن و اندازه گیری, تصویب شده توسط سنا در دو حزبی 46-3 رای چهارشنبه پس از نام نیکی Kuhnhausen یک تراجنسیتی نوجوان که کشته شد در سال گذشته کلمبیایی گزارش شده است.

Kuhnhausen, 17 ناپدید شد در اوایل ماه ژوئن و او باقی می ماند کشف شد Dec. 7 جنوب شرقی زمین نبرد. ونکوور بوده است و به اتهام قتل درجه دوم و مخرب و آزار و اذیت است که در یک جنایت نفرت در واشنگتن است.

مقامات ونکوور نوجوان خفه شد و پس از او ضارب او آموخته بود فراجنسیتی. او التماس کرد گناه نیست. هیچ فوری نشانه اگر او تلاش خواهد کرد به استفاده از “وحشت” دفاع.

این لایحه که به تصویب مجلس در اوایل این ماه در یک 90-5 رای خواهد بلوک یک متهم با استفاده از یک دفاع مبتنی بر کشف و یا افشای قربانی واقعی یا درک هویت جنسیتی یا گرایش جنسی و جلوگیری از ادعای “کاهش ظرفیت” از آنجا که متهم را به طور کامل درک طبیعت و جاذبه اتهام جرم و جنایت است.

این قانون در حال حاضر به رژیم صهیونیستی. جی Inslee برای امضای خود را.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>