ونسا برایانت: کنگره به تصویب هلیکوپتر جدید ایمنی لایحه پس از کوبه و Gianna

قبل از اینکه هشدار از طریق آزادی مطبوعات است که او بود که به جای جفری برمن سابق آمریکا وکیل برای منطقه جنوبی نیویورک حاضر به امضای نامه ای در انتقاد نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio برای اجرای اجتماعی فاصله اقدامات مسدود کردن تجمعات مذهبی مردم آشنا با این موضوع گفت: وال استریت ژورنال روز دوشنبه.

برمن خواسته شده بود به امضای نامه ای در روز پنج شنبه توسط سرپرستان در وزارت دادگستری اما اعتراض به این ایده است که د Blasio شد اعمال استاندارد دوگانه پس از او تا به حال شده است در تلاش برای تعطیل ضد نژادپرستی و خشونت پلیس تظاهرات این مجله گزارش. برمن نیز معتقد بودند این نامه چیزی بیش از یک سیاسی کاری و نگران این امر باعث ایجاد تنش بین این شهرستان و دو نفر گفت: این مجله.

در ماه آوریل به عنوان تعدادی از عفونت ها و بستری شدن در بیمارستان مشخصی در نیویورک de Blasio انتقاد فوق العاده ارتدکس یهودی در بروکلین پس از آنها برگزار شد مراسم تشییع جنازه بزرگ برای یک خاخام برجسته نقض قوانین اجتماعی فاصله اقدامات تصویب شده توسط شهر. نامه فرستاده شده به د Blasio روز جمعه توسط اریک Drieband سر از وزارت دادگستری حقوق مدنی بخش اظهار داشت که “انطباق با متمم اول قانون اساسی است نه اختیاری و متمم محافظت از هر دو ورزش از دین و مجمع حقوق.”

اواخر جمعه دادستان کل ویلیام Barr ساخته خیره کننده اعلام کرد که برمن بود پله پایین. برمن به سرعت پاسخ داد و گفت که او تا به حال هیچ برنامه ای برای استعفا و حتی نشان داد تا به کار در روز شنبه. برمن تنها توافق برای ترک پس از دریافت یک نامه از Barr در روز شنبه گفت که او اخراج شده است با مغلوب ساختن پیشی جستن; بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: او “درگیر نیست.”

دو نفر آشنا با این موضوع گفت: بر همیشه در بر داشت برمن سخت به کار با و امتناع خود را به امضای این نامه تحریک بر. او شده است به دنبال کسی به جای برمن این مجله گزارش و سرعت نقل مکان کرد زمانی که او آموخته است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار رئیس Jay کلیتون می خواستم این کار; کلیتون هرگز به عنوان یک دادستان فدرال. یک سخنگوی وزارت دادگستری گفت: این مجله بر نمی دانند برمن نمی امضای نامه و آن را به حال چیزی برای انجام با تصمیم به حذف او. کاترین گارسیا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>