ورمونت جمهوریخواه فرماندار تایید مغلوب ساختن پیشی جستن اولیه چلنجر لایحه جوش

در شنبه ورمونت جمهوریخواه دولت فیل اسکات تایید سابق فرماندار ماساچوست لایحه جوش — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تنها ریاست جمهوری توافق اولیه چلنجر — جلوتر از دولت March 3rd اولیه در سه شنبه.

“من ملاقات با [جوش] قبل از من فکر می کنم بسیاری از او و پلت فرم خود را بنابراین من می تواند او را حمایت” اسکات گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی برای اولین بار منتشر شده در توسط ورمونت WPTZ و WCAX.

اسکات به عنوان فرماندار ورمونت پس از سال 2017 و مکرر منتقد رئیس جمهور است. در فوریه. 7 پس از سنا تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن از دو مقاله از استیضاح اسکات اشاره کرد و گفت: سوء استفاده از قدرت و نباید در دفتر.

جوش بارها صحبت کردن در برابر تهمت از انتخابات 2016; او او را به نام “خشمگین نژادپرستانه” در مقایسه با اخراج او قصد دارد به نازیها کریستال ناخت و حمایت خود را از استیضاح.

جوش تنها جمهوری خواه در حال اجرا در برابر تهمت و پس از سابق کارولینای جنوبی در کنگره مارک سانفورد و سابق ایلینوی در کنگره جو والش کاهش یافته و خارج از مسابقه در Nov. 12 Feb. 7 بود. او معاون رئیس جمهور سابق مکزیک جدید فرماندار Gary Johnson آزادیخواه بلیط در سال 2016 انتخابات.

جوش تشکر اسکات در توییتر در مدت کوتاهی پس از اخبار را شکست. “من تحسین بزرگ @GovPhilScott ورمونت و خوشحالم به حمایت او در انتخابات ریاست جمهوری ابتدایی در روز سه شنبه. VT شده است به خوبی خدمت کرده است در گذشته توسط فرمانداران جمهوریخواه و رژیم صهیونیستی است. اسکات تحسین گسترش است که سنت,” او نوشت.

جوش نیز تایید شده توسط سابق نیوجرسی فرماندار کریستین تاد ویتمن و حداقل پنج سابق جمهوریخواه مجلس نمایندگان گفت: با توجه به بوستون گلوب. تا کنون جوش امن است یک نماینده به مغلوب ساختن پیشی جستن 61.

در مارس 3rd پانزده متحده آمریکا و سرزمین های خود را نگه دارد نامزد ریاست جمهوری اولیه مسابقات.

نوشتن به مدلین کارلایل در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>