ونزوئلا دولت ادعا می خوان Guaido عمو

Venezeuelan مقامات تایید بازداشت ژوئن Guaido عمو بود که بخشی از oppostion رهبر بین المللی سفر. دولت را متهم به عمو حمل مواد انفجاری و جلیقه های ضد گلوله.

Líder ژوئن Guaido محکوم عموی خود بازداشت چهار متهم جمهور نیکولاس مادورو از رفتن پس از خانواده اش به عنوان وسیله ای برای تهدید و ارعاب. مادورو دولت تایید بازداشت.

Guaido به نام رئیس جمهور نیکولاس مادورو “ترسو … که نشان نمی دهد چهره اش که نه جرات به گام در یک میدان عمومی بدون امنیت” در حالی که “نصب یک حمله” در مخالفت رهبر خانواده است.

Juan Jose مارکز بود با Guaido زمانی که رهبر مخالفان بازگشت به ونزوئلا روز سه شنبه پس از سه هفته از تور بین المللی که در آن او در دیدار با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

مارکز رفت و از طریق فرودگاه مهاجرت بدون رویداد, اما او به عنوان خروج او برگزار شد توسط عوامل ونزوئلا مالیات آژانس Guaido مطبوعاتی تیم در توییتر نوشت.

Guaido نوشت که او را نگه مادورو “مسئول” برای هر آنچه که اتفاق افتاده است را به عموی خود را.

دولت عنوان بازداشت. “او را بازداشت نه زور ناپدید شد و او را بازداشت و برای آوردن ممنوع مواد بر روی یک پرواز” حاکم حزب سوسیالیست معاون رئیس جمهور Diosdado Cabello گفت: در هفتگی برنامه تلویزیونی شنبه شب.

Cabello نمایش داده می شود تصاویری از یک جلیقه ضد گلوله و اتهام مواد منفجره او ادعا متعلق به مارکز. معاون رئیس جمهور همچنین گفت: مارکز به حال فایل الکترونیکی حاوی اطلاعات در مورد “عملیات علیه ونزوئلا” در اختیار او است.

ادامه مطلب: آنچه که در ونزوئلا وجود دارد ؟

Guaido حمله در فرودگاه

رهبر مخالفان و شورای ملی رئیس جمهور است که به رسمیت شناخته شده توسط بیش از 50 کشور به عنوان ونزوئلا را رئيس جمهور مشروع به تازگی یافت تا خود را از فشار برای سرنگونی مادورو که زمانی شروع شد که او رهبری یک جنبش اعتراضی توده در اوایل سال 2019.

در طول بین المللی تور Guaido تلاش برای افزایش حمایت از دولت و از ونزوئلا زندگی در خارج از کشور. دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن جلب خشم ایرانیها بود و به دنبال یک دور جدید از تحریم های جدید آمریکا علیه ونزوئلا دولت متعلق به شرکت هواپیمایی Conviasa.

در فرودگاه که در آن عمویش دستگیر شد, یک طرفدار دولت اوباش و کارکنان این شرکت هواپیمایی در برخورد با مخالفان و حامیان Guaido همراهان و سیاستمدار خود را. یکی از معترضان به نظر می رسد به douse او را با نوشیدنی های گازدار.

اما Guaido در دفاع از تحریم ها گفت: آنها یک “موثر” به صورت فشار و اخطار و بیشتر به آمده است.

“وجود خواهد داشت بیشتر تحریم ها برای جنایتکاران و هر کس که با پشتیبانی از دیکتاتوری” هشدار داد Guaido گفتن حامیان به “نگاه جدید برای اطلاعیه ها.”

ونزوئلا دچار فروپاشی اقتصادی در سال های اخیر تحت مادورو رهبری است. بحران را تحت فشار قرار دادند و نزدیک به 5 میلیون به ترک کشور که باعث مهاجرت بحران در کشور همسایه آمریکای لاتین سازمان ملل.

jcg (AP, AFP رویترز)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>