تصویری از خشونت بوفالو پلیس تنه زدن 75 ساله جرقه خشم

یک ویدیو از یک افسر پلیس ظاهر می شود به پرتاب یک سالمند می گوید که می افتد و ترک سر خود را در Buffalo کشیده شده گسترده محکومیت.

تصویری از WBFO نشان داد یک بوفالو افسر پلیس ظاهر می شود به فشار 75 ساله که راه می رفت تا به پلیس پاکسازی رودخانه و ابشار نیاگارا مربع در اطراف 8 بعد از ظهر حکومت نظامی پنج شنبه. مرد می افتد و راست و عقب و ضربات سر خود را در پیاده رو با خون نشت به عنوان چند افسر پیاده روی گذشته بدون توجه به او.

این ویدئو به سرعت رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی ترغیب خشم. بوفالو پلیس در ابتدا در بیانیه ای گفت که یک نفر “مجروح شد زمانی که او افتاد & کاهش یافت” WIVB-تلویزیون گزارش شده اما سروان. جف رینالدو بعد گفت: ایستگاه تلویزیون که در امور داخلی تحقیقات افتتاح شد.

یک بیمارستان رسمی گفته بود “هشدار و گرا” ایری شهرستان اجرایی علامت Poloncarz توییتی صبح جمعه.

“بیایید امیدوار باشیم که او به طور کامل بهبود” Poloncarz گفت.

سازمان دیده بان | گرافیک محتوای warning: مرد مسن زدم, شروع خونریزی

مردی بود که در یک اعتراض بود که نزدیک شدن به پایان آن زمانی که او تحت فشار قرار دادند توسط پلیس و ضربه سر خود را بر روی پیاده رو. دو افسر پلیس شده اند به حالت تعلیق درآمد. 0:35

“چرا ؟ چرا که لازم است ؟ که در آن تهدید شد پرسید:” رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در جلسه توجیهی روزانه جمعه. فرماندار گفت: او به صحبت کرد که شناسایی شده توسط یک جامعه محلی و سازمان به عنوان مارتین Gugino. “این فقط اساسا توهین آمیز و ترسناک. چگونه ما به این محل؟”

نیویورک و سناتور چارلز شومر متفاوت بوده است, با توجه به بیانیه منتشر شده توسط WIVB-تلویزیون.

“گاه به گاه ظلم و ستم نشان داده شده توسط بوفالو, افسران پلیس, امشب روده غم انگیز و غیر قابل قبول” جان Curr بوفالو فصل مدیر برای نیویورک اتحادیه آزادی های مدنی در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که باید آن را یک “بیدارباش” برای رهبران شهر برای رسیدگی به خشونت های پلیس.

تماس ها و ایمیل ها به بوفالو پلیس از آسوشیتد پرس به دنبال نظر پنج شنبه شب تا به حال نشده است بازگشت صبح روز جمعه.

2 زنان هل زده در ایندیانا

آن بود که نه تنها حادثه از استفاده از زور بالا بردن سوال در این هفته است. در ایندیاناپولیس یک اداره پلیس گفت: آژانس در حال بررسی اقدامات چندین افسران دستگیر شده در فیلم در طول یک تظاهرات روز شنبه با استفاده از باطوم و فلفل توپ به زانو در آوردن دو زن است.

این ویدئو ارسال شده در Twitter و Facebook را نشان می دهد یک زن سیاه و سفید بود که برگزار شد از پشت توسط یک سفید نر افسر فرار خود را درک و پس از آن که احاطه شده توسط چند تن دیگر از افسران.

وجود دارد قابل شنیدن میآید شنیده و تصویری را نشان می دهد چندین گرد و غبار ابرها اعتقاد به فلفل توپ, نزدیکی زن. آن را نیز نشان می دهد که دو افسر اعتصاب خود را با باطوم تا زمانی که او به زمین می افتد. این ویدئو همچنین نشان می دهد برگزار می شود او را رو به پایین در برابر پیاده رو با یک باتون در پشت گردن او.

دوم که سفید دیده می شود و فریاد “چرا او ؟ چرا او؟” یک افسر دیگر سراسیمه دوم زن shoves او به زمین که در آن او رام توسط افسران. این ویدئو نشان نمی دهد چه چیزی منجر به این حادثه است.

در اعلام این تحقیقات Indianapolis, Metropolitan Police Department سخنگوی Sgt. فضل Sibley کاهش یافته است به ارائه اطلاعات اضافی در.

جالب اینجاست که یکی از Gugino آخرین توییت قبل از خود حادثه با پلیس در بوفالو بود به ستایش خویشتن داری از زن در ایندیاناپولیس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر