می خواهید برای جلوگیری از به دنبال وحشتناک در زوم? 7 راهنمایی سریع برای خود تماس تصویری بازی

Let آن صورت: بسیاری از ما در حال رفتن به کار از خانه برای مدت زمان طولانی به خصوص که موارد COVID-19 ادامه به

توسط PATRIS-FUN در 16 تیر 1399

Let آن صورت: بسیاری از ما در حال رفتن به کار از خانه برای مدت زمان طولانی به خصوص که موارد COVID-19 ادامه به سنبله در سراسر کشور است. این بدان معناست که ما در حال رفتن به ساخت تماس های ویدئویی برای بسیاری دیگر—پس چرا شکل از چگونه به نگاه و صدا به عنوان خوب به عنوان امکان پذیر است ،

در اینجا برخی از راهنمایی به صورت تصویری واضح تر فولر صوتی و بهتر ارتباط بین دوستان یا همکاران خود را همراه با پیشنهادات از یک فیلمساز حرفه ای.

روشنایی, روشنایی, روشنایی!

حتی اگر شما با استفاده از این شیک دوربین بر روی لپ تاپ خود را, راست, راه اندازی روشنایی را شما نگاه کنید خیلی بهتر است. شما اصلا نیاز به یک استودیو با کیفیت راه اندازی هزینه صدها دلار—شما فقط نیاز به مطمئن شوید که شما منابع نور قرار دارد به راه راست.

نشستن با پشت خود را به یک پنجره برای مثال ترک خواهد کرد شما کم و یا پس زمینه خود را دمیده نه از آن بسیار لذت بخش است. اما شما نباید نشستن به طور مستقیم در مقابل یک پنجره یا. به جای نشستن در یک زاویه خوب رامبراند-سبک نگاه.

اگر شما کار از خانه راه اندازی اجازه نمی دهد که یک تن از انعطاف پذیری در شرایط که در آن شما در حال نشستن در رابطه با یک پنجره شما می توانید اضافه کردن یک "پر نور" هم اشاره کرد: در صورت خود را و یا در یک دیوار "تندرست" نور برای دریافت نرم تر منتشر کنید.

هر چیزی از یک جهت لامپ LED پنل می توانید اضافه کردن نور اضافی به راه اندازی خود را, اما کنترل بیشتر شما باید بیش از درجه حرارت رنگ از نور خود را بهتر. نور روز به تولید آبی, کولر, نور نسبت به خود را گرم کهربا خواندن لامپ; مخلوط کردن این دو نور با درجه حرارت تولید خواهد شد برخی از unpleasantly بد بو نتایج. بسیاری از چراغ نور پانل یا حلقه چراغ های ساخته شده در رنگ تنظیم تنظیمات به شما اجازه رفتن از کولر نور در روز گرمتر چراغ در شب.

اگر شما واقعا می خواهید به همه اضافه کردن یک نور پس زمینه می تواند روشن و موهای خود را شانه و جدا کردن شما از پس زمینه خود را در راه خشنود است.

"این یک موضوع اولویت می گوید:" آدم Lisagor بنیانگذار شرکت تولید فیلم ساندویچ است که باعث می شود تبلیغات و فیلم های دیگر برای شرکت هایی مانند شل استارباکس و Etsy, در میان دیگران. "برخی از مردم واقعا ترجیح می دهند که هر سایه پر شده است ، اما من فکر می کنم من شخصا پیدا کردن یک پرتره جالب تر اگر وجود دارد برخی از سایه و شکل دادن به آن است."

"وجود سایه در زندگی, شما می دانید," او اضافه می کند.

بهتر کم...

اما حتی بهتر تنظیم روشنایی تنها می تواند شما را تا کنون اگر وب کم خود را بمکد و شانس هستند که آن را ندارد. با همه چیز از گوشی های هوشمند خود را به لپ تاپ خود را به تلویزیون خود و بالا بردن وضوح به مسخره, سطح, که, 720p دوربین شما احتمالا دارید را در خود جا داده گران قیمت لپ تاپ—looking at you, Apple—فقط آن را قطع نمی کنه. گذشته از کیفیت پایین ساخت شما مانند یک خبر پخش از سال 2002 فقیر فوکوس اتوماتیک و عمق میدان کوچک انجام خواهد شد به شما جدا از محیط آن را فقط به عنوان آسان به تمرکز بر روی شما به عنوان آن را برای بررسی آثار هنری بر روی دیوار خود را همراه با خوانده نشده کتاب خود را در قفسه.

