ونسان ون گوگ نقاشی به سرقت رفته از موزه در شب حمله

یک نقاشی توسط استاد هلندی ونسان ون گوگ به سرقت رفته بود در یک شب سر و صدا-و-گرفتن حمله به یک موزه است که بسته شد برای جلوگیری از گسترش coronavirus پلیس و موزه روز دوشنبه گفت:.

خواننده لارن موزه شرق آمستردام گفت که این Parsonage باغ در نونن در بهار سال 1884 توسط استاد هلندی گرفته شده بود در ساعات اولیه روز شنبه. در اوایل بعد از ظهر تمام است که می توان از خارج از موزه بزرگ سفید پانل پوشش درب در ساختمان نمای شیشه ای.

موزه مدیر کل Evert van Os گفت: این موسسه که خانه ها مجموعه ای از زوج آمریکایی ویلیام و آنا خواننده است “قهر شوکه و غمگین” در سرقت از نقاشی.

ارزش کار بود که در وام از موزه Groninger در شمال هلند شهر گرونینگن بود فورا شناخته شده است. پلیس در حال تحقیق در مورد سرقت.

“من شوکه شده بود و باور نکردنی اذیت که این اتفاق افتاده است” گفت: خواننده لارن مدیر موزه Jan رودلف د Lorm.

“این زیبا و نقاشی متحرک یکی از بزرگترین هنرمندان به سرقت رفته — حذف از جامعه,” او اضافه شده است.

“این بسیار بد برای موزه Groninger آن است که بسیار بد برای خواننده اما این وحشتناک است برای همه ما به خاطر هنر وجود دارد دیده می شود و به اشتراک گذاشته شده توسط ما جامعه را به لذت بردن از الهام گرفتن از و به رسم راحتی از به خصوص در این زمان دشوار است.”

پلیس در بیانیه ای گفت که دزد یا دزد شکست یک درب شیشه ای برای رسیدن به موزه. که تنظیم کردن زنگ که فرستاده افسران عجله به موزه اما در زمان آنها وجود دارد نقاشی و هر کس آن را به سرقت برده بودند از بین رفته اند.

یک تیم از جمله پزشکی قانونی و هنر سرقت کارشناسان مشغول به تحصیل شد فیلم و پرسش های همسایه است.

قبل از بسته شدن موزه شد میزبانی یک نمایشگاه با عنوان آینه روح با آثار هنرمندان اعم از Jan Toorop به پیت موندریان با همکاری آمستردام Rijksmuseum.

خواننده لارن این مجموعه تمرکز بر مدرنیسم مانند نئو امپرسیونیسم, pointillism, اکسپرسیونیسم و کوبیسم.

این اولین بار نیست مشخصات بالا سرقت از موزه. در سال 2007 سارقان به سرقت هفت کار می کند از آن باغ مجسمه از جمله یک برنز بازیگران متفکر توسط اگوست رودن. معروف مجسمه سازی بازیافت شد چند روز بعد, از دست رفته یک پا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>