واشنگتن 'Post' خواسته Redskins' مالک تغییر نام تیم

(واشنگتن) — واشنگتن پست سرمقاله هیئت مدیره خواستار Washington Redskins صاحب دانیل اسنایدر به تغییر باشگاه فوت

توسط PATRIS-FUN در 31 خرداد 1399

(واشنگتن) — واشنگتن پست سرمقاله هیئت مدیره خواستار Washington Redskins صاحب دانیل اسنایدر به تغییر باشگاه فوتبال خود را به نام.

در زیر تیتر "تغییر نام واشنگتن تیم NFL. در حال حاضر" این روزنامه می گوید در سرمقاله آنلاین پست جمعه که اگر اسنایدر نمی خواهد تغییر نام این لیگ حرفه ای فوتبال خود را باید به انجام این کار.

"این باید آسان بگیرید. آقای اسنایدر — یا اگر آقای اسنایدر حاضر به عقب نشینی از بیانیه خود از "هرگز" NFL — باید استفاده از این مفرد لحظه در تاریخ به سمت راست از تاریخ" پست می گوید. "تغییر نام. در حال حاضر است."

اسنایدر متعلق به این تیم از سال 1999 و صبورانه متعهد به نگه داشتن نام و با وجود تماس برای تجدید نظر در فشار است که مطرح و در طول جریان ملی حساب بیش از نژادپرستی است.

واشنگتن شهردار موریل Bowser خود در هفته گذشته نام "مانع" به تیم ساخت یک استادیوم جدید و ستاد در پایتخت کشور که در آن یک پروژه به احتمال زیاد خواهد بود در زمین استیجاری توسط دولت فدرال. این باشگاه در حال حاضر آن ورزشگاه در مریلند و عمل خود را تسهیلات در ویرجینیا.

"من فکر می کنم آن زمان گذشته برای تیم, برای مقابله با آنچه نیاید بنابراین بسیاری از مردم" Bowser خود گفت: تیم 980 ایستگاه های رادیویی. "این یک حق رای دادن با یک تاریخ بزرگ است که معشوق در واشنگتن و سزاوار آن یک نام است که نشان دهنده محبت است که ما ساخته شده برای این تیم است."

روز جمعه در سایت از تیم سابق خانه RFK ورزشگاه در واشنگتن این سازمان است که مدیریت آن عرصه حذف یک مجسمه سابق صاحب حق رای دادن جورج پرستون مارشال, نقل مکان کرد که این تیم از بوستون به واشنگتن است. مارشال مقاومت یکپارچه سازی این تیم با بازیکنان تا "مجبور به انجام این کار" در سال 1962 با توجه به زندگینامه خود را در Pro Football Hall of Fame سایت.

مارشال القاء شد به سالن در سال 1963; درگذشت او در سال 1969.

حوادث DC مقامات به نام حذف "کوچک و عقب افتاده گام در راه ماندگار برابری و عدالت است."

ردسکینز را بلافاصله اظهار نظر در مورد این مجسمه را برداشت.

فعلی خود را در ورزشگاه دارای یک بخش به نام به افتخار مارشال و او نیز در این تیم حلقه از شهرت.

پس از مرگ جورج فلوید در مینه سوتا اعتراضات فوران در سراسر جهان با بسیاری از گفتگو محور در نظام نژادپرستی و خشونت پلیس علیه مردم سیاه و سفید در آمریکا

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب