رای دهندگان سرکوب است که هنوز هم یکی از بزرگترین موانع برای یک مطلب فقط امریکا

یکmerica خیابان های پر شده با معترضان از آنجا که ما دیگر بر این باورند که صدای ما شنیده میشوند.

زمانی که سیستم ما این است که کار آمریکایی ها عمدتا به بیان خودشان در پای صندوقهای رای است. هیچ حق اساسی تر از حق رای اگر دولت ما و رهبران ما هستند که مشروعیت.

اما امروز رای خود را شکسته است. ما سیستم buckled تحت وزن سرکوب رای دهندگان ID قوانین سمی حزبی و نژادی gerrymandering رای دهندگان رول تصفیه و حوزه تعطیلی که به طور نامتناسبی هدف قرار دادن اقلیت رای دهندگان. عمدی حذف یکشنبه اولیه رای گیری روز زمانی که سیاه و رای دهندگان به احتمال زیاد به سر به پای صندوق های رای و حتی تلاش های سراسر کشور به جرم رای دهندگان ثبت نام درایوهای.

کالج انتخاباتی است رد خواهد از مردم در دو تا از آخرین پنج انتخابات ریاست جمهوری. این عدم تعادل ساختاری از آمریکا همراه با filibuster می دهد, سفید, روستایی متحده مجازی وتو بیش از تغییر است که بسیاری از آمریکایی ها تمایل و تقاضا است. در واقع, بسیاری از شهرها و ایالات متحده که در آن پلیس و بی عدالتی و نژادپرستی نظاممند اجرا می شود عمیق ترین شده اند در خط مقدم این مهاجم رای دهندگان روش های سرکوب.

هیچ یک از این اتفاقی است. خواهان در پاسخ به انتخاب باراک اوباما در سال 2008 با تلاش برای گسترش پایگاه خود را و یا درخواست تجدید نظر به یک تغییر ملت, اما با نوسازی رای دهندگان سرکوب تاکتیک های خارج از Jim Crow راهکار.

قاضی جان رابرتز را شرم آور 5-4 تصمیم در سال 2013 را Shelby County v دارنده پاره پاره قلب از نخست اجرای ساز قانون حق رای. رابرتز استدلال کرد که جنوب تغییر کرده بود و از جمله حمایت شد دیگر لازم است. سال 1965 رابرتز پیشنهاد شده بود مدت ها پیش در یک کشور مختلف در سراسر یک تغییر در جنوب. دهها هزار نفر از گرجستان که رای گیری در حوزه بسته بودند و آنها را وادار به تحمل شش ساعته خطوط برای رای دادن در طول یک بیماری همه گیر خواهد مانند یک کلمه با او رابرتز خطر ناک جهل انجام داده شدید آسیب.

با هم این gerrymandered مقننه و قضایی خود را توانمندسازها را توانمند angriest ترین و نفرت عناصر شدن توافق پایه و قفل شده است و آنها را به کار در سراسر کشور حتی زمانی که آنها برنده کمتر رای. و بنابراین به عنوان بسیاری از اصرار معترضان به استفاده از صدای خود را در انتخابات به میلیون ها نفر از آمریکایی ها رای گیری دیگر احساس می کند به اندازه کافی.

رای گیری کافی نیست که gerrymandering طرح در میشیگان و پنسیلوانیا و اوهایو, North Carolina, گرجستان, تگزاس, ویسکانسین و دیگر نزدیک تقسیم متحده عمدا بسته اقلیت رای دهندگان به عنوان چند ولسوالی که ممکن است به حداکثر رساندن قدرت حومه سفیده و روستایی محافظه کاران — رقیق کردن آرا در دیترویت و فیلادلفیا, شارلوت, Austin, San Antonio, آتلانتا و میلواکی — و قفل کردن در ایران با کنترل از قانونگذاران ایالتی.

رای گیری کافی نیست که بیش از 59 میلیون آمریکایی در یک وضعیت که در آن حزب قانونی که از نامزدها برنده کمتر رای در سال 2018 با این وجود برنده کنترل یک یا هر دو مجلس قوه مقننه به هر حال.

رای گیری کافی نیست زمانی که 33 میلیون آمریکایی شده اند پاکسازی از رای دهندگان رول بین 2014 و 2018 با توجه به Brennan Center. پاکسازی نرخ باید افزایش یافت و پس از رابرتز’ تصمیم گیری در Shelby County, به خصوص در ایالات متحده رئیس دادگستری معتقد تعصب بود برخی از مصنوع از گذشته های دور. پاکسازی رای است تا آنجا که 40 درصد بالاتر در ایالات متحده است که باید نشان داده تاریخچه نژادی رای گیری تبعیض است.

رای گیری کافی نیست که ویسکانسین تصفیه 14 درصد از رای دهندگان آن بین سال 2016 و 2018 — نزدیک به دو برابر میانگین ملی است. رای دهندگان در محله بودند تقریبا دو برابر به احتمال زیاد به لگد کردن رول به عنوان کسانی که در حومه شهر. کافی است هنگامی که در سال 2018 گرجستان, وزیر امور خارجه, برایان کمپ زد برای فرماندار در حالی که به طور همزمان به دنبال پاکسازی برخی از 300,000 رای دهندگان از رول و توقف اضافی 53,000 ثبت نام. نزدیک به 80 درصد از کسانی که متوقف شد سیاه پوستان و سایر اقلیت ها.

و آن را به اندازه کافی زمانی که صدها نفر از حوزه تعطیلی و جابجایی در گرجستان افزایش میانگین فاصله بین رای دهندگان خانه ها و پای صندوق های رای جلوگیری از برآورد 54,000 به 85,000 رای دهندگان از رای گیری در سال 2018 و ساخت آن 20 درصد بیشتر احتمال دارد برای رای دهندگان به دست انتخابات با توجه به یک مجله آتلانتا قانون اساسی مطالعه است. کمپ شکست نامزد حزب دموکرات استیسی آبرامز با کمتر از 55,000 رای. در سراسر کشور بیش از 10 درصد از حوزه بسته بودند در سراسر کشور بین سال های 2008 تا سال 2016 و یک بار دیگر این تعطیلی کاهش یافت و در سخت ترین جوامع از رنگ. ما شاهد آخرین اثر این هفته نیز به تازگی توقیف حوزه مجبور عمدتا اقلیت رای دهندگان در گرجستان رای دهندگان به صبر در شش ساعته خطوط برای رای دادن در طول یک بیماری همه گیر.

رای گیری کافی نیست زمانی که ایالات متحده تصویب شدیدی voter ID صورتحساب به عنوان یکی از جمله در کارولینای شمالی که یک دادگاه فدرال حکم نگاه به “جراحی” target سیاه رای دهندگان با تحقیق و سپس نیاز به ID خاص آنها حداقل به احتمال زیاد به. این کافی نیست که در آلاباما جایی که قانونگذاران سخت آن رای دهندگان شناسه قبض و محدود قابل قبول اشکال از شناسایی و سپس توقیف نزدیک به سه ده راهنمایی و رانندگی و دفاتر در 8 از ده Alabama شهرستان با بالاترین درصد غیر سفید رای دهندگان.

و آن را به اندازه کافی در ویسکانسین که در آن راهنمایی و رانندگی و دفاتر در اجرا تا سال 2016 انتخابات گاهی آشکارا به مبارزه طلبیده حکم دادگاه برای تامین شناسه عکس پس از آن که دولت gerrymandered مقننه اضافه شده سختگیرانه جدید ID مورد نیاز است که یک دادگاه فدرال در بر داشت ممکن است از حقوق خود محروم و به عنوان بسیاری از 300,000 شهروندان است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اجرا درآمد دولت کمتر از 25,000 رای. متحده را ساخته اند آن را سخت تر برای دانش آموزان برای رای دادن. آنها را ساخته اند آن را سخت تر برای فعالان به انجام ثبت نام رای دهندگان درایوهای.

جمهوری خواهان به نظر می رسد به این باور است که آنها نمی توانند برنده انتخابات است که ثابت است را به نفع خود. و بنابراین این چیزی است که آنها انجام می دهند. رای دهندگان سرکوب است زشت و دردناک تاریخ به عنوان قدیمی به عنوان ملت خود است. قانون حق رای برنده شد با خون آمریکایی ها در ادموند Pettus پل در شهر سلما در ایالت آلاباما. در حال حاضر آن است که فرسایش توسط همان قدیمی Jim Crow سرکوب اقدامات صورت دیجیتال دوران پنهان پشت ظاهر نژاد-خنثی زبان.

این است که روس ها اخلال ما دموکراسی است. ما انجام داده اند و این به خودمان. ما به شدت نیاز به یک شهروند جنبش برای حفاظت از دموکراسی است. ما نیاز به اطمینان حاصل شود که هر صدای محافظت استقبال و شنیده می شود. ما شاهد آن پیروزی در سال 2018 زمانی که رای دهندگان در پنج کشور اصلاح redistricting و 64 درصد از فلوریدا اصلاح اساسی امور خارجه و دوباره رای گیری حقوق به 1.4 میلیون سابق felons. ما نیاز به یک قانون اساسی فدرال اصلاح پاس که حق رای برای همه, بنابراین ما لازم نیست که یک دولت توسط دولت گریخته از سرکوب تلاش های که ایجاد دسترسی نابرابر به رای بسته به ایالتی که در آن شما زندگی می کنند و رنگ پوست خود را. ما به فوریت نیاز به اصلاحات اگر رای گیری است که تا کنون به راستی به اندازه کافی.

نیازهای ما نیست و در حد متوسط. ایمان ما که این سیستم در حال کار برای همه تست شده توسط یک دهه از رای دهندگان سرکوب و حکومت تقلب به نظر می رسد که همه بیش از حد آشنا به کسانی که زندگی خود را صرف مبارزه با این طرح که با حفظ همان چند در قدرت است.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>