داوطلبان در حال جمع آوری قرص برای COVID-19 بيمار به طوری که آنها لازم نیست که به تنهایی رنج می برند

One پیام متنی ساخته شده سارا Rodell متوجه چگونه خوش شانس او را برای نگه داشتن یک گوشی هوشمند در دست او است.

آن را وارد در اواخر ماه مارس از تلاش برای جمع آوری قرص برای شهر نیویورک پرستاران. او شنیده است که پرستاران در تلاش بودند برای تسهیل تماس های تصویری را برای بیماران خود را, بسیاری از آنها نمی شد مجاز به قبول بازدید کنندگان با توجه به محدودیت به معنای متوقف کردن گسترش COVID-19. بیماران بدون تلفن خود و یا شارژر یا کسانی که به سادگی نمی خود بودند و اغلب قادر به دیدن خانواده خود را در برخی از سخت ترین — و یا در آخرین روز از زندگی خود را.

“نداشتن که لحظه ای از بسته شدن چیزی است که رفتن به واقعا فراموش نشدنی برای ما به عنوان یک جامعه را به حرکت از طریق” Rodell می گوید. “من فکر می کنم از آن خواهد شد از جمعی ما عزادار.”

Rodell دیدم یک راه برای کاهش بار. مدیر عامل شرکت حلقه و کراوات یک پلت فرم است که کمک می کند تا شرکت های ارسال هدیه به مشتریان خود Rodell متوجه او می تواند با استفاده از خود شرکت زیرساخت به کشتی قرص به بیمارستان برای کمک به تماس های ویدئویی بین بیماران و عزیزان خود. او و یک تیم از تقریبا یک دوجین دیگر بسیاری از کسانی که هرگز ملاقات چهره به چهره با هم پیوست به عنوان COVID تکنولوژی اتصال به آن را اتفاق می افتد.

آنها شروع به درخواست شرکت به کمک قرص و آغاز یک GoFundMe به جمع آوری پول برای حمل و نقل و فوق العاده دستگاه خرید. همانطور که از اواخر مارس آنها بدست تعهدات برای حدود 4500 دستگاه کمک های مالی مطرح شده بیش از $180,000 و شروع به ساخت محموله به بیمارستان و با تمرکز اولین بار در کسانی که در شهر نیویورک و دیگر به خصوص سخت-آمار مناطق.

نگه دارید تا تاریخ با ما روزانه coronavirus عضویت در خبرنامه با کلیک کردن در اینجا.

گروه های دیگر نیز کار را برای پرورش اتصالات برای کسانی که درد و رنج به تنهایی. اتصال 4 COVID آغاز شده توسط برادران آفتابی Sandhu و Manraj سینگ در تلاش است را به خانواده های اتصال و بسته شدن توسط منابع به آرامی استفاده می شود دستگاه کمک های مالی از افراد و همچنین به عنوان بزرگتر کمک های مالی از سازمان. همانطور که از اواخر آوریل, آنها به جمع آوری بیش از 250 دستگاه های هوشمند و در حال مذاکره با تعدادی از شرکت های بزرگ علاقه مند به اهدای بیشتر.

آنها ایده خود را پس از Sandhu ارشد در دانشگاه پرینستون خود جدا شده با توجه به امکان COVID-19 قرار گرفتن در معرض. هر چند از لحاظ فیزیکی به تنهایی Sandhu غافلگیر شد چگونه ارتباط تصویری چت ساخته شده او را احساس می کنم به دوستان و خانواده در سراسر جهان است. اما او به سرعت متوجه شدم او “به اندازه کافی خوش شانس به یک دستگاه هوشمند در دست من [و] بسیاری از دیگران نیست.”

پس از آن تجربه Sandhu و سینگ مشاور با شرکت Deloitte شروع به درخواست دوستان که مشغول به کار در زمینه های پزشکی, اگر آنها می تواند با استفاده از اهدا دستگاه های هوشمند برای کمک به بیماران مبتلا به تماس با خانواده خود را. آنها به یک پاسخ قاطع و جعلی همکاری با دانشجویان پزشکی در شهرستانها از جمله بالتیمور نیویورک و میامی و بوستون و واشنگتن ،

“داشتن یک گوشی هوشمند نیست حقوق بشر موضوع” سینگ می گوید. “اما در حال مرگ به تنهایی و بدون شما عزیزان در گوشه ای خود را است.”

Yentli صوت آلبرشت, سینگ, کالج آزمایشگاه همکار و یک دانشگاه پنسیلوانیا دانشجوی پزشکی درگیر با فیلادلفیا سازمان بهداشت حرفه ای دانش آموزان (POHPS) بلافاصله درک برادران دید. آلبرشت تا به حال فقط به پایان رسید یک طب داخلی چرخش در یک بیمارستان فیلادلفیا و او می خواهم به تماشای آن بازدید کننده سیاست از آرام به اژدهایی. او POHPS در هیئت مدیره و کمک به هماهنگ کردن دستگاه توزیع در فیلادلفیا.

همکار POHPS عضو استفانی Fagbemi یک دانشجوی پزشکی در نزدیکی دانشگاه تمپل نیز شاهد نیاز برای تکنولوژی در بیمارستان — اما به دلیل مختلف. در ماه نوامبر عموی او تا به حال سفر به فیلیپین برای یک تعطیلات طولانی. او تا به حال تنها یک تلنگر تلفن Fagbemi نمی تواند به او برسد ، او و خانواده اش را نمی دانم تا زمانی که خیلی دیر شده بود که او در بیمارستان بستری شده است برای دیابت-عوارض مربوط. او قبل از او می تواند آن را در منزل خود به ایالات متحده

“این واقعا سخت است برای ما به واقع احساس می کنم مثل او رفته” Fagbemi می گوید. “که بخشی از فرایند هایی شده است بسیار دشوار است — همچنین این ایده که ما نمی قادر به خداحافظی و ما نمی توانیم یک تشییع جنازه”.

Fagbemi کمک POHPS توزیع دستگاه های هوشمند به معبد بیمارستان فیلادلفیا و خانه های پرستاری در امید و مقدار کمی از خانواده های دیگر از درد او را از طریق رفته. “آن شده اند که واقعا معنی دار برای خانواده من فقط قادر به دیدن عموی من و می گویند:” من شما را دوست دارم “برای آخرین بار” او می گوید.

در سواحل غرب دانشجويان پزشکی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو گرد هم آمده اند تحت نام اتصال در طول COVID به ارائه منحصر به فرد پزشکی مشورت خدمات. اگر یک پزشک یا پرستار در یکی از چهار سان فرانسیسکو بیمارستان درمان یک بیمار است که جدا از خانواده خود مراقبت تیم می تواند به این گروه از دانشجویان داوطلب خواهد شد که هماهنگی تماس تصویری برای بیمار با استفاده از یکی از 25 اهدا قرص. دانشجویان مجاز به بازدید از اتاق با COVID-19 بیماران, اما آنها دیده می شود مقدار زیادی از تقاضا در میان بیمارانی که در بیمارستان بستری هستند و برای شرایط دیگر اما قادر به بازدید کنندگان خوش آمدید با توجه به موقت بیمارستان سیاست.

ویژه داستان
این جزیره شد Coronavirus هشدار به جهان
هوکایدو ژاپن, قفل کردن اولیه و موجود شیوع بیماری. زمانی که فرماندار برداشته محدودیت های موج دوم آمار حتی سخت تر

در برخی موارد UCSF دانشجو سوفی مک آلیستر می گوید, گفتگو است و بیشتر به صورت یک به طور جدی بیمار فرد و خانواده از آن است که برای بیمار; گاهی اوقات بیمار نیست و حتی آگاهانه اما عزیزان خود می خواهید برای خداحافظی چهره به چهره به هر حال. “آنها فقط می خواهید به آن لحظه و پخش موسیقی و باید این احساسات و لحظات با هم,” او می گوید. “من گریه ام در بيماران اتاق قبل از. این واقعا سخت است که وجود دارد برای این لحظه شما به طور معمول نمی شده است بخشی از.”

اما او می افزاید: درد این است که قیمت های کوچک به پرداخت هزینه برای بیماران اتصال آنها سزاوار است. “ما صرف مقدار زیادی از زمان [انجام] آورده است که من به پزشکی” در وهله اول ،

لطفا از ارسال هر گونه راهنمایی, آگهی و داستان به [email protected].

نوشتن به جیمی Ducharme در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>