منn اوایل ماه آوریل در حدود چهار ماه پس از, جدید, بسیار عفونی coronavirus اول شناسایی شده در چین یک گروه بین المللی از دانشمندان در گزارش دلگرم نتایج حاصل از یک مطالعه از یک داروی آزمایشی برای درمان بیماری ویروسی شناخته شده به عنوان COVID-19.

آن را یک مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلنداما نشان داد که remdesivir یک تایید نشده به مواد مخدر است که در اصل برای مبارزه با ابولا کمک کرد تا 68% از بیماران مبتلا به مشکلات تنفسی ناشی از COVID-19 به بهبود; 60% از کسانی که با تکیه بر یک به نفس و مواد مخدر در زمان قادر به جداسازی خود کردن ماشین آلات پس از 18 روز.

Repurposing مواد مخدر طراحی شده برای درمان بیماری های دیگر به درمان در حال حاضر COVID-19 یکی از سریعترین راه برای پیدا کردن یک درمان جدید برای کنترل زمان بیماری همه گیر. همچنین در آوریل پژوهشگران دانشگاه ثبت نام اولین بیماران در یک مقدار پیش بینی مطالعه هیدروکسی کلروکین. آن را در حال حاضر تایید شده برای درمان مالاریا و برخی از اختلالات خود ایمنی مانند آرتریت روماتوئید و لوپوس اما نشده مورد مطالعه قرار گرفته است تا در برابر coronavirus. در عین حال این دارو تبدیل شده است پس COVID-19 درمان پس از اولین پزشکان چینی و پس از آن رئیس جمهور تهمت تبلیغ بالقوه آن در درمان COVID-19. داده ها از چین امیدوار کننده است اما نه قطعی و کارشناسان بیماری های عفونی از جمله مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus وظیفه نیروی مشاور علمی دکتر Anthony Fauci نمی متقاعد شده آن را آماده برای بار نخست و در عین حال در امریکا اورژانس و بخش مراقبتهای ويژه.

اما پزشکان رو به افزایش سیل از بیماران می گویند که آنها لازم نیست که صبر کنید برای قطعی داده است. در یک نظرسنجی از 5000 پزشکان در 30 کشور انجام شده توسط مراقبت های بهداشتی شرکت داده Sermo 44 درصد تجویز هیدروکسی کلروکین برای خود COVID-19 بيمار و 38 درصد بر این باور بود که کمک می کند. از جمله خارج از برچسب استفاده از با استفاده از یک داروی تایید شده برای درمان یک بیماری به درمان دیگری مجاز است به خصوص در طول یک بیماری همه گیر از وقتی که دیگر درمان های در دسترس هستند. مشابه در صد گفت remdesivir بود “بسیار و یا بسیار موثر” در درمان COVID-19. (اگر چه remdesivir مورد تایید نیست برای درمان هر بیماری غذا و دارو اعطا مجوز ویژه برای پزشکان به استفاده از آن برای درمان بدحال COVID-19 بيمار.)

که توضیح می دهد که با سرعت بی سابقه ای است که با هیدروکسی کلروکین مطالعه و دیگران آن را دوست دارم—popping تا در سراسر جهان است. وجود دارد هیچ درمان ثابت شده است برای غیر فعال کردن SARS-CoV-2 ویروس عامل این بیماری که بدان معنی است که تمام گزینه های دانشمندان در حال بررسی هستند و هنوز هم بسیار در این آزمون و خطا در مرحله. هنوز هم آنها از جان گذشته برای هر چیزی که ممکن است ارائه حتی یک شانس برای کمک به بیماران خود را برای زنده ماندن به همین دلیل است که مطالعات در حال حاضر قرار دادن ده ها تن از درمان های مختلف و یک تعداد انگشت شماری از واکسن به آزمون. راه عادی به توسعه داروهای جدید است که اغلب یکی از طولانی—و یکی که غالبا meanders را به پایان می رسد مرده و اشتباهات پرهزینه با هیچ تضمین موفقیت است. اما با توجه به سرعت که در آن SARS-CoV-2 آلوده کردن میزبان در هر قاره در سراسر جهان کسانی که محاکمه می شوند طلیعه همراه در سرعت فوق العاده خطرناک تلسکوپی توسعه طبیعی و زمان تست به اندازه نیم.

به تازگی راه اندازی Vanderbilt مطالعه led ملی قلب ریه و خون موسسه ملی ایالات متحده آمریکا در موسسات بهداشت و درمان خواهد شد ثبت نام بیش از 500 نفر که در بیمارستان بستری شده است با COVID-19 و به صورت تصادفی اختصاص آنها به دریافت هیدروکسی کلروکین و یا دارونما. آن خواهد بود که برای اولین بار قطعی دادگاه برای تست اینکه آیا هیدروکسی کلروکین باید بخشی از درمان استاندارد برای درمان COVID-19 و سرب آن دانشمند انتظار نتایج در چند ماه.

حس فوریت است هل دادن دیگر محققان در موسسات دانشگاهی و همچنین شرکت های داروسازی به نوبه خود به کتابخانه های خود را از هزاران نفر از تصویب مواد مخدر و یا ترکیبات هستند که در آزمایش اولیه و غربالگری برای دیدن اگر هر یک می توانید غیر فعال کردن SARS-CoV-2. چرا که این دو در حال حاضر تصویب شده و تلقی امن برای مردم, اگر هر ظهور به عنوان ممکن است ضد COVID-19 درمان شرکت می تواند شروع آزمایش آنها در افراد آلوده به این ویروس در عرض چند هفته. تیم های دیگر در حال استخراج بهبود بيماران به خون گرانبها COVID-19-مبارزه با سلول های سیستم ایمنی بدن و از آنجا که این ویروس به نظر می رسد به حمله به سیستم تنفسی دانشمندان نیز پیدا کردن راه های هوشمندانه برای جلوگیری از آن را از به خطر انداختن بافت ریه است.

اینها همه ایستگاهی اقدامات این پس در نهایت یک واکسن علیه COVID-19 تنها راه به بازوی جمعیت جهان را در برابر امواج از عفونت است. تاسیس دارویی قدرت مانند Johnson & Johnson, شرکت سانوفی و گلاکسو SmithKline در حال مسابقه شانه به شانه با راه اندازی با استفاده از فن آوری های جدید به منظور توسعه ده ها تن از جدید بالقوه واکسن با امید inoculating اولین نفر در سال آینده—هیچ یک بیش از حد به زودی قبل از آنچه مقامات بهداشت عمومی پیش بینی ممکن است یک فصل دیگر یا همان یا به طور بالقوه جدید کروناویروس.

“ما می دانیم که این ویروس ها اقامت در گونه های حیوانی و مطمئنا یکی دیگر ظهور خواهد کرد می گوید:” دکتر دیوید هو مدیر هارون الماس ایدز مرکز تحقیقات و استاد پزشکی در دانشگاه کلمبیا که عنوان تلاش برای صفحه نمایش داروی ضد ویروس ترکیبات جدید COVID-19 درمان است. “ما نیاز به پیدا کردن راه حل دائمی برای درمان آنها باید تکرار اشتباه که پس از یک بیماری همه گیر دیگر کم بهره و سیاسی خواهد شد و بودجه نیز دیگر کم.”

اجازه دهید که سیستم ایمنی بدن انجام کار—پلاسما آنتی بادی و بیشتر

آن را به یک مدرسه قدیمی رویکرد است که قدمت آن به اواخر قرن 19 اما منطق بصری پشت با استفاده از پلاسما از بهبود بیماران—از لحاظ فنی به نام “نقاهت پلاسما”—به عنوان یک درمان ممکن است هنوز هم اعمال می شود امروز. پلاسما درمان شده اند با موفقیت استفاده برای درمان سرخک ، اوریون و آنفلوانزا است. ایده این است به استفاده از سیستم ایمنی بدن سلول های استخراج شده از خون افرادی که از بهبود COVID-19 دم و آنها را به کسانی که آلوده به آنها منفعل ایمنی نسبت به بیماری که می تواند حداقل به حداقل رساندن برخی از آن علائم شدید.

ویژه داستان
همه خود را Coronavirus سوال پاسخ داده
چه علائم COVID-19? است COVID-19 هوابرد? در اینجا چه چیزی را می دانیم.

این بخشی از طیف وسیع تری از تاکتیک های است که استفاده از بدن خود پاسخ ایمنی به عنوان یک مولکولی ستاره شمال برای رسم نمودار این دوره نسبت به درمان های جدید. و تا حد زیادی آنتی بادی علیه این ویروس از فراوان ترین و کارآمد به طوری که تعدادی از دارویی و بیوتکنولوژی شرکت با تمرکز بر جداسازی آنهایی که با قوی ترین احتمال خنثی SARS-CoV-2.

در اواخر ماه مارس در نیویورک مرکز خون شد برای اولین بار در ایالات متحده تسهیلات به شروع به جمع آوری خون از بهبود COVID-19 بيمار به طور خاص برای درمان دیگر مردم با این بیماری است. پزشکان در نیویورک کوه سینا سیستم بهداشت و درمان در حال حاضر اشاره بازیافت (و تمایل) بیماران به مرکز خون است که جمع آوری و پردازش پلاسما فراهم می کند و آنتی بادی-غنی درمان به بیمارستان برای درمان دیگر COVID-19 بيمار.. آن مشخص نشده است که آیا این عمل کار خواهد کرد برای درمان COVID-19 اما سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) است که اجازه می دهد پزشکان به تلاش ایمنی غیر فعال درمان در بیماران بدحال در یک مورد به مورد تا زمانی که آنها درخواست برای اجازه به استفاده از و یا مطالعه پلاسما یک تحقیقاتی جدید مواد مخدر است. “اگر ما می تواند منفعلانه transfuse آنتی بادی به کسی که به طور فعال به بیمار آنها ممکن است به طور موقت کمک کند که فرد در مبارزه با عفونت به طور موثر به طوری که آنها می توانید به خوبی یک کمی سریعتر می گوید:” دکتر بروس Sachais, افسر ارشد پزشکی در نیویورک خون مرکز شرکت.

بزرگترین نقطه ضعف این روش این است که عرضه محدود از آنتی بادی است. هر یک بهبود دهنده دارای سطوح مختلف از آنتی بادی است که هدف SARS-CoV-2 پس از جمع آوری به اندازه کافی می تواند یک مشکل به خصوص اگر نیاز به ادامه به افزایش در طول یک بیماری همه گیر در حال انجام. در مریلند مستقر در شرکت دارویی اورژانس BioSolutions دانشمندان در حال تلاش برای غلبه بر این چالش تبدیل به یک منبع منحصر به فرد از پلاسما اهدا کنندگان: اسب. اندازه آنها باعث می شود آنها را ایده آل اهدا کنندگان می گوید: لورا Saward رئیس شرکت درمانی واحد کسب و کار. دانشمندان در حال حاضر با استفاده از پلاسما از اسب به تولید درمان بوتولیسم (یک نوع عفونت باکتریایی) و دریافته اند که حجم پلاسما حیوانات اهدا می تواند به معنی هر واحد می تواند در درمان بیش از یک بیمار (با بشر اهدا کنندگان در این نقطه یک واحد پلاسما از یک اهدا کننده می تواند در درمان یک بیمار). اسب های پلاسما نیز ممکن است غلظت های بالاتر از آنتی بادی بنابراین “فکر این است که دوز کوچکتر از اسب پلاسما موثر خواهد بود در مردم به وجود خواهد بود سطوح بالاتری از آنتی بادی در دوزهای کوچکتر می گوید:” Saward. تا پایان تابستان این شرکت انتظار دارد که آن اسب پلاسما به آماده برای تست در مردم است.

دانشمندان همچنین به دنبال راه های دیگر برای تولید ویروس-مبارزه با آنتی بادی های تولید شده توسط COVID-19 بيمار. در Regeneron یک بیوتکنولوژی شرکت مستقر در نیویورک محققان در حال تبدیل شدن به موش پرورش با انسان مانند سیستم ایمنی بدن و مبتلا به SARS-CoV-2. آنها در حال جستجو صدها نفر از آنتی بادی این حیوانات تولید برای آنهایی که به طور موثر می تواند خنثی کردن ویروس. توسط اواسط ماه آوریل این شرکت قصد دارد برای شروع ساخت قدرتمند ترین نامزدها و آماده سازی آنها (به صورت انفرادی و یا ترکیبی) برای تست انسان—هر دو در کسانی که در حال حاضر آلوده و همچنین در افراد سالم برای جلوگیری از آلوده شدن در وهله اول مانند یک واکسن.

آن را فقط به مردم و حیوانات است که می تواند به تولید آنتی بادی است. دانشمندان در حال حاضر این تکنولوژی برای ساخت آنچه که در اصل مولکولی کپی کردن ماشین آلات است که به لحاظ نظری می تواند بوسیله اسباب گردنده از حجم زیادی از آنتی بادی های موجود در بهبود بیماران. در Gigagen, یک سان فرانسیسکو مبتنی بر زیست فناوری راه اندازی و تاسیس دانشگاه استنفورد استاد دکتر اورت مایر دانشمندان در شناخت حق آنتی بادی از بهبود COVID-19 بيمار و امید به استفاده از آنها به عنوان یک الگو برای سنتز جدید در بیشتر سازگار و کارآمد راه پس از یک تعداد انگشت شماری از کمک کنندگان به طور بالقوه می تواند به اندازه کافی تولید آنتی بادی برای درمان میلیون ها نفر از بیماران. “چه Gigagen این تکنولوژی است که تقریبا کپی زیراکس یک نوار انسان مجموعه ای از آنتی بادی و پس از آن طول می کشد آن کپی و رشد آن در سلول های [در آزمایشگاه] به تولید آنتی بادی های بیشتری در خارج از بدن انسان می گوید:” مایر. “بنابراین ما در اصل می تواند نگه دارید تا با این ویروس.” اگر همه به خوبی می رود و FDA می دهد آن نور سبز شرکت در نظر دارد برای شروع به تست خود آنتی بادی دروغ در COVID-19 بيمار در اوایل سال آینده.

محققان در دانشگاه راکفلر به دنبال یکی دیگر از سرنخ از بدن انسان ویروس-مبارزه دفاعی. آنها کشف شده در سال 2017 است که سلول های انسانی را از یک پروتئین به نام LY6E است که می تواند بلوک یک ویروس توانایی خود را به نسخه خود را. کار با دانشمندان در دانشگاه برن در سوئیس و دانشگاه تگزاس جنوب غربی مرکز پزشکی آنها دریافتند که موش های مهندسی ژنتیک به تولید پروتئین مریض تر شد و شد بیشتر احتمال دارد به مرگ پس از عفونت با دیگر coronaviruses از جمله SARS و MERS در مقایسه با موش هایی که قادر به ایجاد پروتئین است. “اگر موش ها دارای پروتئین آنها بسیار زنده ماندن می گوید:” جان Schoggins دانشیار میکروب شناسی در دانشگاه تگزاس. “اگر آنها نمی, آن, آنها زنده نمی…از آنجا که سیستم ایمنی بدن خود را نمی توانید کنترل ویروس.” در حالی که این مطالعات هنوز رتبهدهی نشده است انجام شده است در SARS-CoV-2 داده شده و شباهت آن به اصلی ویروس سارس وجود دارد امید درمانی بر اساس LY6E ممکن است مفید باشد.

در حالت ایده آل Schoggins امیدوار است برای شروع تست LY6E بالقوه آلوده در انسان سلول های ریه که SARS-CoV-2 به نظر می رسد به هدف برای بیماری است. نزدیک ترین مدل موش برای coronavirus ایجاد شده برای مطالعه اصلی سارس ویروس بازنشسته بوده و پس از تحقیقات بر روی این ویروس کاهش یافته پس از موارد می خواست پس از سال 2003 آغاز شده ، “وجود ندارد نیاز به نگه داشتن ماوس در اطراف است که به ما می گوید زیادی در مورد وضعیت تحقیقات ما می گوید:” Schoggins. “ما واقعا نمی کار در چیزی مگر اینکه همه را مو در آتش است.”

آن را نه فقط در سلول های ایمنی است که خوب را از اهداف برای داروهای جدید. شرکت های دیگر به دنبال گسترده تر سیستم ایمنی بدن تغییرات باعث استرس در سرطان و یا عفونت با ویروس جدید مانند SARS-CoV-2—که تا پایان ساخت آن را آسان تر برای یک ویروس برای آلوده کردن سلول. داروهایی که مانع این مربوط به استرس تغییر خواهد عمل مانند مولکولی دروازه کوبیدن بسته در سلول ها است که ویروس ها در حال تلاش برای آلوده.

چون SARS-CoV-2 ترجیحا حملات بافت ریه و باعث می شود سلول ها در دستگاه تنفسی برای راه اندازی یک پاسخ ایمنی بیش فعال, محققان در حال بررسی راه هایی برای اهلی که تهاجمی پاسخ dousing آن سلول با یک آشنا گاز: اکسید نیتریک اغلب استفاده می شود به آرامش عروق خونی و باز کردن جریان خون در بیماران بستری در بیمارستان در هواکش که مشکل تنفس. در حالی که کار بر روی یک سیستم قابل حمل برای ارائه نیتریک اکسید توسعه یافته توسط بلروفون درمان برای درمان اختلال تنفس در نوزادان, دکتر راجر Alvarez, دستیار پروفسور پزشکی در دانشگاه میامی فکر کردم که این گاز ممکن است مفید برای COVID-19 بيمار به عنوان به خوبی. یکی از نشانه های این عفونت ویروسی است که سطح اکسیژن در ریه ها و نیتریک اکسید است که در حالت ایده آل طراحی شده برای شتاب بیشتر مولکول های اکسیژن از هوا با هر نفس و آن غذا به ریه ها. “با این سیستم بیماران لازم نیست که در ICU [Intensive Care Unit] در همه,” او می گوید. “بیمار می تواند به طور منظم در یک بیمارستان و یا حتی در خانه. بنابراین شما صرفه جویی در هزینه های ICU و از یک منبع نظر شما در صرفه جویی در نیاز به پرستاری مراقبت های تنفسی درمانگران و دیگر ICU نظارت است.”

در تئوری اگر این سیستم می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای COVID-19 بيمار با متوسط علائم آن می تواند نگه داشتن آن دسته از بیماران نیاز به ونتیلاتور—سود زیادی در زمینه فعلی که در آن یک کمبود یکی از بزرگترین تهدید برای ایالات متحده در سیستم مراقبت های بهداشتی. تا کنون Alvarez دریافت کرده اضطراری با استفاده از مجوز از FDA برای تست یک نسخه از سیستم خود را در یک COVID-19 بیمار در دانشگاه میامی نظام سلامت است. که بیمار بهبود یافته و آماده برای رفتن به خانه. “این خبر خوبی است و به من می دهد اطلاعات را به می گویند که این به نظر می رسد حداقل امن برای مطالعه بیشتر,” او می گوید همان چیزی است که او قصد دارد برای انجام با اولین دادگاه کوچک نیتریک اکسید برای COVID-19 در بیمارستان است.

Repurposing و بازیافت مالاریا, آنفولانزا, داروهای ضد سرطان و بیشتر برای درمان COVID-19

وقتی که می آید به توسعه جدید ضد ویروسی درمان آن را همیشه نمی پرداخت برای شروع از ابتدا. وجود دارد ده ها تن از مواد مخدر تبدیل شده اند که صرفه جویی در زندگی روش های درمانی برای یک بیماری پس از توسعه دهندگان خود را به طور تصادفی کشف کرد که این داروها تا به حال دیگر به همان اندازه اثرات مفید. ویاگرا برای مثال در اصل کاوش به عنوان یک بیماری قلبی مواد مخدر قبل از آن ناخواسته اثر در درمان اختلال نعوظ کشف شد و گاباپنتین توسعه داده شد به عنوان یک داروی ضد صرع است اما در حال حاضر نیز تجویز شده برای کنترل درد عصبی.

در عرض چند هفته از COVID-19 موارد خونتان به سطح هشدار دهنده در چین محققان در جلعاد در پرورش شهرستان Cal., دیدم یک فرصت است. مواد مخدر این شرکت در حال توسعه در برابر ابولا remdesivir به حال نشان داده شده برق امید در کنترل است که ویروس در آزمایشگاه و همچنین نشان داد وعده به عنوان یک ابزار برای درمان coronaviruses مانند کسانی که باعث سارس و MERS. در واقع می گوید Merdad Parsey, افسر ارشد پزشکی از جلعاد “ما می دانستیم که در لوله آزمایش که remdesivir حال فعالیت بیشتر در برابر coronaviruses مانند سارس و MERS در برابر ابولا.” بنابراین آن را کاملا تعجب آور است که هنگامی که این شرکت شروع به آزمایش آن در افراد در طول سال گذشته شیوع ابولا در جمهوری دموکراتیک کنگو نتایج ناامیدکننده است. “مطالعات اولیه در برابر ابولا نیست به عنوان تشویق مردم به عنوان آنها در حیوانات. بنابراین ما اساسا در برگزاری با مواد مخدر در حال انتظار برای دیدن اگر وجود خواهد داشت یکی دیگر از [ابولا] شیوع برای دیدن اگر ما می تواند آن را تست پیش از آن در عفونت می گوید:” Parsey.

سپس COVID-19 اتفاق افتاده است. به عنوان عفونت غرش از طریق ووهان چین—اصلی کانون بیماری—محققان وجود دارد رسیده به جلعاد دانستن است که این شرکت تا به حال منتشر شده داده نشان می دهد که remdeisivir تا به حال قوی اثرات ضد ویروس در آزمایشگاه مطالعات در برابر coronaviruses. آنها راه اندازی دو مطالعات این دارو در بیماران بدحال.

در اواسط ماه ژانویه یک مرد در اورت بشویید. که به تازگی بازدید ووهان بررسی به درمانگاه پس از چند روز احساس بیمار. او به سرعت رفت و از داشتن یک تب و سرفه به داشتن مشکل تنفسی به دلیل ذات الریه. نگران آن است که مرد بود و بدتر شدن روز به روز پزشک خود تماس مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری; مشکوک این ممکن است یک مورد از COVID-19—و دانستن وجود دارد ثابت شده برای درمان عفونت—کارشناسان در آژانس پیشنهاد او سعی تجربی درمانی remdesivir.

CDC تیم احساس نسبتا با اعتماد به نفس در مورد مواد مخدر ایمنی اگر نه اثر خود را پس از جلعاد تا به حال مطالعه آن به طور گسترده در مدل های حیوانی و در آزمایش های اولیه در مردم آن را نمی تواند به هر یک از عوارض جدی و به نظر می رسد امن است. آنها نیز آگاه از این شرکت قول داده با سلول های انسانی در برابر اصلی سارس.

برای واشنگتن بیمار داروی آزمایشی ممکن است یک نجات دهنده زندگانی. یک روز پس از دریافت remdesivir به صورت داخل وریدی تب کاهش یافته است و او دیگر نیاز به اکسیژن برای نفس کشیدن. حدود دو هفته پس از ورود به بیمارستان او مرخص شد به خود جدا برای چند روز بیشتر در خانه است.

که تنظیم کردن یک راش برای remdesivir به عنوان موارد در ایالات متحده آمریکا رفت و از یک قطره به سیل و پزشکان برای درک هر چیزی را برای درمان به سرعت در حال کاهش بیماران. جلعاد در ابتدا به ارائه دارو در استفاده مهربان اساس یک فرایند است که اجازه می دهد تا شرکت ها با FDA اجازه به ارائه تایید نشده مواد مخدر در حال حاضر در حال مطالعه برای بیمارانی که نیاز به آنها را به عنوان آخرین چاره. این برنامه طراحی شده برای یکی کردن استفاده می کند و شرکت ها معمولا دریافت دو تا سه درخواست از یک ماه از پزشکان . اما در این مورد جلعاد گرفتگی شد با درخواست برای remdesivir در آغاز ماه مارس. و از آنجا که هر یک ارزیابی مورد به مورد و بر اساس اطمینان حاصل شود که هر بیمار واجد شرایط که پتانسیل خطرات ناشی از تلاش یک تست مواد مخدر نیست سنگین تر بودن از مزایای یک پرونده توسعه یافته و این شرکت نمی تواند پاسخ به درخواست ها را به موقع می گوید Parsey. بنابراین در مارس 30, جلعاد اعلام کرد که دیگر نمی خواهد ارائه remdesivir از طریق این برنامه است اما کار بر روی یک بازی جدید با گسترش دسترسی به برنامه است که آن را هنوز راه اندازی شد. در ضمنا پزشکان می توانید دسترسی به مواد مخدر برای خود COVID-19 بيمار از طریق ده ها تن از آزمایش های بالینی از remdesivir که دو جلعاد آغاز شده است. یکی متمرکز شده است در بیماران با علائم خفیف و شامل کسانی که با علائم شدید. موسسه ملی بهداشت است که در حال حاضر به عنوان یکی دیگر از مطالعه بزرگ از مواد مخدر در مراکز متعدد در سراسر کشور.

پیدا کردن یک هدف جدید برای داروهای موجود ایده آل است; آنها به احتمال زیاد در حال حاضر ثابت شده امن و توسعه دهندگان خود را قابل توجهی پرونده از اطلاعات در مورد چگونه مواد مخدر کار می کنند. که آنچه اتفاق افتاده با هیدروکسی کلروکین یک مالاریا مواد مخدر توسعه یافته پس از انگل است که باعث بیماری شد مقاوم به کلروکين مواد مخدر کشف شده در طول جنگ جهانی دوم و پس از استفاده به طور گسترده ای برای مبارزه با این بیماری است. به عنوان محققان هیدروکسی کلروکین در آزمایشگاه در دهه های اخیر آنها آموخته می تواند به جلوگیری از ویروس ها از جمله coronaviruses از آلوده کردن سلول. در مطالعات آزمایشگاهی, زمانی که محققان آلوده سلول های انسانی با ویروس های مختلف و سپس آنها را غرق در هیدروکسی کلروکین آن سلول می تواند به طور کلی جلوگیری از ویروس ها مانند آنفلوانزا SARS-CoV-2 و اصلی سارس ویروس نوع دیگری از coronavirus از آلوده کردن سلول. “مشکل این است که چه اتفاقی می افتد در آزمایشگاه اغلب نمی پیش بینی آنچه اتفاق می افتد در یک بیمار می گوید:” دکتر اتو یانگ از گروه میکروبیولوژی, ایمونولوژی و ژنتیک مولکولی در, دیوید گفن دانشکده پزشکی در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس است. در واقع در مورد آنفلوانزا دارو نبود که موفق به متوقف کردن عفونت در حیوانات و یا در مردم است. به طور مشابه هنگامی که دانشمندان به ارمغان آورد هیدروکسی کلروکین در خارج از آزمایشگاه و آزمایش آن را در مردم به مواد مخدر شکست خورده برای جلوگیری از عفونت با HIV و دانگ به عنوان به خوبی.

به همین دلیل پزشکان در حال نزدیک شدن به هیدروکسی کلروکین با شک و تردید سالم وقتی که می آید به COVID-19 و تنها با استفاده از آن در بیماران بدحال با هیچ گزینه های دیگر. پزشکان در تعدادی از بیمارستان ها از جمله دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس و بریگهام و زنان به عنوان مثال در حال شروع به استفاده از هیدروکسی کلروکین برای درمان بیماران مبتلا به COVID-19 علائم زمانی که آنها نمی بهبود در زمان حمایتی درمان است. این ایده آل نیست اما “اگر کسی بیمار در ICU شما سعی می کنید همه چیز ممکن است شما می توانید برای آن شخص می گوید:” دکتر دیوید Boulware یک استاد پزشکی در دانشگاه مینه سوتا که در حال انجام یک مطالعه از هیدروکسی کلروکین اثربخشی هر دو در درمان کسانی که مبتلا به بیماری شدید و در حفاظت از سلامت مردم از عفونت است.

دیگر محققان در حال تلاش برای ردیابی همان مسیر با دیگر repurposed مواد مخدر از جمله درمان آنفولانزا از تویاما شیمیایی و دارویی تقسیم ژاپنی کنگلومرا فوجی فیلم به نام favipiravir که محققان چینی استفاده می شود برای درمان بیماران مبتلا به COVID-19. بیشتر مطالعات دقیق از هر دو remdesivir و favipirivir در برابر SARS-CoV-2 ادامه دارد; همه محققان می گویند در این نقطه است که آنها ارزش مطالعه بیشتر و این که آنها به نظر می رسد امن است.

حتی داروهای ضد سرطان در حال نشان دادن وعده به عنوان COVID-19 درمان با خنثی کردن ویروس اما با درمان عفونت آسیب به سیستم ایمنی بدن است. سوئیس غول دارویی نوارتیس مثلا ruxolitinib (فروش تحت نام تجاری Jakavi) که تایید شده توسط FDA در سال 2011 برای درمان تعدادی از سرطانهای مختلف و طراحی شده است برای tamp پایین اغراق آمیز پاسخ ایمنی که می تواند ناشی از هر دو سلول های تومور و یک ویروس است. در مورد SARS-CoV-2 یک پاسخ ایمنی بیش فعال می تواند باعث مشکلات تنفسی به نام “cytokine طوفان” که نیاز به اکسیژن اضافی درمانی یا تهویه مکانیکی. در نظریه ruxolitinib می تواند سرکوب این ویروس ناشی از سايتوکين طوفان. نوارتیس است که ساخت آن دارو در دسترس در مواقع اضطراری با استفاده از پایه ای برای پزشکان مایل به آن را امتحان کنید خود را در بيماران بدحال.

Eli Lilly نیز تست یکی از داروهای ضد التهابی baricitinib در شدید COVID-19 بيمار. مانند ruxolitinib, baricitinib تداخل با revved سیگنالینگ میان immume سلول های است که می تواند باعث التهاب سايتوکين طوفان. با توجه به رئیس جمهور از لیلی زیستی-داروهای Patrik Jonsson وجود دارد حتی در اوایل نکات از مطالعات موردی از پزشکان درمان COVID-19 بيمار که این دارو ممکن است هدف این ویروس بیش از حد که می تواند به این معنی است که آن را کمک می کند تا به کاهش بار ویروسی در بیماران آلوده. این شرکت در حال کار با NIAID برای تایید اینکه آیا این مورد در بیشتر مطالعه دقیق شدید COVID-19 بيمار و انتظار برای دیدن نتایج در تابستان.

پیدا کردن سوزن به مواد مخدر در انبار کاه—که در آن کروناویروس جدید, درمان متولد می شوند

آن را بلافاصله آشکار است که baricitinib به طور بالقوه می تواند درمان COVID-19; از آن زمان هوش مصنوعی تلاش بریتانیا بر اساس BenevolentAI صیقلی موجود در ادبیات پزشکی و توصیف مواد مخدر سازه به شناسایی baricitinib به عنوان ممکن است درمان.

این دستگاه مبتنی بر یادگیری تکنیک های در حال ساخت جستجو برای درمان های جدید به مراتب کارآمد تر از همیشه قبل از. کلروکين, هیدروکسی کلروکین را پدر و مادر از یک جنگ عظیم در زمان کشف مواد مخدر تلاش در 1940s زمانی که دولت ها و شرکت های دارویی خار از طریق مواد مخدر موجود کتابخانه های امیدوار کننده, راه های جدید برای درمان مالاریا. با قدرت محاسباتی است که سفارشات از قدر بیشتر در حال حاضر آن را در حال حاضر ممکن است به تنها نه فقط موجود با داروهای ضد ویروسی بالقوه, اما کاملا جدید آنهایی که رفته اند ممکن است خسته شده اید.

زمانی که Sumit Chanda برای اولین بار شنیده مرموز ذات الریه-مانند بیماری خونتان در ووهان چین او “احساس وهم آور” است که جهان به صورت یک توانمند ویروسی دشمن. او صرف تمام زندگی خود را به مطالعه همه باهوش و اهریمنی راه هایی که باکتری ها, ویروس ها و عوامل بیماری زا پیدا کردن میزبان مهمان نواز و پس از آن را تا محل اقامت بی اعتنا به چه بیماری, بیماری ها و خرابی آنها ممکن است باعث شود. و به عنوان مدیر ایمنی و پاتوژنز برنامه در سنفورد برنهام Prebys پزشکی کشف موسسه در سن دیگو Chanda می دانستند که اگر رمز و راز بیماری قابل توجه در چین بود و در واقع ناشی از یک ویروس و یا باکتری و سپس پزشکان خواهد نیاز به راه های جدید برای درمان آن—و به سرعت.

او و تیم او شروع به canvassing خود 13,000 مواد مخدر کتابخانه است که بودجه توسط بنیاد بیل و ملیندا گیتس. “استراتژی ما این است که به داروهای موجود و ببینید اگر آنها ممکن است هر اثر به عنوان یک ضد ویروسی برای مبارزه با COVID-19” او می گوید. “مزیت این روش این است که شما می توانید اصلاح سال پس از سال خاموش روند توسعه و مطالعات ایمنی. ما می خواهیم همه چیز را به حرکت به سرعت به [تست] در مردم است.” در چند هفته او تنگ کردن لیست بالقوه coronavirus نامزد مواد مخدر و از آنجا که این در حال حاضر داروهای موجود و تایید شده برای درمان بیماری های دیگر, آنها نسبتا امن و به سرعت می تواند آزمایش می شود در افراد آلوده به ویروس SARS-CoV-2.

