ونزوئلا می گوید آن را خنثی حمله توسط 'مزدور تروریست ها حمله به این کشور در سواحل

(کاراکاس, ونزوئلا) — مقامات ونزوئلا گفت: آنها خنثی صبح زود از تلاش یک گروه مسلح "مزدوران" برای حمله به این کش

توسط PATRIS-FUN در 15 اردیبهشت 1399

(کاراکاس, ونزوئلا) — مقامات ونزوئلا گفت: آنها خنثی صبح زود از تلاش یک گروه مسلح "مزدوران" برای حمله به این کشور در ساحل فرود بر روی قایق های تندرو یکشنبه, کشته شدن هشت حمله و دستگیری دو بیشتر است.

حزب سوسیالیست رئیس Diosdado Cabello گفت که دو تن از مهاجمان بودند بازجویی توسط مقامات. Cabello گفت: آن انجام شد توسط همسایه کلمبیا با ایالات متحده حمایت در توطئه برای سرنگونی دولت ونزوئلا. هر دو کشور بارها و بارها رد زودتر ونزوئلا اتهام حمایت نظامی توطئه علیه دولت سوسیالیستی.

"کسانی که فرض کنیم آنها می تواند حمله چارچوب نهادی در ونزوئلا را به فرض عواقب اقدام خود گفت:" Cabello اضافه کرد که یکی از بازداشت ادعا می شود یک عامل ایالات متحده اداره مبارزه با مواد مخدر.

مقامات گفتند آنها یافت پرو اسناد بالا کالیبر سلاح های ماهواره ای و تلفن های لباس و کلاه آراسته با پرچم ایالات متحده است.

وزیر کشور نستور Reverol در توصیف این حمله به عنوان "مزدور تروریست ها" خم در بی ثبات کردن ونزوئلا موسسات و ایجاد "هرج و مرج است." مقامات گفتند که حمله صورت گرفت در یک ساحل در لا Guaira حدود 20 مایل (32 کیلومتر) از کاراکاس به این کشور بزرگترین فرودگاه.

مقامات می گویند حمله کرده و وسایل نقلیه سنگین اسلحه در انتظار آنها را در بندر شهر.

ونزوئلا شده است در تعمیق سیاسی و بحران اقتصادی در سال های اخیر تحت مادورو را رد. فرو ریختن خدمات عمومی مانند آب و برق و مراقبت های پزشکی رانده است نزدیک به 5 میلیون به مهاجرت می کنند.

یک ائتلاف از نزدیک به 60 ملل بازگشت رهبر مخالفان ژوئن Guaidó به عنوان ونزوئلا را رهبر مشروع و گفت مادورو را در انتخابات 2018 بود شم چون محبوب ترین نامزدهای اپوزیسیون ممنوع شد از در حال اجرا.

ایالات متحده باعث شده است که مبارزه برای سرنگونی مادورو افزایش فشار در هفته های اخیر توسط indicting رهبر سوسیالیست به عنوان یک narcotrafficker و ارائه 15 میلیون دلار پاداش برای دستگیری او. آمریکا نیز افزایش یافته سفت تحریم, قطع نفت ونزوئلا بخش به چوک مادورو از یک منبع کلیدی از پول نقد.

Iván Simonovis سابق عالی رتبه ونزوئلا مقام پلیس که در حال حاضر توصیه رهبران اپوزیسیون در هوش استراتژی از واشنگتن این باورند در توییتر وجود دارد که ممکن است یک درگیری میان نیروهای امنیتی روز یکشنبه و پیشنهاد مادورو دولت ایجاد شده داستان یک توطئه برای توجیه "سرکوب علیه دولت موقت و هر ونزوئلا که مخالف دیکتاتوری است."

اما در علاوه بر این به اقتصادی ایالات متحده و فشار های دیپلماتیک ونزوئلا دولت مواجه شده است و چند در مقیاس کوچک نظامی تهدید از جمله تلاش برای ترور مادورو با هواپیماهای بدون سرنشین و Guaidó برای تماس نظامی قیام بود که با چند سرباز.

آسوشیتد پرس روز جمعه گزارش داد که ظاهرا بیمار بودجه تلاش برای جمع تهاجم نیروی 300 مردان در کلمبیا مربوط سابق ونزوئلا افسر نظامی و یک کلاه سبز رنج می برد موانع در ماه مارس زمانی که یک اصلی سازمان دستگیر شد, یک اسلحه کش کشف و ضبط شد و برخی از شرکت کنندگان خود را رها اردوگاه.

Cabello مرتبط روز یکشنبه حمله به بازیکنان کلیدی در آن ادعا شده طرح. یکی از مردان گفت: کشته شد, یک مرد با نام مستعار "پلنگ سیاه" شناخته شده بود به عنوان درگیر در به دست آوردن سلاح برای نیروی در کلمبیا.

مادورو و متحدان او می گویند برگ برنده دولت مصمم است تا پایان ونزوئلا سوسیالیستی دولت به بهره برداری آمریکای جنوبی گسترده زیرزمینی ذخایر نفت. مادورو در قدرت باقی می ماند, حمایت نظامی و iwith nternational حمایت از کوبا و روسیه و چین و ایران است.

وزیر دفاع ولادیمیر Padrino لوپز صحبت در تلویزیون دولتی یکشنبه با حمایت سربازان مسلح و مخازن واحد را نشان می دهد نیروهای مسلح' حل و فصل برای دفاع از ملت است. به نام او حمله مزدوران که "آیا روح. آنها ترسو."

در ضمن کسر Omana یک تاجر است که در شرکت ناموفق توطئه علیه ونزوئلا یک سال پیش گفت: برخی از 30 کماندوهای مسلح از Sebin هوش پلیس حمله کردند و او کاراکاس خانه اوایل یکشنبه. Omana نیست در کشور است.

___

آسوشیتد پرس نویسنده جاشوا گودمن کمک به این گزارش از میامی ،

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب