اگر شما لوکس با رایحه های دروغ گفتن در اطراف وجود دارد برخی از حیوانات با طعم های گران قیمت که دوست دارم یک spritz از آنها.

Howard wolpoff باغ وحش در نورفولک, انگلستان به تازگی اعلام شد که در آن خواهان عطر کمکهای مالی به دلیل ocelots های پلنگ و یوزپلنگ به سادگی نمی تواند به اندازه کافی از مست بوی عطر و عرضه کوتاه است.

قرعه کشی یک عطر خوب برای هر دو داخلی اما گربه هم گربه های وحشی است که به خوبی مستند شده در پروژه های تحقیقاتی. می توان آن را مثبت دلربا برای گربه های بزرگ.

گچ آن را به civetone طبیعی, عطر, عنصر است که می آید از حیوانات گربه (یک شبانه حیوانات) که در آزمایشگاه تولید می تواند در حال حاضر با توجه به باغ وحش برانکس را تست.

این گربه های بزرگ در این باغ وحش دارای یک شیفتگی با “purrrfume” به عنوان این ویدئو از حیوانات با شکوه نشان می دهد آنها cozying تا به درختان و یادداشت های معطر با عطر.

اما سهام کم هستند و آنها نیاز دارید بیشتر.

“نگهبانان در howard wolpoff متوجه شده اند که سهام خود را از عطرهای قدیمی در حال اجرا هستند کم هستند و امید است که بازدید کنندگان به باغ وحش ممکن است همچنین می خواهم به رها کردن هر یا ناخواسته بوی هنگامی که آنها سفر” به عنوان اعلام آن قرار می دهد.

در حالی که این گربه یک عطر مورد علاقه آنها ظاهرا باز به رایحه های مختلف.

“ما گربه های بزرگ قطعا مثبت واکنش نشان می دهند هنگامی که عطر استفاده می شود به عنوان بخشی از برنامه غنی سازی. برای برخی از دلیل کالوین کلاین عطر است یک ضربه بزرگ با تمام گربه های بزرگ اما در همه صداقت, هر عطر به خوبی کار می کنند و ما نمی خواهم به آنها را ارائه انواع رایحه های مختلف,” حیوانات, مدیر مایک Woolham گفت: در اعلام.

این را در نظر بگیرید اگر شما می تواند یدکی داش کلن.

نوشتن به اشلی هافمن در Ashley.Hoffman@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de