Chanda تیم نیست و تنها با استفاده از این رویکرد است. محققان در متعدد شرکت های داروسازی بیوتکنولوژی لباس و مراکز علمی در حال غربالگری کتابخانه های خود را از مواد مخدر—هر دو تایید شده و در حال توسعه—برای هر ضد COVID-19 بالقوه است.

در دانشگاه کلمبیا دکتر دیوید هو که پیشگام راه ایجاد کوکتل مواد مخدر به آنها را قوی تر در برابر HIV است دانه های مختلف کتابخانه از ویروس-هدف قرار دادن مواد مخدر به شهامت آنهایی است که می تواند موثر در برابر SARS-CoV-2. در مجموع او تا به برخی از 4,700 مواد مخدر (مصوب و در حال توسعه) به دنبال از طریق و او معتقد است که قوی وجود دارد شانس پیدا کردن چیزی است که ممکن است موثر در برابر نه فقط SARS-CoV-2 اما هر coronavirus که ممکن است تا موسیقی پاپ در سال های آینده. کلید می گوید: هو را آماده برای آینده شیوع بنابراین در پیدا کردن داروهای ضد ویروسی نیست و باید برای شروع از ابتدا. “ما می دانیم که این ویروس ها اقامت در گونه های جانوری,” او می گوید. “ما پیش بینی می کنیم در دهه آینده وجود خواهد داشت بیشتر [بیماری]. و ما نیاز به پیدا کردن راه حل دائمی. ما نباید تکرار اشتباه ما ساخته شده پس از سارس و پس از MERS که یک بار این بیماری همه گیر دیگر کم بهره و سیاسی خواهد شد و این بودجه نیز دیگر کم. اگر ما تا به حال به دنبال از طریق با کاری که آغاز کرده بود با سارس ما خواهد بود بسیار بهتر از امروز.”

از این واضح نه چندان واضح

اما امروز ما در میان یک بیماری همه گیر و دانشمندان مشتاق به ترک هیچ بالقوه امیدوار کننده تکنولوژی امتحان نشده. بانکی در بدن در حال رشد از علم به دنبال در چگونه نوزادان تازه متولد شده قادر به جلوگیری از تهدید کننده حیات عفونت در روز اول خود را در جهان محققان در نیوجرسی-بر اساس Celularity در حال تحقیق چگونه جفت سلول های غنی از سلول های ایمنی است که محافظت از نوزاد در دوران جنینی نیز ممکن است تبدیل به یک منبع از دفاع سیستم ایمنی بدن درمان در برابر COVID-19. این بخشی از یک استراتژی گسترده تر از سلول های مبتنی بر درمان است که دانشمندان شروع به کاوش برای درمان سرطان و همچنین بیماری های عفونی.

در آوریل 1, شرکت, دریافت, ترخیص کالا از گمرک FDA برای خود جفتی همراه درمان بر اساس یک گروه از سلول های ایمنی به نام “سلولهای کشنده طبيعی” است که گردش در جفت و طراحی شده برای حفاظت از جنین در حال رشد از عفونت است. آنها در حال برنامه ریزی برای به رسمیت شناختن پرچم قرمز به طور معمول فرستاده شده توسط سلول های آلوده به ویروس SARS-CoV-2 و نابود کردن آنها است. پس از 2002-2003 شیوع بیماری سارس محققان در چین یافت می شود که افرادی که علائم شدید از این بیماری نیز تا به حال با کمبود جمعیت سلولهای کشنده طبیعی.

FDA چراغ سبز به معنی این شرکت می توانید راه اندازی یک انسان مطالعه با استفاده از جفت کشنده طبیعی سلول ها در برابر COVID-19. دکتر رابرت حریری, Celularity بنیانگذار و مدیر عامل شرکت می خواهد برای تست آنها را برای اولین بار در افرادی که آلوده به دیدن اگر آنها می تواند به جلوگیری از عفونت از بدتر شدن. “رویکرد ما این است که برای پهن کردن و ايمونولوژيک منحنی,” او می گوید. “امید ما این است که برای کاهش اندازه بار ویروسی و نگه داشتن آن را در زیر آستانه جدی علامت بیماری تا زمانی که سیستم ایمنی بدن خود بیمار می تواند revved و پاسخ دهند.” اگر این مطالعات در حال تشویق سپس این شرکت را نگاه کنید که چگونه سلولهای کشنده طبيعی ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به “قبل از اتهام” سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از عفونت با SARS-CoV-2 در وهله اول.

واکسن: محافظ نهایی

به عنوان موثر و حیاتی که این درمان ممکن است آنها یک تور ایمنی برای بهترین سلاح در برابر یک بیماری عفونی: یک واکسن.

دلیل اصلی این است که یک ویروس جدید مانند SARS-CoV-2 دهکدهای از جمله مجوز رایگان برای آلوده کردن صدها نفر از هزاران نفر از مردم در سراسر جهان است چرا که آن را کاملا جدید دشمن برای سیستم ایمنی بدن انسان — ساخت جمعیت این سیاره باز هدف برای عفونت است. اما یک واکسن است که می تواند نخست بدن برای ساخت یک ارتش از آنتی بادی ها و سلول های ایمنی آموزش دیده برای تشخیص و از بین بردن coronavirus خواهد عمل به عنوان یک غیر قابل نفوذ مولکولی قلعه مسدود کردن تهاجم و جلوگیری از بیماری است.

متاسفانه واکسن را هم به توسعه—سال اگر نه دهه. دانشمندان در جانسون و جانسون در حال حاضر در حال کار بر روی یک واکسن با استفاده از قطعات از SARS-CoV-2 سنبله پروتئین آسان پروتئین هدف که sprinkles در سطح ویروس مثل یک تاج (از این رو نام “کوروناویروس” از واژه لاتین “تاج”). شرکت بارهای ویروسی ژن سنبله پروتئین به یک معلول مشترک-ویروس سرماخوردگی بردار که حاوی مواد ژنتیکی به سلول های انسان است. سیستم ایمنی بدن و سپس به رسمیت می شناسد ویروسی قطعات به عنوان خارجی و اعزام دفاعی سلول های آن را از بین ببرد. در این فرآیند سیستم ایمنی بدن یاد می گیرد به رسمیت شناختن مواد ژنتیکی از ویروس تا زمانی که بدن در مواجهه با ویروس واقعی آن را آماده برای حمله به.

با توجه به تولید مورد نیاز برای ساخت واکسن و مطالعات در حیوانات نیاز به یک اشاره از اینکه واکسن به کار خواهد کرد, اما, J&J در پروژه بعید است که به نتیجه برسد تا اواسط 2021. “ما قصد داریم به اولین اطلاعات در مورد واکسن قبل از پایان سال می گوید:” پل Stoffels ارشد علوم افسر در J&J. “من امیدوارم که در نیمه اول سال آینده ما باید قادر به دریافت واکسن آماده برای مردم در گروه های در معرض خطر مانند کارکنان مراقبت های بهداشتی در خط مقدم.”

که زمانی است که در حال حاضر شتاب بسیار کمی در مقایسه با واکسن تحقیقات در غیر pandemic زمینه. اما فن آوری جدید است که نیازی به زنده سیستم حمل و نقل می تواند کوچک هم به انسان آزمایش و حتی بیشتر. همکاری با موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدرن درمان مبتنی بر زیست فناوری در Cambridge, Mass., توسعه آن mRNA واکسن در یک رکورد 42 روز پس از توالی ژنتیکی جدید کروناویروس منتشر شد در اواسط ژانویه. سیستم خود را تبدیل بدن انسان به یک آزمایشگاه به بوسیله اسباب گردنده از پروتئین های ویروسی است که فعال کردن سیستم ایمنی بدن است.

محققان در Moderna داغ سیمی سنتی واکسن سازی فرآیند بسته بندی شات خود را با mRNA از مواد ژنتیکی است که می آید از DNA و پروتئین است. ویروسی mRNA است که روکشی در یک لیپید کشتی است که به بدن تزریق می شود. هنگامی که در داخل سلول های ایمنی در سیستم لنفاوی پردازش mRNA و استفاده از آن را مانند یک ژنتیکی beacon برای جذب سلول های ایمنی است که می تواند کوه سمی پاسخ در برابر ویروس. “ما واکسن مانند برنامه نرم افزار برای بدن” می گوید: دکتر استفان Hoge رئیس مدرن. “به طوری که پس از آن می رود و باعث می شود [ویروسی] پروتئین است که می تواند تولید یک پاسخ ایمنی است.”

از آنجا که این روش شامل نیست زنده یا مرده ویروس ها—همه آن نیاز به یک آزمایشگاه است که می تواند سنتز صحیح ژنتیکی ویروسی توالی آن می تواند به سرعت از محققان لازم نیست که صبر کنید برای ویروس ها به رشد است. تقریبا دقیقا دو ماه پس از توالی ژنتیکی از SARS-CoV-2 برای اولین بار منتشر شده توسط محققان چینی اولین داوطلب تزريق از مدرن واکسن. این شرکت اولین مطالعه از این واکسن که شامل 45 سالم شرکت کنندگان خواهد نظارت بر ایمنی آن است. Hoge در حال حاضر در حال آماده سازی خود برای تولید صدها و هزاران مطلب دوز به آماده شدن برای مرحله بعد از تست خواهد شد که ثبت نام صدها نفر از مردم به احتمال زیاد کسانی که در معرض خطر آلوده شدن مانند کارکنان مراقبت های بهداشتی.

اگر این نتایج نیست به عنوان امیدوار کننده به عنوان کارشناسان بهداشت و امیدواریم دیگر وجود دارد گزینه های نوآورانه در کار می کند. در دانشگاه پیتسبورگ دانشمندان که در حال توسعه یک واکسن علیه اصلی ویروس سارس را روشن ساخت یک شات در برابر یکی از جدید. خود تکنولوژی شامل صدها microneedles در یک گروه کمک مانند پچ که تحویل قطعات از coronavirus پروتئین به طور مستقیم به پوست است. از وجود خارجی پروتئین های ویروسی در حال جاروب به خون و سیستم لنفاوی که در آن سلول های ایمنی رسمیت شناختن آنها به عنوان مهاجمان و توسعه آنتی بادی بر علیه آنها. بعد از دیدن حیوانات تلقيح شده با واکسن خود را توسعه قوی آنتی بادی علیه SARS-CoV-2 تیم آماده است تا به ارائه یک برنامه به FDA برای شروع آزمایش در مردم است.

چه چیزی متفاوت در مورد این کروناویروس جدید تلاش است این واقعیت است که آنها همه طراحی شده برای کنترل SARS-CoV-2 به تنهایی. به رسمیت شناختن است که این coronavirus سوم در دهه های اخیر به علت بیماری همه گیر دانشمندان با تمرکز بر روی ساختمان درمان از جمله واکسن است که می تواند به سرعت توان به هدف های مختلف coronaviruses است که ممکن است ظهور در سال آینده است. “ما امیدواریم که این فن آوری های جدید تبدیل به این نوع از چیزهایی که ما در ساخت ابزار ما کیت که به عنوان انسان به ما اجازه می دهد پاسخ بسیار بیشتر و شتاب به بعد همه گیر” می گوید: مدرن را Hoge. “از آنجا که ما انتظار داریم در ادامه تهدیدات ناشی از ویروس ها در آینده است.”

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im