On آستانه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سنا استیضاح دادگاه در ماه ژانویه وال Demings به شام رفت در واشنگتن غذاهای دریایی مشترک نمک خط با او همکار Hakeem Jeffries. این دو نماینده به تازگی انتخاب شده با پنج خانه دیگر دموکرات ها در حال حاضر در مورد به حذف رئیس جمهور از دفتر برای اولین بار دو انتخابات ریاست جمهوری استیضاح مدیران در تاریخ آمریکا است. به عنوان آنها در مورد وزن نقش Jeffries صندلی از خانه دموکراتیک حزبی ساخته شده یک پیش بینی است. “هنگامی که این است که همه گفته و انجام داده,” او گفت: Demings “شما در حال رفتن به در لیست کوتاه برای معاون رئیس جمهور.”

“از اینجا دریافت کنید” Demings گفت.

“من فقط باید آن را احساس وال” Jeffries اصرار داشت. “جهان در حال آماده شدن برای دیدن آنچه که ما در اینجا در کنگره در حال حاضر می دانیم که شما هستند.”

Jeffries درست بود. این تابستان Demings, 63 تا شات لیست از نامزدها به جو بایدن همسر در حال اجرا. ظهور خود را آغاز کرد و با استیضاح آزمایشی که در آن او تبدیل پیچیده استدلال در مورد تهمت رفتار به زبان ساده. این شتاب در هفته های اخیر در میان نژادی در سراسر کشور-عدالت تظاهرات زیر جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس. به عنوان بایدن چهره فشار برای اضافه کردن یک رنگ به بلیط و برای دفع تهمت ادعا می کند که او را نرم در جرم Demings ممکن است یک مسابقه برای لحظه ای: یک زن سیاه و سفید از میدان نبرد از فلوریدا که دربسته در محیط 27 سال فعالیت حرفه ای در اجرای قانون با تبدیل شدن به اورلاندو اولین زن رئیس پلیس در سال 2007. در یکی از ایالات متحده آمریکا امروز/Suffolk نظرسنجی انجام شده در پایان ماه ژوئن 72 درصد از دموکرات ها گفت که برای آنها مهم است که بایدن را انتخاب کنید از رنگ.

بایدن تایید کرده است که Demings است که در میان نزدیک به یک دوجین زنان در لیست خود. اما او نامزدی چالش نیز هست. بایدن 77 گفت: او به دنبال یک همسر در حال اجرا است که “آماده می شود رئیس جمهور در یک روز.” Demings است که تنها در دوره دوم نمایندگی فلوریدا منطقه 10 کوتاه سیاسی رزومه ملی ، و برای برخی از رای دهندگان که بایدن در شمارش در ماه نوامبر کار خود را در اجرای قانون است نه یک دارایی. Demings بود “یک رهبر در داخل یک موسسه که ذاتا خشونت های نژادپرستانه و مردسالار و حفاظتی از سرمایه داری می گوید:” شارلین Carruthers یک سازمان در ایلینوی با حرکت به صورت سیاه و سفید زندگی می کند. “آن را به سادگی به اندازه کافی به کسی که به نظر می رسد مانند من به عنوان معاون ریاست جمهوری نامزد. من علاقه مند به کسی که سهام ارزش من و تراز وسط قرار دارد با چشم انداز ما است.”

Demings رد گزاره که رکورد او در اجرای قانون ممکن است یک مسئولیت در این فضای سیاسی. “من هیچ تاسف در مورد مسیرهای شغلی که من گرفته ام” او می گوید: از واشنگتن آپارتمان در ژوئن 25, مصاحبه با گذشت زمان است. اما شانس خود را برای تبدیل شدن به معاون رئیس جمهور و بقیه در بخش, در مورد اینکه آیا Demings–و دموکرات ها–می تواند آشتی هویت او به عنوان یک پلیس سابق که با یک زن سیاه و سفید در یک کشور که در آن سیاه و سفید مردم را بیشتر به ترس از پلیس. برخی از سمت چپ او را به عنوان نشانه ای از مشکل و نه یک فانوس دریایی از پیشرفت. این افزایش می دهد برخی از سوالات سخت برای آمریکایی ها. چقدر باید انتظار داریم که سیاستمداران ما به حساب بی عدالتی است که بزرگتر از هر یک نفر ؟ است این نمایشگاه به درخواست کارمندان چگونه تجارب خود را با نژادپرستی یا تبعیض جنسی راهنمای رویکرد خود را به مبارزه با چنین نیروهای انباشته در برابر آنها ؟ و هستند کسانی که با موفقیت در درون ساختارهای موجود گسترش سیستمیک شکست و یا آنهایی که بهترین مجهز به رفع آنها ؟

زمانی که والدز Venita Demings شنود گذاشته شد به عنوان اورلاندو رئیس پلیس در سال 2007 اعلام رسیده افسران در بخش پیجر. او اولین زن به نگه نقش و تجلیل ریخت در گل تلفن تماس ایمیل. اما آن را نمیگیرد طولانی برای Demings متوجه چیزی عجیب و غریب: تبریک به خوبی wishers می گویند. شما می دانید که یک کار بزرگ است.

در آن بود. اما بزرگتر از آن شده بود تحت هفت نر ستاد Demings خدمت زیر قبل از در نظر گرفتن موقعیت. هیچ کدام تا به حال به چالش کشیده شده است در مورد اینکه آیا آنها می تواند آن را انجام دهد. ضمنی جنسیتی نبود تعجب: او به عنوان صعود از نردبان در بخش, او به یاد می آورد که سوال در سیاست توسط زیردستان برای دیدن اگر او می دانست آنچه که او انجام شده بود. “هنگامی که شما یک زن و یک مرد” Demings می گوید: “هنگامی که شما راه رفتن به اتاق متاسفانه مردان و زنان گاهی اوقات در تعیین آنچه آنها فکر می کنم شما قادر به.”

Demings متولد شد و در جکسون ویل فلوریدا., یکی از هفت فرزند کهنه به دو اتاق خانه. با سن 4 او شده است می خواهم به نام نژادی تهمت. مادر او یک خدمتکار; پدرش به عنوان یک سرایدار و چمن mowed و برداشت پرتقال در سمت. گاهی اوقات او تا به حال به درخواست کارفرمایان خود را برای پیش پرداخت به پای این لایحه را برای فرزندان خود سفرهای کلاس. Demings در زمان او اولین کار خود به عنوان یک ماشین ظرفشویی در 14 و بعدها برای اولین بار در خانواده او فارغ التحصیل از کالج.

او اولین کار حرفه ای بود و به عنوان یک مددکار اجتماعی کار با فرزندخوانده. در سال 1983 او را ترک کرد جکسون برای, اورلاندو, جایی که او به نیروی انتظامی به عنوان یک راه برای صرفه جویی در پول برای مدرسه قانون است. اما او ماند کشیده شده برای یک کار که در آن او بر این باور او می تواند کمک به افرادی که به آن نیاز است. “هر کار که او هر موقعیت است که او برگزار شد و او این کار را با ظرافت و او آن را به طور کامل می گوید:” Renita Osselyn بازنشسته اورلاندو اداره پلیس (OPD) دانشکده منابع افسر و دوست نزدیک Demings’. در سال 1984 هنگامی که Demings شد یک سال اول افسر و او یک کارآگاه بود, او با همسرش جری Demings که در حال حاضر شهردار اورنج کانتی فلوریدا که شامل اورلاندو.

