ویولونیست نقش مالر و گرشوین به عنوان جراحان حذف تومور مغزی

یک بیمار در یک بیمارستان, بازی های برگزار شده مالر و گرشوین در ویولن در حالی که یک تومور برداشته شد از مغز خود را به طوری که جراحان می تواند به حفظ توانایی خود را به بازی موسیقی و افتخار او 40 سال شور و شوق برای ابزار.

Dagmar ترنر و 53 سابق مشاور مدیریت از Isle of Wight, بازی های برگزار شده او ویولن در طول عمل جراحی برای برداشتن تومور از راست لوب پیشانی مغز او — نزدیک به منطقه ای که کنترل خوب حرکت دست چپ او.

برای جلوگیری از هر گونه آسیب به او ویولن مهارت های Keyoumars اشکان مشاور جراح مغز و اعصاب در کالج کینگ بیمارستان در لندن آمد تا با یک برنامه ریزی: آنها نقشه مغز او باز جمجمه و سپس او را به بازی به عنوان آنها حذف تومور.

ویولونیست نیاز به قادر به ایجاد حرکات بسیار دقیق را با دست خود. انگشتان تنظیم طول ویولن رشته را به عنوان آنها را نگه دارید آنها را در برابر fingerboard که تولید رزین های مختلف.

قبل از عمل جراحی تیم مورد بحث با ترنر ایده بیداری او اواسط روش بنابراین او می تواند بازی کند. که راه جراحان می تواند اطمینان حاصل شود آنها نیست هر گونه آسیب بسیار مهم از مناطق مغز که کنترل ترنر ظریف حرکات دست به طور خاص در هنگام نواختن ساز است.

در حالی که جراحان دور برش بخشی از مغز او ترنر بازی موسیقی گوستاو مالر جورج گرشوین را جاز کلاسیک فصل تابستان و قطعات اسپانیایی ترانه سرا و خواننده Julio Iglesias.

“این اولین بار بود که من تا به حال یک بیمار بازی ساز” گفت: اشکان یک شخص عاشق موسیقی و پیانیست انجام شده.

“ما موفق به حذف بیش از 90 درصد از تومور از جمله تمام مناطق مشکوک تهاجمی فعالیت در حالی که حفظ عملکرد کامل در دست چپ او.”

ویولونیست امیدوار به بازگشت به ارکستر به زودی

ترنر تشکر جراحان.

“ویولن علاقه من است; من شده است بازی از آنجایی که من 10 سالم بود,” او گفت:. “فکر از دست دادن توانایی خود را به بازی دلخراش بود.”

ترنر که نقش در جزیره موجود زنده ارکستر سمفونیک و مختلف کرال جوامع ترک بیمارستان سه روز بعد و امیدوار به بازگشت به ارکستر به زودی.

در سال گذشته جراحان در هلند منتشر شده یک گزارش موردی در یک حرفه ای ویولن بازیکن که به ویولن در طول عمل جراحی برای برداشتن یک تومور در سمت چپ موتور منطقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>