ونزوئلا Guaido بازده برای از سرگیری مبارزه با مادورو

Líder ژوئن Guaido مسخره سفر بان کی مون برای سفر به واشنگتن و بروکسل و داووس. پس از سه هفته دور او بازگشت امید به دوباره نارضایتی علیه رئیس جمهور ونزوئلا.

ژوئن Guaido مخالفت رهبر و بین المللی به رسمیت شناخته شده رییس جمهور موقت مشخص شده بازگشت به ونزوئلا از سه هفته سفر در خارج از کشور با یک سخنرانی. او امیدوار است برای دوباره عمومی حرکت در پشت مبارزات انتخاباتی خود برای سرنگونی رئیس جمهور نیکولا Maduro.

“امروز بیشتر از همیشه ما را به حضور ما شناخته شده است” Guaido گفت: جمعیت حدود 500 حامیان در پلازا در پایتخت, Caracas. “این است که زمان به عقب برگردید. از آن زمان به جلو حرکت کند.”

او به نظر می رسد تقویت شده توسط جلسات خود را در خارج از کشور که در آن او در دیدار با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان به خوبی به عنوان رهبران اروپایی و بازدید از مجمع جهانی اقتصاد در داووس هجوم ممنوعیت سفر بر او قرار داده شده توسط مادورو دولت.

به عنوان او فرود آمد و او در توئیتر خود نوشت “من را با من تعهد از جهان آزاد و آماده برای کمک به ما در به دست آوردن مجدد آزادی و دموکراسی است.”

Guaido گفت: حامیان در سه شنبه شب تجمع که او برگزاری برخی از جزئیات از خارجی جلسات که او قادر به صحبت در مورد publicly. “Stay tuned” او گفت: به جمعیت.

به سلامتی و مخروط ترافیک

Guaido-حامیان تشویق او را در حالی که نرم افزار-مادورو حامیان فریاد زد: توهین و ضربه زدن به ماشین خود را با میله و مخروط ترافیک پس از ورود در فرودگاه.

دو روزنامه نگار بودند به شدت مورد ضرب و شتم حامیان مادورو در حالی که تلاش برای پوشش این رویداد به گفته اتحادیه ملی مطبوعات کارگران در ونزوئلا (SNTP).

مادورو به نام حامیان به “دفاع” از ونزوئلا و “اجازه نمی پریشان stupidities توسط dummies by خائن به میهن” در اشاره به Guaido در تلویزیون دولتی پخش.

چه اتفاقی می افتد در ونزوئلا وجود دارد ؟

Guaido اعلام شده خود در این کشور اقدام رئیس جمهور در یک چالش مستقیم به مادورو در ماه ژانویه 2019 پس از مادورو را 2018 دوباره انتخابات شد را محکوم به تقلب. بیش از 50 سازمان ملل به رسمیت مادورو به عنوان رئیس جمهور موقت ونزوئلا.

در اوایل 2019, Guaido لذت بردم مشتاق حمایت از مردم ناراضی با مادورو و دولت از اقتصاد است. Guaido شده است پیدا کردن آن به طور فزاینده دشوار برای حفظ حرکت زودتر تظاهرات با وجود تشویق جمعیت به مرحله به طور منظم تظاهرات در تلاش برای فشار ونزوئلا را ترک کنند.

kmm/rc (dpa, Reuters,AP, AFP)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>