ارتقاء دوربین خود را به یک خارجی کم است, ساده ترین راه برای بهبود کیفیت تماس های ویدئویی بدون شکستن بانک. دوربین مثل Logitech زندگانی 4K نه تنها پشتیبانی از با کیفیت بالا تماس های تصویری و HDR را دو برابر به عنوان یک ابزار احراز هویت بر روی کامپیوتر است که با استفاده از مایکروسافت ویندوز, سلام, تشخیص چهره تکنولوژی.

...و یا استفاده از DSLR خود را

اگر وب کم کافی نیست, شما ممکن است می خواهم برای ارتقاء به یک دوربین واقعی. مانند یک واقعی دوربین دیجیتال. با استفاده از آنچه به نام یک کارت ضبط شما می توانید با ارسال سیگنال های ویدئویی را از دوربین های DSLR یا دوربین بدون آینه خود را به کامپیوتر شما آن را تبدیل به گران ترین وب شما تا به حال خود را.

در حالی که راه اندازی این ارزان نیست (ضبط کارت در اطراف شروع $100) تصویر شما با استفاده از یک دوربین DSLR با یک لنز مناسب است که سخت به ضرب و شتم و اضافه کردن توانایی به نیشگون گرفتن و کشیدن تصویر خود را سفید تعادل عمق میدان و دیگر تنظیمات بنابراین شما بهترین خود را نگاه کنید. برخی از سازندگان دوربین حتی شروع به انتشار نرم افزار است که تبدیل دوربین به وب کم بدون گرفتن کارت.

روشن کردن گوشی های هوشمند خود را به یک سریع و کثیف, وب کم

اگر شما در حال حاضر نیست خود را مستقل و نمی خواهید به پوسته از دیگران بزرگ برای یکی از گوشی های هوشمند خود کار می کنند و خرج کردن و می تواند حتی مفید تر از لپ تاپ خود را ساخته شده در دوربین. نه تنها می توانید گوشی های هوشمند خود فوکوس خودکار بر شما فورا آن را نیز می تواند انجام در زمان واقعی تعادل رنگ سفید و تنظیمات تصحیح رنگ, مناسب برای افراد با پوست تیره تر دارند.

برنامه های مانند ویندوز لایو و اسکایپ را به نوبه خود گوشی های هوشمند خود را به یک موقت وب کم با استفاده از تلفن خود را برتر تصویربرداری سنسور به شما نگاه بیشتر در تمرکز و اصلاح رنگ. ویندوز لایو و اسکایپ کار می کند بیش از Wi-Fi و یا از طریق یک اتصال USB مستقیم همراه با یک برنامه در ویندوز خود و یا کامپیوتر مک. این مرده ساده برای راه اندازی و نیشگون گرفتن و کشیدن و می توانید با استفاده از چندین لنز دوربین بر روی تلفن خود را. از وجود همه شما باید انجام دهید این است که سوار آن را در سطح چشم آسان در هنگام استفاده از یک کلیپ در کوه با یک بازو بند.

یک میکروفون اختصاصی

در حالی که شما در حال به روز رسانی کار خود را-از-خانه راه اندازی, شما احتمالا باید سرمایه گذاری در یک راه برای بهبود های صوتی خود را بیش از حد. یا یک میکروفون هدست یا واقعی میکروفن اختصاصی خود را افزایش صوتی و وفاداری و کمک به از بین بردن سر و صدای پس زمینه و تقریبی احساس در واقع شنیدن کسی که صحبت می کنند به شما در همان اتاق. قرار دادن میکروفون خود را بر روی یک پایه یا میز نصب شده روی بازوی آن را دریافت خواهد کرد و نزدیک به دهان خود را و کمک به کاهش هر گونه تکان دادن و یا صداهای دیگر باید به شما تصمیم به ایجاد یک نقطه در طول تماس توسط سهوا کوبیدن مشت خود را (و یا سر) بر روی میز است.

اما حتی یک میکروفون نمی تواند نگه داشتن خود را در کنفرانس تلفنی رایگان از صدای جیغ بچه ها. که در آن سر و صدا لغو نرم افزار می آید. برنامه های مانند سر و صدا و مسدود کننده NoiseGator می تواند کاهش نویز زمینه, ساخت, شما آسان تر به درک با وجود جهان اطراف شما.

Lisagor با استفاده از Testtest سر و صدا لغو ابزار است که کار می کند با صدها نفر از برنامه های هوشمندانه حذف سر و صدای پس زمینه مانند پارس سگ ناهنجار کودکان و نوجوانان, پر سر و صدا در سیستم های تهویه مطبوع و یا هر چیز دیگری نیست که شما صحبت کردن. "اگر شما صدای بهتر آن تقریبا کلاهبرداری ذهن را به تفکر است که تصویر خود را به نظر می رسد بهتر است," او می گوید.

سیمی بهتر از بی سیم

تماس های ویدئویی خود را به عنوان شما قطعا در حال حاضر آگاه تحت تاثیر اتصال به اینترنت خود را. اتصالات بی سیم سریع هستند اما هنگامی که زمان واقعی واکنش های مفید هستند (در طول مکالمات و یا بازی رقابتی) را سریع تر از اتصال بهتر است. به همین دلیل همیشه توصیه می شود برای اجتناب اتصالات بی سیم در هنگام شرکت در تماس های ویدئویی و به سیمی که ممکن است. برای لپ تاپ که ممکن است به معنای خرید خارجی hub with Ethernet اتصال بنابراین شما می توانید پلاگین در به مودم یا روتر. در دسکتاپ آن ممکن است به سادگی به معنی اتصال یک کابل اترنت به ساخته شده است در پورت.

"بهتر" است که بهتر از کامل

دیگر protips شامل گران تر دنده: آن را به نگاه به افراد دیگر مانند شما در واقع به دنبال چشمان خود را به جای پایین یا بالا در دوربین خود را به عنوان مثال Lisagor توصیه یک اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته و لوازم جانبی طراحی شده برای قرص مانند اپل. شما می توانید با استفاده از آی پد به عنوان یک ثانویه, نمایش, نشان دادن چهره خود شرکت کنندگان و خیره به طور مستقیم به دوربین در همان زمان. البته قرار می دهد که شما در ناهموار جای پای خود را با شرکت کنندگان که احتمالا نمی تواند به طور مستقیم در دوربین و صفحه نمایش در همان زمان. که اختلاف ممکن است تماس های خود را حتی بیشتر احساس بی دست و پا.

در حالی که شما ممکن است احساس نیاز به نگاه خود را بهترین در دوربین اگر شما فرسایش در مورد گرفتن همه چیز درست است, شما ممکن است رفتن به دریا است. در واقع به دنبال بیش از حد خوب در دوربین ممکن است شما را یک فرد به خصوص اگر شما فقط در حال ورود به جشن happy hour با برخی از دوستان. در حالی که ویدئو کنفرانس اطراف برای چند دهه بوده آن هنوز در مراحل ابتدایی است. نه هر کس است یک استودیو با کیفیت راه اندازی است که ممکن است آن را ناراحت کننده است.

"خواندن این اتاق می گوید:" Lisagor که درگیر در ویدئویی هفتگی تماس با شرکت میزبان از پادکست کمدی پادشاه کالیفرنیا. "شما تقریبا باید به تنظیم خود را ضبط وفاداری بر اساس وفاداری از کسانی که در اطراف شما. اگر شما نیاز به بیشتر presentational و نیاز به تحت تاثیر قرار دادن و سپس آره سعی کنید به قدم آن را تا درجه یک, اما آن را کمی تغییرات است که می تواند تفاوت ایجاد کند."

نوشتن به پاتریک لوکاس در Austin patrick.austin@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب