ولز خرس فشار به عنوان طوفان مرگبار دنیس چکش انگلستان

طوفان دنیس چکش بریتانیا روز یکشنبه آوردن ارزش یک ماه از باران فقط در 48 ساعت به بخش هایی از جنوب ولز که با مته سوراخ کردن فشار از کشور, دومین طوفان شدید در داخل یک هفته.

رودخانه ها در سراسر بریتانیا پشت سر هم خود بانک و تعدادی از شدید سیل هشدارهای باقی مانده در محل به مقامات کوشید تا مردم به ایمنی و حفاظت از خانه و کسب و کار. این ملاقات در دفتر بریتانیا هواشناسی و سرویس و گفت: این اختلال است به حمل از طریق به روز شنبه.

عمده حوادث اعلام شده است در تعدادی از مناطق در انگلستان و ولز به عنوان مقامات بسیج منابع برای مقابله با تاثیر سرشار رودخانه که قطع برخی از جوامع است.

مردی که در دهه 60 درگذشت پس از سقوط به رودخانه Tawe در ولز جنوبی اواسط صبح و بدن او پیدا شد بیشتر در امتداد رودخانه Dyfed-پویس پلیس گفت: در رسانه های اجتماعی. به گفته پلیس مرگ او نه درمان به عنوان مشکوک و یا مرتبط بودن بد آب و هوا.

روز شنبه, طوفان Dennis شد, مقصر مرگ دو مرد که کشیده شد از دریا جدا جستجوهای خاموش انگلستان جنوب شرقی ساحل.

دنیس شده است آنقدر شدید است که در انگلستان نوشته شده و یک شماره ثبت از سیل هشدار و هشدار و نادر “اخطار قرمز” برای بسیار تهدید کننده زندگی جاری شدن سیل شد و اعلام کرد برای ساوت ولز.

سیل آب در اطراف اتومبیل های رها شده در Tenbury چاه پس از رودخانه Teme پشت سر هم آن بانک در غرب انگلستان در روز یکشنبه پس از طوفان دنیس ناشی از جاری شدن سیل در swathes از بریتانیا. (Oli Scarff/خبرگزاری گتی ایماژ)

این ملاقات در دفتر تنها مسائل بالاترین قرمز هشدار زمانی که آن فکر می کند آب و هوا خواهد بود بسیار خطرناک وجود دارد یک “خطر برای زندگی” است و مردم باید اقدام فوری برای محافظت از خود. این نخستین بار بود که یک هشدار قرمز شده صدا از دسامبر 2015.

هر چند این هشدار تنها چند ساعت به طول انجامید و جنوب ولز پلیس اعلام کرد یک حادثه بزرگ به عنوان آتش نشان و امداد و نجات خدمه ادامه داد: برای کمک به جوامع پس از چندین سیل و رانش زمین و تخلیه. در نزدیکی Gwent پلیس گفت: ساکنان Skenfrith, Monmouthshire شد که توصیه به ترک با توجه به جاری شدن سیل.

دفتر مت گفت: بیشترین وزش باد ثبت شده بود 146 متر/ثانیه, آسمان صاف; در Aberdaron در شمال ولز در روز شنبه. همچنین گفت: در مجموع 15.76 سانتی متر باران کاهش یافت و در Crai مخزن در ویلز شهرستان پویس بیش از 48 ساعت به صبح روز یکشنبه. یکی از بدترین آمار مناطق در جنوب ولز روستای Nantgarw, رهنددا Cynon Taff نزدیکی کاردیف دیدم که کل خیابان سمت چپ زیر آب از ساعات اولیه صبح روز یکشنبه.

به عنوان مرطوب و باد می وزد آب و هوا شروع به پاک کردن در بخش هایی از جنوب و شمال به رهبری و شرق, تعداد سیل هشدارهای سراسر انگلستان کاهش یافته است اما هنوز هم وجود دارد در اطراف 360 از آنها در محل یکشنبه از شمال اسکاتلند از طریق کرن در جنوب غربی انگلستان است.

John Curtin مدیر اجرایی سیل و ساحلی مدیریت ریسک در سازمان محیط زیست گفت: در یک صدای جیر جیر که در یک نقطه در طول روز, انگلستان بيشترين سیل هشدارها و کاهش سطح هشدار در نیروی — 594 — از هر روز دیگر در تاریخ ثبت شده.

مقامات محلی در Herefordshire انگلیسی شهرستان که در مرز مرکزی ولز اعلام کرد یک “حادثه بزرگ” در میان گسترده سیل و گفت: آن را با تمرکز بر ساخت مطمئن شوید که “ساکنان آسیب پذیر هستند تخلیه شده است.” West Mercia Police همچنین اعلام کرد یک “حادثه بزرگ” برای Shropshire, یکی دیگر از شهرستان در مرکزی انگلستان که مرزهای ولز.

یک فرد نجات در میان سیل در Nantgarw ولز در روز یکشنبه. (بن Birchall/PA طریق AP)

سیل هشدارهای می تواند در محل باقی می ماند در حالی که از خیلی از بریتانیا هنوز اشباع شده از هفته گذشته طوفان Ciara که سمت چپ هشت نفر کشته در سراسر اروپا است.

Curtin از سازمان محیط زیست گفت: در یک صدای جیر جیر که “بالا اما نه استثنایی” بارش آمار و ارقام از 24 ساعت گذشته نشان می دهد که چگونه میراث طوفان Ciara است “رانده گسترده قابل توجهی سیل ما شاهد آن هستیم.”

پرسنل ارتش شده اند seconded برای کمک به مردم در مناطق غرب ایالت یورکشایر درشمال انگلستان بودند که به شدت ضربه با جاری شدن سیل در هفته گذشته را طوفان Ciara.

صلیب سرخ بریتانیا گفت که با سطح آب انتظار می رود به اوج در روز دوشنبه یا سه شنبه آماده بود برای پاسخ به سراسر کشور.

“صلیب سرخ بریتانیا شده اند در ارتباط با مربوط به مقامات محلی ارائه به حمایت از مردم تحت تاثیر طوفان دنیس در سراسر انگلستان” آن بحران افسر پاسخ Georgie Timmins گفت.

وجود اختلال در حمل و نقل بیش از حد با صدها پرواز لغو شده با توجه به وزش شدید باد در حالی که قطار خدمات بودند بارها و بارها مختل جاری شدن سیل. دهها هزار نفر از مسافران بودند که تحت تاثیر آنچه مهم است, سفر آخر هفته برای خانواده ها به عنوان بسیاری از مدارس نزدیک به اواسط زمستان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>