Washington Redskins تحت 'بررسی کامل' از نام تیم

واشینگتن ردسکینز هستند تحت یک "بررسی دقیق" از نام خود را. لیگ ملی فوتبال تیم روز جمعه گفت از آن شده است صحبت ک

توسط PATRIS-FUN در 13 تیر 1399

واشینگتن ردسکینز هستند تحت یک "بررسی دقیق" از نام خود را.

لیگ ملی فوتبال تیم روز جمعه گفت از آن شده است صحبت کردن به لیگ برای هفته ها در مورد این موضوع. در بیانیه این تیم گفت: حوادث اخیر در سراسر آمریکا و بازخورد از جامعه درخواست رسمی را نقد کنید.

"این فرایند اجازه می دهد تا تیم را به حساب نه تنها افتخار سنت و تاریخ حق رای دادن اما همچنین ورودی از ما فارغ التحصیلان سازمان حامیان مالی لیگ فوتبال ملی و محلی جامعه آن مفتخر است به نمایندگی از روشن و خاموش کردن زمینه" صاحب دن اسنایدر گفت.

NFL کمیسر راجر Goodell گفت: "در چند هفته گذشته ما تا به حال بحث های مداوم با دن و ما در حال حمایت از این گام مهم است."

اخیر بحث ملی بیش از نژادپرستی تمدید خواستار حق رای دادن برای تغییر نام و حامیان این هفته شروع به نصب خود را فشار. سرمایه گذاران در این هفته نوشت: فدرال اکسپرس, پپسی و دیگر حامیان درخواست آنها را به درخواست یک تغییر است.

فدرال اکسپرس, عنوان اسپانسر این تیم در ورزشگاه Landover, Md., روز پنجشنبه گفت: "ما ابلاغ به تیم در واشنگتن درخواست ما است که آنها را تغییر نام تیم."

پنج شنبه شب نایک به نظر می رسد حذف تمام تیم دنده آن از فروشگاه آنلاین. نایک نیست پاسخ به پیام های متعدد به دنبال نظر.

البته تغییر

مربی ران ریورا که گفت: اخیرا در یک مصاحبه رادیویی که در حال حاضر زمان برای بحث در مورد نام آن را به نام "یک مسئله شخصی اهمیت است." ریورا گفت: او می خواهم از نزدیک با اسنایدر در طول فرآیند است.

واشنگتن شهردار موریل Bowser خود گفت: به تازگی نام یک "مانع" به تیم ساخت یک ورزشگاه در منطقه است.

اجاره نامه در فدرال اکسپرس زمینه منقضی می شود در 2027 و استادیوم RFK سایت در واشنگتن یکی از چندین گزینه برای این تیم مقر جدید همراه با مکان در ایالت مریلند و ویرجینیا است.

کارشناسان و طرفداران را به نام نام "dictionary-تعریف نژادی لکه دار کردن."

تا این نقطه اسنایدر نشان داده که هیچ تمایل به در نظر گرفتن یک تغییر است.

در اواخر ماه ژوئن تیم حذف شده نژادپرستانه بنیانگذار جورج پرستون مارشال از آن حلقه از شهرت. یک بنای تاریخی را به او نيز جدا از استادیوم RFK سایت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب