ویرجینیا شهرستان حذف 2nd مؤتلفه مجسمه در روز به عنوان بسیاری از

خدمه کار برداشته دوم Confederate monument در ریچموند در روز پنج شنبه به عنوان شهر سراسیمه به پایین مجسمه که مد

توسط PATRIS-FUN در 13 تیر 1399

خدمه کار برداشته دوم Confederate monument در ریچموند در روز پنج شنبه به عنوان شهر سراسیمه به پایین مجسمه که مدت طولانی است که به عنوان نماد برده داری و ظلم و ستم.

جمعیت را تشویق به عنوان یک جرثقیل کشیده مجسمه دریایی ایالات متحده افسر متی Fontaine Maury از پایگاه خود را یک روز پس از خدمه حذف یک مجسمه ژنرال استون وال جکسون در یک سفارش از شهردار Levar سنگی به حذف همه متفق مجسمه در شهر زمین.

این Maury مجسمه پرده برداری کرد در سال 1929 به تصویر می کشد Maury نشسته در صندلی بزرگ جهان بالاتر از او. این آخرین پنج مؤتلفه بناهای ساخته شده در ریچموند مشهور بنای تاریخی خیابان.

Maury رهبری ساحل بندرگاه و رودخانه دفاع برای مؤتلفه نیروی دریایی. او یک رهبر در زمینه نیروی دریایی هواشناسی و ناوبری.

سازمان دیده بان | مجسمه برداشته شده از Richmond, Va., خیابان:

مؤتلفه فرمانده نیروی دریایی متی Fontaine Maury مجسمه قرار داده می شود در ذخیره سازی موقت همراه با دیگر مؤتلفه مجسمه های اختصاص داده شده به جنگ های داخلی آمریکا 0:48

دو توپ نیز حذف شده از بنای تاریخی خیابان در روز پنج شنبه. این Richmond Times-Dispatch گزارش می دهد که یک پلاک در یکی از این توپ گفت: این علائم از محل خط دوم مؤتلفه دفاع از ریچموند و قرار داده شد وجود دارد در سال 1938 به درخواست کنفدراسیون یادبود ادبی جامعه است. دوم توپ را نشانگر می گوید این علائم نقطه ای که در آن در سال 1861 "زیادی خاک از درون خط دفاع ساخته شد."

خشن تظاهرات

سنگی به نام برای حذف مجسمه ها در ماه گذشته در میان خشن معترضان با پلیس از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس. در چهارشنبه Stoney دستور فوری برای برداشتن مجسمه با اشاره به ادامه تظاهرات و نگرانی که معترضان می تواند صدمه دیده است اگر آنها سعی در پایین آوردن مجسمه عظیم خود را.

ماه گذشته رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم دستور حذف ریچموند برجسته ترین مؤتلفه مجسمه — یک بنای تاریخی را به ژنرال رابرت E. Lee در اموال دولتی — اما حذف شده است حداقل به طور موقت مسدود شده توسط یک طرح دعوی در دادگاه.

ریچموند — رسمی پایتخت کنفدراسیون — حدود ده مؤتلفه مجسمه.

معترضان پاره کردن یک مجسمه از رئیس جمهور کنفدراسیون جفرسون دیویس در ماه گذشته. یکی دیگر از بزرگ بنای تاریخی میله میله برای حذف یک مجسمه ژنرال J. E. B. استوارت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب