ویروس رایگان انگلستان, خلبان, نماد ویتنام همه گیر با موفقیت به بازگشت به خانه

ویتنام به طور جدی بیمار COVID-19 بیمار یک خلبان که در یک نقطه به نظر می رسید به مرگ نزدیک سمت چپ بیمارستان در

توسط PATRIS-FUN در 21 تیر 1399

ویتنام به طور جدی بیمار COVID-19 بیمار یک خلبان که در یک نقطه به نظر می رسید به مرگ نزدیک سمت چپ بیمارستان در روز شنبه در راه خانه خود را پس از یک بهبود چشمگیر است که جلب توجه ملی.

مورد استفان کامرون یک خلبان ملی حامل Vietnam Airlines احساس شد در ویتنام که در آن ترکیبی از هدفمند تست و تهاجمی قرنطینه برنامه آن را نگه داشته coronavirus شمارش به طور چشمگیری پایین 370 موارد و صفر و میر.

"شانس می گویند که من نباید در اینجا, بنابراین من فقط می توانم تشکر از همه در اینجا برای آنچه آنها انجام داده ایم" کامرون گفت: خروج از بیمارستان در یک صندلی چرخدار و flanked توسط پزشکان برگزاری گل.

43 ساله اسکاتلندی که وارد در جنوب شرقی آسیا کشور از بریتانیا در اوایل ماه مارس در بیمارستان بستری شد و سه روز پس از اولین پرواز به ویتنام ایرلاینز پس از سفر به یک نوار در شهر هو چی مین که شد مربوط به یک خوشه از coronavirus موارد است.

کامرون بیماری و بسیار شایع تلاش ویتنام پزشکان برای نجات او نماد را در ویتنام از این کشور موفق مبارزه با ویروس.

ظرفیت ریه بود و فقط در 10%

در یک نقطه مقامات پزشکی گفت: کامرون در ابتدا شناسایی تنها به عنوان "بیمار 91," تا به حال فقط 10 درصد از ظرفیت ریه شد و در وضعیت بحرانی است.

در اوایل مارس کامرون در یک ونتیلاتور و حمایت از زندگی ماشینی در شهر هو چی مین بیمارستان بیماری های مناطق گرمسیری. در ماه مه مقامات پزشکی شد و گفت که او به فوریت نیاز به یک پیوند ریه.

با اکثریت قریب به اتفاق ویتنام COVID-19 بيمار در حال حاضر بهبود, اخبار بالقوه اول مرگ باعث غلیان احساسات ملی در حمایت از, با ده ها تن از مردم از آمدن به جلو به عنوان پتانسیل ریه اهدا کنندگان.

دولت پزشکان تبدیل داوطلبان پایین و گفت: اهدا ریه ها باید از اهداکنندگان مرگ مغزی.

اما تحت گرد-ساعت مراقبت کامرون بهبود یافته است. در ماه ژوئن او دیگر نیاز به پیوند ریه و گرفته شد حمایت از زندگی کردن.

ویتنام صرف بیش از $200,000 ما درمان او. ویتنامی پزشکان را همراهی کامرون در ویژه پرواز بازگشت به انگلیس, دولت, رسانه ها گفت.

"به عنوان به زودی به عنوان من جا من به آینده" گفت: کامرون. "من هنوز یک خلبان — من مجوز منقضی شده است, که همه."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن