ون گوگ نقاشی به سرقت رفته از موزه در طول coronavirus مستند

خواننده لارن موزه در نزدیکی آمستردام تا به حال بسته درهای خود را در اوایل آوریل به عنوان بخشی از سراسر کشور محدودیت به دلیل coronavirus. دزد را شکسته و به سرقت رفته یک کار توسط وینسنت ون گوگ.

نقاشی ونسان ون گوگ به سرقت رفته بود در یک حمله شبانه از یک هلندی موزه, موزه, مقامات اعلام کرد در روز دوشنبه.

خواننده لارن موزه شرق آمستردام می گوید: “Parsonage باغ در نونن در بهار” توسط نقاش هلندی به سرقت رفته بود در ساعات اولیه روز شنبه. این موزه در حال حاضر بسته به عنوان بخشی از محدودیت به سرعت گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

سرقت از نقاشی بود گزارش داد در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه بعد از ظهر. Michael van Os موزه با اشاره به نقاشی به عنوان “Parsonage باغ در نونن در بهار است.” آن نیز شناخته شده به عنوان “باغ بهار” و “Lentetuin این Parsonage باغ در بهار است.”

رسانه های محلی قرار داده و ارزش نقاشی در بین €1 میلیون و €6 میلیون دلار (1.1 میلیون دلار به $6.6 میلیون).

“من شوکه و فوق العاده عصبانی کردن” مدیر موزه Jan رودلف د Lorm گفت هلندی پخش عمومی NOS. “هنر وجود دارد به لذت می برد و برای آسایش مردم به ویژه در طول این زمان دشوار است.”

بیشتر بخوانید: پلیس درسدن انتشار جزئیات بی باک €1 میلیارد دزدی

Gemälde Pfarrgarten von Vincent van Gogh (picture-alliance/akg-images)

نقاشی به سرقت رفته گزارش شده است که به ارزش €6 میلیون

موزه بسته در COVID-19 محدودیت

پلیس می گویند دزد وارد موزه در حدود 3.15 صبح به وقت محلی. آنها در حال حاضر در حال بررسی امنیت فیلم و بررسی جرم و جنایت است.

موزه نهفته است که حدود 30 کیلومتر (18 مایل) از آمستردام گزارش نشده دیگر گم شده و کار می کند. موزه خانه های حدود 3000 کار می کند.

قبل از بسته شدن موزه شد میزبانی یک نمایشگاه با عنوان “آینه روح” در همکاری با آمستردام Rijksmuseum.

این موزه مجموعه ای از زوج آمریکایی ویلیام و آنا خواننده با تمرکز بر مدرنیسم مانند نئو امپرسیونیسم, pointillism, اکسپرسیونیسم و کوبیسم. آثار هلندی انتزاعی هنرمند پیت موندریان و, هلندی-اندونزیایی نقاش Jan Toorop قرار دارد وجود دارد.

اتفاقا سرقت همزمان با تولد ون گوگ.

اد/aw (AP, AFP رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>