داوطلب گردشگران هنوز هم نشان دادن تا در اردوگاه های پناهندگان. آنها واقعا کمک به?

هنگامی که عمر Alshakal 26 ساله آواره سوری وارد جزیره یونانی Lesbos, داشتن swum در سراسر مدیترانه از ترکیه در سال 2014 او در بر داشت Moria اردوگاه پناهندگان به آب گرفتگی با جوان غربی داوطلبان.

پس از صرف زمان تقریبا یک سال در اردوگاه Alshakal شروع به اطلاع می روند. “زمانی که جوان مردم می رسند از کشورهای خود آنها دیدن بچه ها اینجا و سقوط در عشق با آنها می گوید:” Alshakal که تاسیس خود را سازمان پناهندگان 4 پناهندگان در سال 2017. “آنها صرف زمان زیادی را با آنها را به عنوان امکان پذیر است اما پس از چند هفته آنها به بازگشت به کشور خود. اما بچه ها اقامت در کمپ و از دست این داوطلبان…آنها بخواهید آنها را مدت ها پس از آنها باقی مانده است.”

هزاران نفر از داوطلبان شده اند هجوم آوردند به یونان و سواحل از تصاویر ورود پناهندگان در سر می برند موقت قایق شروع رویه در سال 2015. بسیاری از افراد که داوطلب با 425 سازمان های غیر دولتی (Ngo) فعال در یونان, بازی نقش حیاتی در مدیریت بزرگترین پناهندگان بحران اروپا دیده می شود در دهه.

به دلیل ad-hoc طبیعت داوطلبانه در جزایر وجود دارد چند چهره های قابل اعتماد در بسیاری از افراد آمده اند به ارائه کمک اما بوریس Cheshirkov یک نماینده کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل در یونان تخمین می زند که این تعداد در انتخابات ، اما در حالی که پناهندگان و سازمان های دیگر مشغول به کار در اردوگاه گفت: داوطلبان از همه نوع بازی کرده اند یک outsized نقش در مقام پاسخ به آنها گفت: کسانی که بدون آموزش در معرض خطر و بدتر برای مردم آنها در حال تلاش برای کمک به.

کمک های اولیه است که هنوز هم به شدت مورد نیاز است. شرایط در اردوگاه های پناهندگان را رو به وخامت گذاشته و باقی می ماند خطرناک و ناکافی است. اردوگاه های فاقد امکانات اولیه. در ماه های زمستان سرد پناهندگان مجبور به ایجاد آتش سوزی در چادر نازک که باعث شده است که مرگ و میر. در فوریه. 11 سازمان ملل متحد به نام برای تخلیه Moria اردوگاه در لزبوس—که میزبان 18,342 مردم در یک مرکز ساخته شده برای 2200—به دلیل ترس از ازدحام و شیوع بیماری های.

دولت یونان و اتحادیه اروپا شده است برای عدم انتقاد به توسعه منسجم پاسخ به بحران و برای ارائه پشتیبانی ناکافی در اردوگاه. پس از یک مرکز-راست دولت انتخاب شد در ماه ژوئیه مقامات یونانی گرفته اند یک سرکرده مهاجرت ساخت آن را سخت تر برای سازمان های غیر انتفاعی به کار در جزایر.

که برگ داوطلبان—هر دو رسمی کارکنان در سود و ad-hoc داوطلبان متصل کردن حفره در سیستم.

Nikolaos Trihas یک کارشناس داوطلبان در اردوگاه های پناهندگان می نویسد که این بار مدیریت بحران کاهش یافته است “تقریبا به طور انحصاری بر روی شانه ها از داوطلبان و جوامع محلی.”

در این زمینه ماهر داوطلبان نقش محوری در ارائه خدمات اعم از حقوقی رایگان هدایت به توجه پزشکی است.

اما نوع دیگری از داوطلب نیز پس از رسیدن در یونان سواحل; جوان آموزش ندیده و غیر ماهر بازدید کنندگان که می تواند سهوا باعث تشدید مشکلات آنها به دنبال آدرس.

اهمیت آموزش

بسیاری از پناهندگان و کمک سازمان تشخیص دهد که غیر ماهر داوطلبان را پر کنید—هرچند ناقص—یک شکاف عظیم در کمک های انسان دوستانه در جزایر. در میان یک متن کافی کمک ندیده داوطلبان کمک می کند understaffed سازمان لازم ارائه کالا و خدمات است. “بدون داوطلبان اردوگاه ها شده اند زندانها گفت: Trude Jacobsen دبیر یک قطره در اقیانوس, یک سازمان است که مختصات داوطلب هوا کارگران است.

اما غیر ماهر داوطلبان نیز می تواند باعث بدتر شدن مشکلات آنها به دنبال آدرس. در سراسر جهان بی حد و حصر داوطلبان شرکت در روشهای پزشکی فراتر از سطح مهارت خود را ثابت گردش مالی داوطلبان در مدارس منجر شده در کودکان در حال توسعه دلبستگی مسائل و محبوبیت ‘یتیم خانه گردشگری’ منجر به افزایش جدایی خانواده و کودک بهره برداری. داوطلب گردشگران که به طور نامتناسبی سفید یا غربی نیز برای انتقاد از تداوم سفید-ناجی روایات.

این مشکلات به خصوص در اردوگاه های پناهندگان که در آن ماهر داوطلبان در حال پرتاب به شرایط بحران. “من فکر می کنم آنچه که به خصوص نگران کننده در این زمینه این است که بسیاری از مردم ساکن در این اردوگاه ها مواجه اند ضربه شدید می گوید:” الکس Knott, یک متخصص داوطلب گردشگری که تحقیقات انجام شده در اردوگاه های پناهندگان. “چند داوطلبان مجهز به مقابله با این واقعیت; آنها ممکن است بپرسید تحریک و یا نامناسب سوال در مورد پناهندگان, سفر, و یا ممکن است—معمولا از همدردی—وعده آنها را نگه دارید در مورد تلاش برای کمک به پروسه پناهندگی خود را.”

پناهندگان و فعالان حقوق بشر گزارش داد که این مسائل مشترک هستند. در وعده برای کودکان پناهنده—که طی سراسر زمین و دریا از دست دادن خانه ها و مردم در طول راه—داوطلبان قرار دادن کودکان در معرض خطر ابتلا به دلبستگی مسائل. ثابت گردش مالی از داوطلبان که وارد زندگی کودکان, فرم, روابط نزدیک با آنها و سپس ترک می تواند باعث تشدید احساسات رها.

“این یک موضوع جدی” Cheshirkov می گوید. “آن چرا ما شده است فراخوانی برای سال در حال حاضر برای بشردوستانه پاسخ به led حرفه ای توسط حرفه ای های اجتماعی کارگران است.”

ویژه داستان
گفتگو که تغییر چگونه فکر کردم اوایل مادری
در زمانی که شما فقط تلاش برای نگه داشتن آن همه با هم شما باید به نحوی شکل از چگونه به انتخاب کنید تا جایی که شما سمت چپ خاموش.

ماهر داوطلبان نیز باعث مشکلات با ساخت وعده های دروغین برای پناهندگان بزرگسالان خود را در مورد موارد پناهندگی. یک داوطلب وکیل کار در لزبوس گفت: زمانی که این باعث مشکلات عمده ای برای قانونی موسسات مشغول به کار در جزایر. او پرسید: به ناشناس باقی می ماند به عنوان او همچنان به همکاری نزدیک با داوطلبان است.

“ماهر داوطلبان به خطر اندازد کار ماهر و داوطلب,” او می گوید. “من اغلب مشتریان شکستن جیغ و گریه از آنجا که یک 20 ساله به توزیع پتو و آب بطری به اشتباه به آنها گفت خود درخواست پناهندگی بود که پردازش شده است.”

برخی از پناهندگان احساس می کنید که غیر ماهر داوطلبان تجاوز کردن نقش خود را کنید و سعی کنید به کنترل پناهندگان توسط بی ارزش policing خطوط در مراکز توزیع مواد غذایی و یا با تشویق پناهندگان به تغییر جنبه های فرهنگ خود را. Knott مشابه متوجه این تحقیقات خود را.

“در یک سازمانی به جلسه داوطلبان و هماهنگ بودند تاسف تعدادی از زنان باردار و کودکان متولد شده در اردوگاه” Knott بازگو. داوطلبان مورد اینکه آیا آنها باید توزیع کنترل تولد اما نگران است که مردان ممکن است مصادره آنها. “بنابراین یک فرد پیشنهاد قرار دادن قرص های کنترل تولد در آب” Knott می گوید. “هیچ کس اعتراض.” پیشنهاد بود نه عمل بر Knott می افزاید.

داوطلب گردشگری که به طور معمول شامل افراد جوان انجام در کوتاه مدت کار داوطلبانه در خارج از کشور تبدیل به یک پدیده جهانی در سال های اخیر است. نانسی Gard McGehee, یک متخصص در گردشگری پایدار تخمین می زند که بیش از 10 میلیون نفر در سال در حال صرف 2 میلیارد دلار در داوطلب گردشگری در سراسر جهان است که سریعترین رشد بخش صنعت گردشگری است. داوطلبانه در اردوگاه های پناهندگان تبدیل شده است آخرین frontier در یک سرعت در حال تحول صنعت است که نشسته است در تقاطع گردشگری و کمک.

مقامات یونانی اند و در برابر هجوم ماهر داوطلبان و ثبت نشده و غیر دولتی. در سال 2016 شهردار لزبوس Spyros Galinos گفت: نگهبان که اگر او بود “ممنون برای آنهایی که بلافاصله در پاسخ به ما تماس بگیرید برای کمک به” او هشدار داد در برابر “سازمان های غیر دولتی و افراد آینده بدون ثبت نام رسمی و هیچ همکاری با ما, شهرداری,” خواستار حضور خود را “مخل.” از آن زمان به بعد برخی از اردوگاه های پناهندگان را ممنوع بی حد و حصر از داوطلبان ورود به سایت اما وجود داشته است موارد گزارش شده از داوطلبان در تلاش برای دزدکی حرکت کردن به اردوگاه.

“داوطلبان بخشی از پاسخ و در بسیاری از موارد در حال انجام فداکارانه کار می گوید:” Cheshirkov از کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل. “اما آن را به درک که آنها در حال کار با مردم آسیب پذیر است و این یک موقعیت ممتاز. آنها به آموزش و توجیه و می دانم تا چه حد از خود نقش است.”

“این نمی تواند برای سرگرم کننده است.”

در پاسخ به این مشکلات بسیاری از سازمان های عامل در جزایر توسعه دستورالعمل های دقیق برای غیر ماهر داوطلبان.

سازمان بشریت خدمه به عنوان مثال فراهم می کند که حمایت روانی برای پناهندگان در یونان نیاز به تمام داوطلبان آن به بیش از سن 24 و تکمیل 30 ساعت آموزش برنامه. حتی هنگامی که داوطلبان باید در تکمیل برنامه آنها تضمین نمی تواند انتخاب شود: در سال گذشته بشریت خدمه آموزش دیده 2000 مردم اما می گوید این تنها انتخاب 400 داوطلب.

داشتن سفت الزامات مورد نیاز برای داوطلبان این می آید در هزینه.

بشریت خدمه اغلب از دست می دهد داوطلبان به سازمان های دیگر که مردم متوجه این سازمان نیاز به شرکت کنندگان به تکمیل 30 ساعت آموزش و منع آنها از گرفتن عکس از پناهندگان به پست در رسانه های اجتماعی.

“این است که چگونه شما از دست دادن داوطلبان و بودجه پیروان حمایت” می گوید: دکتر Essam Daod بنیانگذار بشریت خدمه.

مانند سازمان های پناهندگان می توانید پیدا کردن خود را قادر به صحبت کردن در برابر مشکلات با ندیده داوطلبان برای ترس است که کمک های محدود خواهد شد.

“ما به خواست خود ما مشتریان اگر آنها تا به حال شکایت در مورد داوطلبان ما اما آن را هرگز اتفاق افتاده است چرا که پناهندگان نمی خواهید به شکایت به مرکز است که می تواند کمک به آنها گفت:” داوطلب وکیل در لزبوس. “آنها نمی خواهند به نیش که دست میدهیم.”

برخی از پناهندگان اما نمی خواهند به منظور بالا بردن مشکلات با غیر ماهر داوطلبان زیرا آنها قدردانی تلاش های خود را.

“آنها نمی تواند مشکلات می گوید:” محمد وسیم Hamidy 24 ساله پناهنده از افغانستان که وارد ساموس در سال 2018 است. “همه آنها در تلاش بودند برای کمک به مردم است.”

برخی از پناهندگان توجه داشته باشید که به دلیل بی حد و حصر داوطلبان باید کمی به ارائه نظر مهارت آنها بیشتر مایل به نشستن و گوش دادن به پناهندگان از کارکنان مشغول به کار در سازمان ها در حال اجرا کردند ،

“این سازمان که کنترل اردوگاه درمان ما مانند حیوانات می گوید:”یوسف یک 28 ساله سوریه و پناهندگان فلسطینی که ماند در Chios به مدت شش ماه در سال 2018 که خواست ناشناس باقی می ماند به عنوان او منتظر شنیدن اگر او پناهندگی اعطا شده است. “اما داوطلبان با شما صحبت کنم مانند شما یک انسان است.”

بسیاری از پناهندگان موافقم که غیر ماهر داوطلبان نقش حیاتی اما می گویند وجود دارد نیاز به دوباره تعریف کردن آنچه “کمک به” پناهندگان به نظر می رسد. “البته ما نیاز داوطلبان” Alshakal می گوید. “اما آنچه ما واقعا نیاز است برای افرادی که به فشار دولت خود را در خانه برای کمک به وضعیت اینجا.”

Knott معتقد است که غیر ماهر داوطلب پتانسیل “را معنی دار ارتباط در سراسر تفاوت” اما که داوطلب مدل را تغییر دهید.

“اگر ما reframe داوطلبانه در این زمینه نه به عنوان ‘کمک’ یا ‘صرفه جویی’ اما به دنبال به شکل ارتباطات معنی دار و به چالش کشیدن مرزهای بین ” ما ” و “آنها” …من فکر می کنم آن می تواند یک ابزار قدرتمند برای تغییر اجتماعی” او می گوید.

برای دکتر Daod بنیانگذار بشریت خدمه راه حل سر راست تر است.

“آنها نیاز به مهارت های اساسی و می دانم که چگونه به انجام آسیب,” او گفت:. “این نمی تواند برای سرگرم کننده است.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>