واتیکان می فرستد بالا 2 فیلم جنایات محققان به مکزیک

شهر واتیکان — واتیکان ارسال بالای آن دو فیلم جنایات محققان به مکزیک در حقیقت یابی و کمک های ماموریت به عنوان سلسله مراتب کاتولیک در جهان دومین کشور کاتولیک آغاز می شود به روی چیزی حساب کردن با دهه روحانیت سوء استفاده جنسی و پوشش.

اسقف اعظم چارلز Scicluna و Monsignor Jordi Bertomeo تیمی در سال 2018 به بررسی شیلی کلیسا و آن رنجور رکورد حفاظت از کشیش پدوفیلیا — یک بمب افشا شده است که هر فعال شیلی اسقف ارائه به استعفا.

خود را ماموریت جدید به مکزیک با توجه به محل مارس 20-27 بود روز دوشنبه اعلام کرد در مکزیک و در واتیکان. مقامات تاکید کرد نبود یک تحقیق نفسه اما یک کمک ماموریت برای کمک به مکزیک کلیسا مبارزه با سوء استفاده است.

با این وجود سفارت واتیکان در شهر مکزیک به صراحت خواسته قربانیان به جلو آمده و به صحبت با دو prelates ارائه قربانیان یک آدرس ایمیل خود را برای ارسال شهادت یک شماره تلفن تماس بگیرید و کل حفظ حریم خصوصی و محرمانه.

زمانی که Scicluna و Bertomeo به شیلی رفت ظاهرا به بررسی یک پرونده قدیمی از پوشش آنها حیرت زده شد که بیش از 60 قربانیان جلو آمد و به صحبت با آنها در مورد انواع موارد در سراسر کشور ارائه شهادت به اندازه کافی و شواهد برای پر کردن یک 2,600-صفحه پرونده.

گزارش خود را بسیار مهم بود که در کمک به پاپ فرانسیس درک او کاملا بد تعبیر کردن مشکل سوء استفاده جنسی و coverup در کلیسا. آرژانتین یسوعیون عذرخواهی کرد و بارها و اقدامات انجام شده به طور خاص به سعی کنید برای اطمینان بیشتر و پاسخگویی در میان اسقف.

مکزیکی کنفرانس اسقف گفت: این خواسته برای ماموریت و گفت: این امر به نفع کودکان و آسیب پذیر ترین در مکزیک است.

“ما برخی از آن به ما کمک خواهد کرد پاسخ بهتر به این موارد به دنبال عمران و متعارف عدالت تحت اصل “تحمل صفر’ به طوری که هیچ مصونیت از مجازات در کلیسای ما” اسقف در بیانیه ای گفت.

Scicluna و Bertomeo خواهد شد دیدار با مکزیک اسقف به عنوان به خوبی به عنوان مافوق مذهبی سفارشات در مکزیک به عنوان به خوبی به عنوان هر قربانیان را انتخاب کنید که به صحبت می کنند به آنها.

ماموریت خود را می آید به عنوان مکزیکی سلسله مراتب است ابتدا به روی چیزی حساب کردن با دهه از سوء استفاده جنسی و coverup اعتراف به تازگی است که آن را تا به حال بررسی 271 کشیش در 10 سال گذشته برای سوء استفاده جنسی.

پذیرش هر چند دیر شد و آمد به مکزیک مقامات مدنی شروع به چرخ ضامن دار تا فشار پس از مدتها به تعویق انداختن این کلیسا که برخوردار عظیم نفوذ در مکزیک است. اما در اوایل سال جاری مکزیک را پایین مجلس نمایندگان با تصویب یک پیشنهاد برای حذف قانون محدودیت برای سوء استفاده جنسی از موارد. سنا هنوز هم نیاز به رای دادن بر روی آن است اما انتظار می رود به تصویب.

علاوه بر این دو سناتور ارائه یک طرح قانونی برای ایجاد مستقل تحقیق کمیسیون به روحانیت سوء استفاده جنسی در مکزیک است. این سرنوشت اما نامشخص است. سناتور متعلق به Morena حزب از رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador اما هیچ جدول زمانی برای رای گیری و دیگر قانونگذاران اند و در برابر این پیشنهاد است.

مکزیک دومین کاتولیک کشور پس از برزیل و مقامات واتیکان به مدت طولانی شناخته شده است که تعدادی از موارد است که در حال گزارش به واتیکان سوء استفاده شد کسری از کل.

قربانیان حال شروع به جلو آمده و هیچ کدام را بیشتر و صریحتر از آنا لوسیا Salazar, مکزیکی تلویزیون شخصیتی بود که مورد تعرض بارها و بارها به عنوان یک کودک توسط یک لژیون مسیح کشیش در کانکون. او را مورد پوشش داده شد تا به مدت سه دهه تا زمانی که او رفت و عمومی در سال گذشته طراحی توجه زیادی به این مشکل که او مجبور مکزیک اسقف و سفیر واتیکان به محکوم لژیون publicly.

Scicluna واتیکان را دیرین جنایات جنسی دادستان آشنا تنگاتنگی با لژیون و مکانیسم قدرت در مکزیک در سلسله مراتب: مالتی اسقف اعظم انجام 2002-2003 رسیدگی به لژیون اواخر بنیانگذار برگرد. Marcial Maciel که منجر به او را مجبور به بازنشستگی به یک زندگی از توبه و دعا برای داشتن تجاوز و تعرض خود طلاب.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>