زمانی که Demings شد رئیس اورلاندو نرخ جرم و جنایت در همه زمان رکود بزرگ بود و فقط در اطراف گوشه و سیاه زندگی مهم جنبش هنوز چندین سال دور. او مجموعه ای به استفاده از او اجتماعی-کار در پس زمینه به نقش جدید خود را در ایجاد یک جامعه ابتکار عمل مثبت جهت که زوج در خطر جوانان با مربیان. این گروه همچنین با همکاری GED, برنامه فرستادن افسران به خانه به کسانی که از دست رفته بود کلاس. Demings می گوید او تحمیل سیستم هشدار زودهنگام در سال 2008 که باعث بررسی ماموران نشان داد که الگوهای مانند کسانی که از نیروی نبود و شکایت شهروند. او می گوید که او را دیدم دستگیری به عنوان راه حل های کوتاه مدت و ترجیح داده به جای پرداختن به ریشه مسائل است که باعث “فروپاشی” در جوامع است. او دارای کاهش نرخ جرم و جنایت در اورلاندو 40 درصد در طول دوره تصدی خود را.

در کار Demings شناخته شده بود به عنوان یک رابط خوب. ترل Fawbush یک افسر بازنشسته می گوید که هنگامی که دو نفر از Fawbush کودکان و خواهرزاده تصادف اتومبیل درگذشت در سال 1995 Demings سپس یک ستوان به عنوان یک بخش رابط به کمک به او از طریق فاجعه است. Demings همه چیز از رانندگی Fawbush به کفن به مطمئن شوید که خانواده او تا به حال وعده های غذایی را نمیفهمد. “او می دانست آنچه که بهترین برای من نگه دارید و من رفتن” Fawbush می گوید.

پرسید: اگر او حسرت هر چیزی در مورد وقت خود را در اجرای قانون Demings می گوید او بخواهد او می تواند انجام داده اند بیشتر است. “می تواند من را نجات داد یک زندگی ؟ می تواند من را نجات داد یک مامور حرفه ای ؟ می تواند من را محافظت کسی در جامعه بیشتر است ؟ البته من هرگز می گویند من کامل بود.”

این یک مراقب باشید پاسخ شبیه به یک متقاضی کار گفت: بزرگترین ضعف در تلاش است بیش از حد سخت و یا مراقبت بیش از حد. اما آن را دشوار است به تصور او ندارد خاص تاسف. مانند زمان او را ترک وسیله نقلیه خود را قفل شده بود و وزارت او-صدور اسلحه به سرقت رفته است. یا 2010 حادثه که در آن یک افسر تراویس لمانت شکست گردن از 84 سال کهنه دانیل دیلی در حالی که انجام یک “پویا takedown” با توجه به اورلاندو سنتینل. در آن زمان Demings که ترک پست خود به عنوان رئیس در سال 2011 در بر داشت روش به “در بخش دستورالعمل” اما دستور بررسی سیاست. دیلی اهدا شد $880,000 توسط یک هیئت منصفه فدرال. Demings می گوید که به عنوان یک نتیجه متعاقب آن سیاست های, بررسی گروه اصلاح سیاست های خود “نیاز به تعامل افسر دوم به طور موثر مدیریت افراد در طول اختلال در تماس است.”

به دیلی حادثه شد هایلایت 2015 نگهبان بررسی است که در بر داشت OPD استفاده از نیروی بیش از دو بار به عنوان اغلب به عنوان مشابه دیگر-اندازه سازمان است. بسیاری از این دوره زمانی تحت پوشش این گزارش پس از Demings سمت چپ OPD. اما منتقدان می گویند که به عنوان رئیس Demings شکست خورده به آدرس گروه فرهنگی مشکلات. “وال Demings بخشی از استقرار در اینجا در مرکز فلوریدا می گوید:” Lawanna Gelzer یک جامعه فعال در اورلاندو است. پرسید که آیا OPD اتحاد سیستماتیک شکست وقتی که می آید به استفاده از نیروی Demings demurs و گفت که “هر سازمان دارای یک مسئولیت برای همیشه نگاه در درون خود و سعی کنید به بهبود است.”

مدت کوتاهی پس از بازنشستگی در سال 2011 Demings مجموعه مناظر خود را در سیاست است. او برای فرار کنگره جمهوری خواه متمایل منطقه در سال 2012, آینده در 4 نقطه از ایران کنونی. در سال 2016 او دوباره خود را در یک دوباره ترسیم منطقه که مورد علاقه دموکرات و برنده شد.

در ماه ژانویه Demings تنها nonlawyer در میان تیم از استیضاح مدیران. دادگاه روز زد در اواخر و پس از آن مدیران دریافت بسته آنها نیاز به آماده به بحث در مورد در اوایل صبح. Demings شد مبارزه با برونشیت است. اما او ساخته شده یک علامت است. در یک جلسه به یاد می آورد اشلی اتین یک مشاور به مجلس نانسی پلوسی چند تن از نمایندگان مجلس بحث شد روز مواد. Demings قطع شود. “من فقط فکر می کنم آن را واقعا ساده است,” او گفت:. “این درست در مقابل اشتباه است. و چه رئيس جمهور هم اشتباه است.”

در اوایل ماه مه سال پس از او می خواهم متعهد به چیدن یک زن برای نقش بایدن گفت فلوریدا ایستگاه تلویزیونی که Demings یکی از “نزدیک به یک دوجین واقعا با استعداد و واجد شرایط زنانی که در لیست” بالقوه در حال اجرا ميباشد. شاید بزرگترین سوال برای بایدن تیم این است که آیا Demings’ رکورد در اجرای قانون است که یک مزیت و یا یک بار در این محیط سیاسی. او در پاسخ به این اعتراضات گفت که اگر او هنوز هم یک افسر او خواهد بود در نظر گرفتن زانو با معترضان و نوشت: واشنگتن پست op-ed درخواست او را “برادران و خواهران در آبی: آنچه در جهنم کار می کنی؟” او نامیده می شود برای بررسی اجرای قانون استخدام سیاست و آموزش پلیس استانداردهای.

“اگر این استدلال در حال رفتن به او را نه او سپس خدا به همه ما کمک کند می گوید:” جان مورگان در فلوریدا وکیل دموکراتیک دهنده و دیرین Demings حامی. “من نمی دانم که در آن به پایان می رسد.” اما ترقی خواهان نقطه به او 2018 پشتیبانی برای حفاظت و خدمت عمل می کنند که باعث می شود آن را یک جرم فدرال به آگاهانه حمله ماموران اجرای قانون به عنوان یک نشانه نگران کننده است. او نه تنها دموکرات که تحت بررسی برای ثبت در اجرای قانون است. سناتور ctq سابق مینه سوتا دادستان کاهش یافته است معاون اول ریاست جمهوری در حال اجرا فلوید پس از مرگ در پاسخ به انتقاد از او را ضبط. ترقی خواهان به چالش کشیده اند سناتور کامالا هریس بیش از او جنایی-عدالت ضبط.

بایدن به بازیگران خود را به عنوان یک انتقالی شکل کسی که نظافت نسل بعدی رهبران دموکرات. هر که او بر میدارد به عنوان یک همسر در حال اجرا می تواند یک مدعی برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری به عنوان اوایل به عنوان 2024. برای Demings خواهد بود که افزایش ناگهانی. در مصاحبه ما من از او پرسید که آیا او می تواند آماده برای تبدیل شدن به رئیس جمهور است. “انتخاب من سخت مشاغل در طول زندگی” Demings می گوید. “صرف نظر از این که این مسیر به من طول می کشد فقط به عنوان من آماده شده است قبل از اینکه من مطمئن هستم که من آماده شود دوباره.”

–با گزارش مالی توپ و جولیا ZORTHIAN

این به نظر می رسد در جولای 20, 2020 موضوع از زمان.

نوشتن به Lissandra ویلا در lissandra.villa@time.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im