قربانی تگزاس خارج تیراندازی تسلیم به صدمات افزایش مرگ و میر به 23

یک مرد به ضرب گلوله در Aug. 3 حمله هدف قرار دادن Latinos در یک, El Paso, تگزاس, Walmart درگذشت پس از ماه در بی

توسط PATRIS-FUN در 8 اردیبهشت 1399

یک مرد به ضرب گلوله در Aug. 3 حمله هدف قرار دادن Latinos در یک, El Paso, تگزاس, Walmart درگذشت پس از ماه در بیمارستان افزایش شمار تلفات ناشی از این حمله به 23 با توجه به یک بیمارستان رسمی.

"پس از نزدیک به نه ماه مبارزه با قلب ما سنگین به ما گزارش Guillermo 'یادداشت' گارسیا گذشته ما باقی مانده بیمار تحت درمان از ال پاسو, تیراندازی, در گذشت" گفت: دل سل مرکز پزشکی مدیر عامل دیوید Shimp.

گارسیا و همسرش, جسیکا کوکا گارسیا, شد, جمع آوری کمک برای جوان تیم فوتبال در خارج از پارکینگ که مظنون مسلح آتش گشودند که صبح روز شنبه.

گارسیا جان سالم به در با همسر خود که دچار زخم پا اما بهبود یافت. یک هفته پس از تیراندازی از او از صندلی چرخدار خود را به یک سخنرانی در سراسر جاده از زندان شهرستان که در آن مشکوک تیرانداز برگزار شد.

"نژاد پرستی چیزی است که من همیشه می خواستم به فکر می کنم وجود نداشت. بدیهی است که آن را ندارد," او گفت:.

جسیکا گارسیا صحبت می کند در یک گردهمایی در شهر ال پاسو تگزاس در ماه اوت سال 2019. (سرو Attanasio/آسوشیتد پرس)

مظنون 21 ساله دالاس-منطقه مرد پاتریک Crusius باقی می ماند در همان زندان و در انتظار محاکمه است. دولت دادستان متهم او را با قتل و به دنبال مجازات اعدام و دادستان فدرال متهم او را با جرایم ناشی از نفرت.

پلیس گفت که آنها دستگیر Crusius نزدیکی تیراندازی او پس از تسلیم به ماموران دادند هدف قرار دادن "مکزیکی." آنها همچنین نسبت به او چهار صفحه نژادپرستانه درد دل که تقبیح یک اسپانیایی "تهاجم" از تگزاس و ایالات متحده و به نام های قومی و تبعیض نژادی.

تیراندازی شد بزرگترین حمله تروریستی اسپانیایی ها در تاریخ مدرن و گسترش ترس در سراسر جامعه لاتین.

در پی حمله پلیس ال پاسو گفت: Walmart قبلا استخدام مسلح کردن وظیفه افسران پلیس برای محافظت فروشگاه های بزرگتر اما حذف آنها را در برخی از نقطه.

یک ایالت تگزاس سپاهی پیاده روی بازگشت به ماشین خود را در حالی که تامین امنیت در خارج از فروشگاه وال مارت پس از تیراندازی و کشتار در ال پاسو در ماه اوت سال 2019. (Andres لیتون/آسوشیتد پرس)

این گارسیا خانواده پیوست تعدادی از قربانیان است که شکایت خارج شده و بیش از عدم امنیت در شنبه مشغول خرید روز که حدود 3000 نفر در فروشگاه. طرح دعوی در دادگاه در حال انجام است.

بعد از حمله بنتون ویل, کشتی.-بر اساس شرکت اضافه مسلح و غیر مسلح و ماموران به تمام فروشگاه های خود را. آن را متوقف فروش اسلحه و کوتاه-بشکه تفنگ مهمات.

فروشگاه که در آن تیراندازی صورت گرفت بازگشایی در ماه نوامبر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب