معاون دبیر مطبوعاتی آخرین کاخ سفید کارمند برای تست مثبت برای coronavirus

عضو U. s. معاون رئیس جمهور مایک پنس کارکنان دارای آزمایش مثبت برای رمان coronavirus به طور خلاصه به تاخیر انداخته و جمعه پرواز به آیووا و باعث برخی از مسافران همکار در نیروی هوایی دو به پیاده به گفته یک مقام کاخ سفید.

پنس پرواز بود با تاخیر بیش از یک ساعت در صبح روز جمعه و با توجه به فشار استخر, گزارش مسافران بودند که پنس کارکنان به نظر می رسد به پیاده قبل از خروج است. آن را بلافاصله روشن نیست که آیا آلوده کارمند بوده است سرنشین, نیروی هوایی دو در صبح روز جمعه.

“امروز صبح ما تا به حال کسی در معاون اول رئیس جمهور با کارکنان تست مثبت و پس از فراوانی احتیاط ما رفت و برگشت و نگاه به همه کسی تماس اخیرا” رسمی به خبرنگاران گفت: سفر با پنس با توجه به رسانه های استخر گزارش.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت: کسی که با دریافت این آخرین تست مثبت بود کتی میلر, 25, پنس وزیر مطبوعات و استفان میلر تهمت ارشد کاخ سفید مشاور.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany نیز تایید تست مثبت. او با اشاره به اقدامات انجام شده برای حفاظت بیشتر مقامات بالا و گفت: کاخ سفید در حال حاضر انجام تماس ردیابی و قرار دادن در محل تمام دستورالعمل های توصیه شده برای کارگران ضروری.

معاون رئیس جمهور مایک پنس دیده می شود در یک میزگرد با کشاورزی و تامین مواد غذایی رهبران در West Des Moines, آیووا, در روز جمعه. (چارلی Neibergall/آسوشیتد پرس)

“ما گرفته ام هر اقدام احتیاطی برای محافظت از رئیس جمهور” McEnany خبرنگاران همچنین با اشاره به منظم شستشو و پایبندی به فاصله دستورالعمل شش پا بین افراد هستند که همیشه به دنبال در شلوغ کاخ سفید در حوادث.

یک مقام ارشد دولت گفت که برنده شده بود در سال های اخیر در تماس با میلر. این مقام گفت که کارمند ممکن است در تماس با شش نفر بودند که برنامه ریزی برای سفر در روز جمعه با معاون رئیس جمهور و آنها حذف شده از پرواز قبل از آن رفتگان.

اخبار افزایش مییابد ترس از سرایت به مقامات بالا مانند پنس که منجر coronavirus نیروی کار که نظارت فدرال پاسخ به کروناویروس بحران و کسی که از سر گرفته شده است قوی برنامه سفر با وجود افزایش ملی caseload.

روز پنج شنبه یک سخنگوی کاخ سفید گفت: پنس و تهمت آزمایش منفی برای رمان coronavirus بعد از یک عضو ارتش ایالات متحده که با این نسخهها کار در کاخ سفید به عنوان یک نوکر آمد با این ویروس.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در دیدار با قانونگذاران جمهوری خواه در کاخ سفید در روز جمعه. (اوان Vucci/آسوشیتد پرس)

پنس بود از رفتن به آیووا در روز جمعه برای دیدار با رهبران مذهبی در مورد برگزاری “مسئول” تجمعات و به بحث در مورد ایالات متحده عرضه مواد غذایی در ستاد میانه زنجیره ای مواد غذایی Hy-Vee, Inc.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت: برخی در کاخ سفید کارکنان شروع به پوشیدن ماسک صورت, یک روز پس از نوکر حال آزمایش مثبت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن پرسید که آیا کسانی که در خدمت او بود در حال حاضر پوشش چهره خود گفت: فاکس نیوز در مصاحبه ای که چنین کاخ سفید ستاد تا به حال ساخته شده است.

“آنها در حال حاضر آغاز شده است,” او گفت: در شبکه های فاکس و دوستان برنامه صبح.

کاخ سفید روز پنج شنبه گفت: تهمت و پنس تست منفی برای این ویروس و احساس شد و پس از نوکر آمد با این ویروس. همچنین گفت که رهبران دو کشور در حال حاضر می تواند آزمایش روزانه در مقابل هفتگی.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید نمی پوشیدن ماسک

مغلوب ساختن پیشی جستن که تبدیل به 74 ماه آینده گفت: او نمی خواهد به پوشیدن یک ماسک و عمومی فرسوده یک ماسک برای هر یک از رویدادهای خود را تا کنون در میان COVID-19 همه گیر اما به خبرنگاران گفت: این هفته که او تلاش برخی در پشت صحنه در جریان بازدید از یک شرکت Honeywell ماسک صورت کارخانه در آریزونا.

“به من خوش آمد می گوید رئیس جمهور و نخست وزیر دیکتاتورها پادشاهان و ملکه و … من آن را نمی بینم برای خودم من فقط نمی,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اوایل ماه آوریل زمانی که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری شروع توصیه گسترده استفاده از ماسک به سرعت گسترش coronavirus.

این ویروس به کشته شدن بیش از 75,000 آمریکایی و رانده میلیون ها نفر به بیکاری به عنوان یک نتیجه از مستند اقدامات برای جلوگیری از افزایش عفونت. کسانی که اقدامات کاسته شود در برخی از کشورها اما بسیاری از آنها هنوز هم نیاز به استفاده از ماسک.

سازمان دیده بان | ‘من فکر نمی کنم من قصد دارم به انجام آن’ تهمت می گوید: از پوشیدن ماسک:

رئیس جمهور ایالات متحده, لیست, ماسک صورت توصیه از CDC امروز اما تنش آنها داوطلبانه است. 2:17

هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس کشیده اند آتش برای پوشیدن ماسک صورت با منتقدان استدلال آنها در حال تنظیم یک مثال بد برای آمریکایی ها.

پنس نمی پوشیدن ماسک در حالی که بازدید از coronavirus بیماران در طول سفر اخیر خود به مینه سوتا مشهور کلینیک مایو اشاره کرد که او مورد آزمایش قرار گرفت غالبا برای این بیماری است. اما او بعدها گفت که او باید فرسوده یکی اشاره به این که آن را حمل نمادین وزن نیز هست.

تهمت با حضور در یک رویداد عمومی در جنگ جهانی دوم در یادبود بعد از آن در روز جمعه است. او برنامه ریزی شده برای دیدار با اعضای جمهوری خواه کنگره در کاخ سفید, با توجه به کاخ سفید.

خواه رئیس جمهور همچنین گفت: فاکس نیوز که او هنوز رتبهدهی نشده است آزمایش آنتی بادی به رمان coronavirus اما احتمالا خواهد بود به زودی. این تست می تواند تایید قبلی قرار گرفتن در معرض ویروس.

سناتور بازگشت به کار

با واشنگتن خود را هنوز هم تحت اقامت در خانه سفارش سناتور که بازگشت این هفته و توصیه شد توسط کنگره پزشک به پوشیدن ماسک حفظ فاصله شش فوت و محدود کردن تعدادی از کارکنان در کاپیتول هیل.

کنتاکی ایالت کنتاکی یکی از تعداد کمی از اعضای کنگره به قرارداد ویروس و پس از بهبود کاهش یافته است به پوشیدن ماسک.

“من باید ایمنی” او به خبرنگاران گفت: هر واشنگتن پست. “من در حال حاضر این ویروس. بنابراین من می توانید آن را دوباره و من نمی توانم آن را به هر کسی.”

سناتور. مایک لی از یوتا چپ و بهداشت ، رند پل از کنتاکی دیده می شود در واشنگتن در روز چهارشنبه. (Jonathan ارنست/آسوشیتد پرس)

در حالی که 57 ساله پل دارای مدرک پزشکی داشتن تمرین به عنوان یک چشم پزشک در گذشته به یک توافق هنوز به ظهور در حد و اندازه یا طول ایمنی در مورد رمان coronavirus.

نزدیک به دو سوم از سناتورها بیش از سن 60 و با 28 بیش از سن 70, به گزارش سرویس پژوهشی کنگره قرار دادن آنها در رده سنی اغلب بیشتر در معرض خطر ابتلا به COVID-19.

مجلس نمایندگان با نزدیک به پنج بار به عنوان بسیاری به عنوان قانونگذاران سنا هنوز به بازگشت به کاپیتول هیل.

مجمل علم و تغییر فدرال ارشاد باعث سردرگمی در مورد پوشیدن ماسک. اما ماه گذشته که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری شروع توصیه پوشیدن پارچه ماسک در شلوغ شرایط عمومی برای جلوگیری از انتقال ویروس است.

وجود دارد برخی از نشانه ای تصمیم به پوشیدن یک اتحاد حزبی لایههای. کسانی که شناسایی به عنوان دموکرات ها بیشتر از جمهوری خواهان می گویند آنها با پوشیدن ماسک هنگام ترک خانه 76 درصد به 59 درصد با توجه به نظرسنجی اخیر توسط آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهش است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>