واتیکان شکل نیروی کار به راهنمای دایره اسقفی دست زدن به اتهامات سوء استفاده

واتیکان در حال راه اندازی یک نیروی کار از کارشناسان برای کمک به دایره اسقفی کاتولیک و مذهبی سفارشات توسعه دستورالعمل رسیدگی به موارد سوء استفاده جنسی توسط روحانیون و تمایل به بازماندگان.

به ابتکار و پیشنهاد شد در سال گذشته طی پاپ فرانسیس اجلاس در جلوگیری از سوء استفاده. لازم در نظر گرفته شد با توجه رهبران کاتولیک در برخی از نقاط جهان — عمدتا فقیر درگیری-خدشه در مناطق آفریقا و آسیا — شکست خورده اند مطابق با 2011 واتیکان بخشنامه به توسعه دستورالعمل.

نیروی کار شرکت کنندگان در روز جمعه گفت که هدف این است که به ارائه تخصص حقوقی و کمک به دایره اسقفی و مذهبی دستورات است که به سادگی نمی باید منابع حرفه ای و یا در غیر این صورت نادیده گرفته شده مطابق با 2011 بخشنامه.

این دستورالعمل به منظور ایجاد روش برای دریافت شکایت از قربانیان و آنها را با ارائه مراقبت معنوی در قطار کلیسا پرسنل در جلوگیری از سوء استفاده و حفاظت از کودکان و استراتژی و پیروی از کلیسا داخلی مراحل قانونی برای بررسی اتهامات.

واتیکان تنها نیاز به اتهامات سوء استفاده گزارش شده بود در خانه به پلیس. واتیکان می گوید رهبران کلیسا باید گزارش به پلیس تنها جایی که قوانین مدنی به آن نیاز دارد.

این نیروی کار است که آخرین ابتکار توسط واتیکان به تاکید ماهیت جهانی روحانیت سوء استفاده جنسی پس از سلسله مراتب کاتولیک برای دهه اصرار داشت آن را صرفا یک مشکل در جهان انگلیسی زبان است اما موارد به طور فزاینده ای در حال آمدن به نور در آمریکای لاتین و اروپا است.

ابتکار دیگری که انتظار می رود رونمایی کرد به زودی یک راهنما برای اسقف یا مذهبی مافوق متعارف برای انجام تحقیقات هنگامی که آنها دریافت اتهامات علیه یکی از کشیش. اسقف در سراسر جهان برای چند دهه موفق به بررسی و یا تحریم کنندگان اغلب در حال حرکت آنها را به دیگر دایره اسقفی.

نیروی کار ساخته شده است تا بیشتر از کانن وکلا و رهبری است چهار رهبران کلیسا که سازمان فرانسیس فوریه 2019 اجلاس در سوء استفاده از جمله واتیکان دیرین جنایات جنسی دادستان مالت اسقف اعظم چارلز Scicluna و کشیش آلمانی هانس Zollner پیشرو در حفاظت از کودکان ، پیوست شیکاگو کاردینال Blase Cupich و بمبئی کاردینال اسوالد Gracias آنها گزارش خود را به شماره 2 در واتیکان دبیرخانه دولت نشانه ای از اهمیت مرکزی واتیکان قرار دادن بر روی طرح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>