وارن: بلومبرگ کاهش خواهد یافت '100 میلیون دلار فقط به پاک کردن امریکا حافظه' از لاس وگاس بحث

هیچ کس نمی تواند توضیح دهد که چگونه یک کلاس حلقه گمشده در مین 47 سال پیش بود و فقط در فنلاند اما در حال حاضر

توسط PATRIS-FUN در 1 اسفند 1398

هیچ کس نمی تواند توضیح دهد که چگونه یک کلاس حلقه گمشده در مین 47 سال پیش بود و فقط در فنلاند اما در حال حاضر آن را به معنی و حتی بیشتر به صاحب دبرا مک کنا.

حلقه در اصل متعلق به کنار نوزاد یار دبیرستان شاون. آنها در مورس دبیرستان و در روز ولنتاین سال 1973 او خواست کنار نوزاد در یک تاریخ. آنها به زودی یک زن و شوهر و هنگامی که او رفت به دانشگاه در سقوط او به خود را در کلاس حلقه. پس از مدت McKenna آن را از دست داده در حالی که خرید در فروشگاه. او فراموش کرده در مورد حلقه اما هرگز را فراموش کرده در مورد شاون — جفت بحباله نکاح در اوردن, در سال 1977 و باقی مانده ازدواج تا سال 2017 که شاون از سرطان درگذشت.

ماه گذشته هزاران مایل دورتر از کنار نوزاد در خانه یک مرد به نام مارکو Saarinen شد و با استفاده از ردیاب های فلزی در تورکو, فنلاند. در حالی که در یک پارک خود آشکارساز شروع به ساخت سر و صدا و حدود هشت اینچ از خاک او در بر داشت یک حلقه با سنگ آبی رنگ است. آن را متعلق به کسی است که با حضور مورس دبیرستان و محاط با "1973" و "S. M." او مطلع مدرسه در انجمن فارغ التحصیلان و آنها به زودی مشخص شد که شاون مک کنا تنها کسی بودم که در کلاس از سال 1973 با حروف "S. M."

زمانی که بیوه اش آموخته است که آستین حلقه گمشده کرده اند که "وجود دارد مقدار زیادی از گریه," او گفت: بنگور اخبار روزانه. او مجبور نیست کوچکترین ایده چگونه حلقه رو از مین به فنلاند, اما پیدا کردن آن قابل توجه است که در کنار حلقه آن می گوید: "Shipbuilders" است که طلسم از مورس دبیرستان — آن را نیز Saarinen حرفه ای. "شاون می گویند هیچ چیز مانند coincidences" مک کنا گفت. کاترین گارسیاtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب