ولادیمیر پوتین سیگنال های او ممکن است به دنبال تمدید حکومت خود در سال 2024

Vladimir پوتین گفت او را در نظر بگیرید در حال اجرا برای پنجمین دوره ریاست جمهوری در سال 2024 با این استدلال ک

توسط PATRIS-FUN در 2 تیر 1399

Vladimir پوتین گفت او را در نظر بگیرید در حال اجرا برای پنجمین دوره ریاست جمهوری در سال 2024 با این استدلال که شکار برای هر جانشین خطرات فلج روسیه را به عنوان دولت های بعد از انتخابات به اتمام برسد.

"من حکومت نه از امکان چنین" اگر لازم متمم قانون اساسی تصویب شده است پوتین گفت: در Rossiya 1 مستند تلویزیونی پخش اواخر یکشنبه. "من ساخته شده ذهن من است."

در تاریخ 1 ژوئیه روس ها خواهد رای در گسترده ترین تغییرات در این کشور قانون اساسی پس از آن تصویب شد تقریبا 30 سال پیش. یکی از اصلاحات اجازه می دهد پوتین, 67, برای تنظیم مجدد مدت خود را محدود به صفر و حتی اگر او در حال حاضر در خدمت چهار و سکان کشور به صورت دو شش ماه از نظر زمانی که او در حال حاضر یکی منقضی می شود در سال 2024. در قدرت پس از سال 2000 پوتین در حال حاضر طولانی ترین خدمت رهبر کرملین پس از جوزف استالین.

بدون که متمم "من می تواند به شما از تجربه خود من که در حدود دو سال به جای به طور منظم و ریتمیک کار بر روی بسیاری از سطوح از دولت شما می خواهم که چشم تغییر در اطراف شکار برای جانشینان احتمالی" پوتین گفت. "لازم است به کار نمی آید برای جانشینان."

بالا متحد از رئیس جمهور روسیه آندره Klishas ارشد نماینده مجلس که کمک به هدایت مشروطه تعمیرات اساسی گفت که روس ها باید متوقف فکر کردن در مورد خواهد شد که حکومت پس از پوتین برگ ،

"آنها باید به این ایده که همه چیز باقی خواهد ماند همان است که رئیس جمهور می تواند انتخاب مجدد اگر مردم در حمایت از این تغییرات به قانون اساسی" Klishas گفت: در مصاحبه با RBC روزنامه چاپ دوشنبه است. "این قانون به ما اجازه می دهد برای قرار دادن کنار این موضوع از جانشینان انتقال قدرت و...."

پوتین سخنگوی دیمیتری Peskov در روز دوشنبه را تکذیب کرد رئیس جمهور نظر به معنای نظام سیاسی او ساخته شده بود و ناتوان از عملکرد در صورت تغییر رهبری است. اما او گفت: گمانه زنی ها بیش از جانشینان بالقوه "است که مشخصه های ملی ما بوروکراسی."

برای لحظه ای پوتین را هدف اصلی این است برای جلوگیری از تبدیل شدن به یک "اردک لنگ" در سال آخر زمان قیمومیت گفت: لئونید Davydov یک تحلیلگر سیاسی در این بنیاد برای توسعه جامعه مدنی در مسکو. اما وجود دارد "شکی نیست" که رئیس جمهور روسیه را به اجرای دوباره, برای, انتخابات, او گفت:.

در همان دولت-مصاحبه تلویزیونی یکشنبه, پوتین نیز به شدت انتقاد کشورهای همسایه برای جذب "سنتی روسیه و تاریخی سرزمین" در استقلال در سال 1991 که آنها تا به حال به دست آورد در وجود اتحاد جماهیر شوروی.

این کشورها باید "چپ با آنچه آنها وارد به جای گرفتن با آنها ارائه از مردم روسیه" او گفت:.

روسیه که ضمیمه کریمه در سال 2014 از اوکراین بازگرداندن کنترل بر شبه جزیره بود که روسیه تا سال 1954 ندارد هر گونه ادعای ارضی بر روی همسایگان خود Peskov به خبرنگاران گفت: روز شنبه در یک کنفرانس تلفنی در پاسخ به یک سوال در مورد این نظر.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب