وانگ Quanzhang: چینی حقوق وکیل متهم قضات از نقض قانون

وکیل برجسته وانگ Quanzhang گفت: DW که دولت در نگهداری او در زندان برای چهار سال و نیم بدون محاکمه عادلانه و واقعی مورد در برابر او. مقامات چینی متهم وانگ از “اخلال قدرت دولت است.”

در آوریل 5, مقامات چینی منتشر برجسته حقوق بشر وکیل وانگ Quanzhang پس از او در خدمت چهار و نیم سال حبس برای “اخلال قدرت دولت است.”

وانگ گفت که اگر چه او تا به حال منتشر شده است و مقامات در حال حرکت بودند او را به محل اقامت سابق در شرق شهر جینان برای دو هفته به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر رمان coronavirus با توجه به Li Wenzu وانگ ،

اشتراک, به, تاج, جمع و جور — DW خبرنامه ردیابی coronavirus در آسیا

گروه های حقوق بشر توصیف این اقدام به عنوان یک تاکتیک برای منزوی کردن مشهور وکیل حقوق بشر ،

وانگ به طور منظم به نمایندگی از فعالان برجسته سیاسی قربانیان زمین تشنج و هنرمندان از جمله Ai Weiwei. در ماه اوت سال 2015 او دستگیر شد و مدت حبس تا دریافت حکم زندان در طول یک بسته-درب دادگاه سال گذشته است.

او یکی از بیش از 300 وکلا و فعالان که دستگیر شده بودند در طول فراگیر “709” سرکوب راه اندازی شده در جولای 9, 2015.

در مصاحبه با دویچه وله وانگ متهم قضات غیرقانونی زندانی کردن او و نقض چینی ،

DW: حالا که شما منتشر می شوند, چگونه می توانم شما را در مورد خود و زمان صرف شده در زندان ؟

وانگ QuanZhang: قضات به طور تصادفی متهم و محکوم به من. آنها برای اولین بار سعی کردم به من اتهام برای “ایجاد اختلال” اما بعد از آن تحت تعقیب من برای “براندازی دولت.” قبل از شارژ من دادستان گفت که “ما به مدت یک سال و نیم به تعیین که خود جرم براندازی دولت است.” آنها به من نگفت که قانون من در واقع نقض شده است.

من صرفا شرکت در برخی از وقایع بین سال های 2009 و 2011, بنابراین من نمی دانم چه منطق بود و پشت خود را از اتهامات عنوان شده علیه من. من از دادستان که آیا من هدف قرار داده بود برای سخنرانی و یا رفتار من. آنها گفت که این اتهامات مربوط به رفتار من. آنها به عنوان متهم با براندازی دولت برای ارسال مواد در Weibo من از آنها پرسیدم که چه شد غیر قانونی در مورد آن. گفتند که فقط “عمل تایپ” در Weibo تشکیل دولت شد. من فقط لال در پاسخ آنها.

اگر مقامات چینی می خواهیم قانون در کشور آنها نیاز به جلوگیری از سوء استفاده از قدرت است. آنها نمی توانند به گسترش قدرت خود را در حالی که محدود کردن حقوق مردم. این وضعیت مسخره.

ادامه مطلب: چین زندان وکیل حقوق وانگ Quanzhang برای براندازی

چگونه خود را حبس بر خانواده خود و سایر افراد نزدیک به شما ؟

من می ترسم که چیزی بد اتفاق می افتد به آنها. من همچنین نگران است که مقامات می تواند آنها را انتخاب کنید تا به خاطر من. در همان زمان, من خدا را شکر برای همه چیز آنها را برای من به دلیل آن ساخته شده من امن تر است.

به عنوان همسر یک زندانی شهروند همسر من, اعمال حق خود برای استخدام یک وکیل برای من و خواستار حق خود برای دیدار با من در زندان است. اما مقامات اجازه نمی دهد که وکلا برای دیدار با من.

این قانون به وضوح آمده است که یک شهروند زندانی می توانید استخدام اعضای خانواده و یا دوستان به عنوان مشاوره و پس از دولت به حالت تعلیق من وکلای مجوز می خواستم من اعضای خانواده یا دوستان به من مشاوره به عنوان من دیگر نمی خواستم به ایجاد مشکل برای دیگر وکلا. با این حال دادگاه این قوانین نادیده گرفته و رد درخواست من.

ادامه مطلب: مرموز دادگاه باز می شود و بسته برای چینی وکیل حقوق وانگ Quanzhang

می تواند به شما به اشتراک گذاشتن برخی از اطلاعات در مورد حبس خود را?

من زندانی شد در چهار های مختلف مراکز بازداشت و مکان نامعلومی. بسیاری از متهمان در مورد من منتشر شد که مقامات محلی گفت: ما نمی ارتکاب هر گونه جرم و جنایت است. اما قضات هنوز هم نگه داشته و بالا آوردن موارد استفاده از آنها به عنوان شواهد از جرم و جنایت. این نگران کننده است که دادگاه قانون تلاش می کند برای پیدا کردن یک راه برای تحت تعقیب قرار دادن کسی که دولت آمریکا می خواهد.

چه برنامه های آینده خود را?

اول من می خواهم به اتحاد دوباره با همسر و پسر من پس از آن من فکر می کنم در مورد گام بعدی من. به عنوان من تا به حال نیز محروم از حقوق مدنی برای پنج سال سازمان های اجرای قانون محلی با استفاده از آن به ممنوعیت از ورود به پکن. اگرچه هیچ قانونی سابقه برای چنین تصمیم گیری آنها هنوز هم می خواهید به ادامه ممنوعیت.

در حال حاضر من گیر در شهر جینان. قبلا مقامات به من گفت که من نیاز به قرنطینه می شود و به مدت دو هفته به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر در حال حاضر آنها می گویند من هنوز هم نمی تواند به پکن با توجه به دو جلسه [جلسه قانونگذاری نمایندگان و مشاوران سیاسی]. آنها می آیند تا با هر بهانه ای. من را حفظ خواهد کرد مبارزه برای حقوق من.

من هنوز هم احساس می کنم کمی قطع از جهان خارج, بنابراین من نیاز به برخی از زمان برای تنظیم. در حالی که من به برخی از جزئی به مسائل مربوط به سلامت من بیشتر خوب است.

مصاحبه انجام شد و توسط ویلیام یانگ. از آن شده است تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.

ادامه مطلب: چینی وکیل حقوق یو Wensheng به اتهام ‘براندازی’

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>