سرمایه گذاران گام به عقب, سیاه, بنیانگذاران

در اینجا سه هفته بالا قطعات مالی بینش جمع آوری شده از سراسر وب:

‘سوء استفاده های مالی و محرک
“صدها نفر از مردم نوشته اند برای من تعجب که چرا آنها خود را دریافت نکرده محرک پرداخت و گفت:” کوئنتین Fottrell در دیده بان بازار. یک سناریو دیده می شود اغلب با زوج هایی که ازدواج کرده اند اما جدا است که یک مرد متاهل — معمولا شوهر خواسته های کامل محرک پرداخت. که سوء استفاده های مالی — یک وضعیت که در آن “یک مصرفکننده طول می کشد کنترل از امور مالی برای جلوگیری از شخص دیگر و از ترک و برای حفظ قدرت در یک رابطه” — و شما نباید از آن برای. اگر شریک زندگی خود را می کند که به شما “او هیچ حق قانونی برای نگه داشتن پول خود را.” خود را بهترین گزینه ممکن است برای تماس با نمایندگان خطوط حمایت اما به درخواست تجدید نظر خود را به محلی IRS مالیات دهندگان مدافع; وجود حداقل یک نفر در هر دولت است. شما باید قادر به دریافت پول خود را و اگر بازگشت مشترک ثبت شده از طریق جعل و یا تقلب و عواقب آن می تواند بسیار جدی است.

جت صندوق طول می کشد خاموش
مبهم صندوق ارز داد و ستد است که آهنگ های خطوط هوایی ایالات متحده منفجر شده در محبوبیت با تشکر از جوان بعد از معامله گران گفت: کاترین Greifeld در بلومبرگ. ایالات متحده جهانی جت ETF, صدای تیک تیک, جت, برگزار می شود “فقط 33 میلیون دلار دارایی در اوایل ماه مارس به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس مبتنی جهانی مسافرت هوایی.” اما معامله گران “به دنبال گرفتن پایین در سهام شرکت هواپیمایی” تحت فشار قرار دادند صندوق بالاتر از $1 میلیارد. “همه این Millennials بودن گیر در خانه بدون میله برای رفتن به و بدون سواحل برای سفر به, زمان پول خود را تبدیل شد و معامله گران روز” گفت: فرانک هولمز اجرایی جت صادر کننده ایالات متحده سرمایه گذاران جهانی. اگر وارن بافت اعلام کرد او در آزادسازی او هواپیمایی منابع جت سرمایه گذاران را دیده اند به دست آوردن بیش از 60 درصد در ماه گذشته.

VCs گام به عقب, سیاه, بنیانگذاران
برخی از شرکت های سرمایه گذاری پله تا برای حمایت از بنیانگذاران رنگ در پی تظاهرات گفت ناتاشا Mascarenhas و جاناتان Shieber در TechCrunch. VC شرکت مواجه می شوند انتقاد هفته گذشته برای به tweeting در حمایت از زندگی ماده تظاهرات در حالی انجام کمی برای رسیدگی به این واقعیت است که “فقط 1 درصد از VC-حمایت بنیانگذاران سیاه و سفید هستند.” چند سرمایه گذاران باید متعهد به ایجاد تغییرات. نیویورک–بر اساس شرکت سرمایه گذاری کار-نیمکت “مراحل دقیق آن را به مطمئن شوید که آن را تشویق سیاه کارآفرینان و سرمایه گذاران است.” رئیس tech کنگلومرا سافت جدید از $100 میلیون فرصت رشد صندوق وعده داده می شود “موثر متحد به سیاه و سفید آمریکایی ها شده اند که مبارزه با بی عدالتی برای قرن ها.”

این مقاله برای اولین بار منتشر شده در آخرین شماره این هفته مجله. اگر شما می خواهید به ادامه مطلب آن را دوست دارم شما می توانید سعی کنید شش ریسک مسائل از مجله اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>