ونسا برایانت سهام خانواده او را غم و اندوه: ‘وجود ندارد به اندازه کافی از کلمات برای توصیف درد ما’

دو Harvey Weinstein شاکیان در زمان موضع خود را در تجاوز به عنف در دادگاه روز شنبه با یک شاهد یادآوری خوار تولید کننده گفتن او “این است که چگونه این صنعت کار می کند.”

سحر Dunning یک بار بازیگر مشتاق گفت منصفه در Weinstein دادگاه روز شنبه که او sexually assaulted او در سال 2004 با قرار دادن دست خود را تا دامن او بدون رضایت قرار دادن گزارش.

“من فقط نوع از مسدود برای یک دقیقه و سپس ایستاد” او شهادت دادند. “او به من گفت نه به یک معامله بزرگ در مورد آن او عذرخواهی کرد و گفت: آن را نمی خواهد دوباره اتفاق می افتد.”

Dunning که می گوید: او ترک به دنبال بازیگری به دلیل Weinstein شهادت داد که او بعد از ارائه فیلم او نقش را در ازای یک دستیار او سرزنش کردن او هنگامی که او کاهش یافته است.

“او شروع به فریاد در من” او شهادت دادند. “او گفت:” شما هرگز آن را در این کسب و کار. این است که چگونه این صنعت کار می کند.'”

بعد Tarale وولف نیز یک بازیگر مشتاق شهادت داد که Weinstein اي در مقابل او را در یک رستوران و تجاوز به او در نیویورک آپارتمان در سال 2005 در هر خبرنگار هالیوود.

“او خود را در داخل و raped me” وولف شهادت دادند. “این یک شوک بود.”

دادند که شده متهم به سوء رفتار جنسی با بیش از 80 زنان مواجه است اتهامات در ارتباط به اتهام 2006 تجاوز جنسی و اتهام 2013 تجاوز به عنف اما Dunning و وولف هر دو شهادت به عنوان “قبل بد عمل” شاهدان به عنوان دادستان به دنبال ایجاد یک الگوی رفتاری. بازیگر Annabella Sciorra که متهم Weinstein از تجاوز قبلا شهادت به عنوان یک “قبل بد عمل” شاهد در حالی که سابق دستیار تولید میمی Haleyi که تجاوز جنسی به اتهام مرکزی است به این مورد نیز شهادت در اوایل این هفته. Weinstein منکر تمام اتهامات nonconsensual اعمال جنسی و التماس کرد گناه نیست. برندان فردا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر