(فرانکفورت آلمان) — یک زمستان گرم به این معنی است که برای اولین بار در سال آلمان در تاکستان تولید خواهد شد بدون یخ شراب گران طلایی شهد ساخته شده از انگور شده اند که از چپ به توقف تاک.

آلمانی شراب موسسه روز یکشنبه گفت که هیچ یک از این کشور به مناطق شراب دیدم لازم است درجه حرارت از منفی 7 درجه سانتیگراد یا 19 درجه فارنهایت است.

جانشینی گرم زمستان قطع کرده و به یخ تولید شراب به تازگی موسسه گفت و اشاره کرد که در سال 2017 تنها هفت کنندگان موفق به آن را و تنها پنج نفر موفق آن در سال 2013 است. موسسه شراب صنعت بازاریابی بازوی نمی گویند که چگونه دور برگشت سوابق رفت.

“اگر زمستان گرم تر شدن مکرر در طول سال های آینده شراب یخ از آلمان به مناطق خواهد شد به زودی خواهد شد و حتی گران تر و کمیاب از آنها در حال حاضر گفت:” شراب موسسه ارنست سخنگوی Buescher

انجماد انگور قبل از آنها خرد شده و کنسانتره شکر و منجر به شدت شیرین و طلایی شراب اغلب در خدمت با دسر. همیشه یک تو رفتگی در دیوار محصول با حدود 0.1 درصد از آلمانی تولید و گران قیمت با توجه به حجم کم.

ساخت آن را یک کسب و کار روی حیله و تزویر که می تواند به افزایش شراب شهرت. کارگران باید مسابقه به تاکستان به انگور در تنها با چند ساعت متوجه هنگامی که درجه حرارت می افتد اغلب در شب و یا در صبح زود. از آنجا که انگور باید فشرده شود در حالی که هنوز منجمد سازندگان کار در unheated امکانات. تاکستان صاحبان همچنین در صورت خطر است که انگور در کنار مجموعه ای از یخ شراب را بر روی پوسیدگی انگور قبل از توقف سخت می آید.

کانادا نیاگارا شبه جزیره یکی از چندین مکان دیگر که در آن یخ شراب تولید شده است به لطف و زمستان سرد است. آن را نیز ساخته شده در شمال میشیگان و اوهایو ایالت اوهایو در نزدیکی دریاچه ایری.

بازارهای عمده برای یخ شراب شامل ژاپن و چین و همچنین اسکاندیناوی و ایالات متحده در این موسسه گفت.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im