واکسن ممکن است تنها راه ورزش بازگشت به عرصه

او اذعان می کند که مشتاق طرفداران هاکی اما دکتر آنتونی چو قصد ندارد در حضور هر ونکوور کناکز بازی تا زمانی که یک COVID-19 واکسن توسعه یافته است.

“من فکر نمی کنم من خواهد بود مایل به ریسک حضور در یک رویداد عمومی مربوط به توده ها” گفت: چو استاد بازنشسته در بیماری های عفونی بخش در دانشگاه بریتیش کلمبیا.

“من فکر می کنم یک واکسن است که برای آمدن من بدون شک در مورد آن است. چگونه به زودی حدس و گمان است.”

این بیماری همه گیر کوروناویروس را مجبور عمده ورزش حرفه ای لیگ های سراسر شمال امریکا به فشار دکمه مکث. میلیاردها دلار در معرض خطر هستند در حالی که هاکی و بیس بال, فوتبال, بسکتبال, فوتبال, تنیس و گلف تمام اندیشیدن شرایطی که اجازه می دهد آنها را به بازی دوباره.

حتی با استان آغاز به لغو محدودیت دکتر ترزا Tam کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر تاکید شده “تجمع جرم در هر یک از ما در نزدیکی آتی” وقتی پرسیده شد که در مورد چشم انداز ورزش بازگشت.

سازمان دیده بان | یک بیماری همه گیر است تعطیل جام استنلی قبل از:

در حالی که جهان هاکی منتظر برای دیدن اگر Covid-19 را حفظ خواهد کرد جام استنلی در آن مورد دستبرد زدن پیزو به نظر می رسد در سال 1919 نهایی که متوقف شد توسط آنفلوآنزای اسپانیایی. 2:54

اما حتی اگر NHL, لامپ کم مصرف, NBA یا MLS داده می شود چراغ سبز بسیاری از طرفداران رزرو در مورد بازگشت به عرصه تا یک واکسن برای ویروس در دسترس است.

“من فکر می کنم اگر رسیدیم به جایی که آنها گفت: هیچ اجتماعی فاصله لازم بود [اما] قبل از وجود یک واکسن یا قبل از آن ثابت شده بود وجود دارد یک گله ایمنی من احساس بسیار ساکت گفت:” ونکوور ساکن Rob Anderson, که حضور میلاد شیرها, بازی برخی از Whitecaps مسابقات و سالانه Rugby Sevens مسابقات است.

استیو Nairn, سابق, ونکوور وایت کپس نجومی بلیط-دارنده که هنوز حضور برخی از بازی ها موافق است.

“من فکر می کنم که خواهد بود یکی از آخرین چیزهایی که من می خواهم را انتخاب کنید,” او گفت:. “حتی اگر آنها به حال [فیزیکی فاصله] شما در کنار شما هستیم در ترکیب اولیه [با مردم]. آن را نه تنها خطر من مایل به گرفتن.”

همین پارک که سهام Winnipeg Jets بلیط فصل گفت: حضور زنده بازی هاکی اما احتمالا تا ژانویه صبر کنید.

“اگر آنها تصمیم به بازی در اینجا فردا و یا هفته آینده … من در واقع نمی خواهد بروید و گفت:” پارک تنیس طرفداران که به طور منظم حضور در مسابقات در تورنتو و مونترال و پالم اسپرینگز کالیفرنیا. “این رفتن به یک در حالی که تا زمانی که من احساس راحتی در مورد رفتن به یک جمعیت بزرگ.”

پارک تصمیم گیری در مورد ورود به عرصه دوباره نمی تواند تحت تأثیر توسعه یک واکسن.

“من هرگز واکسن خودم,” او گفت:. “من را نمی آنفولانزا شات تا کنون. من نمی خواهم بگویم من ضد واکسن اما من مرتب کردن بر اساس مستعد ابتلا به اجازه خود من آنتی بادی پس از نگاه من.

“من نمی دانم که آیا من می واکسن خودم مگر اینکه آن بسیار جدی … اگر این بود زندگی یا مرگ.”

سازمان دیده بان | شعله های آتش کاپیتان علامت جوردانو نمی دادن تا امید در NHL بازگشت:

نوریس برنده جایزه علامت جوردانو مشتاق به بازگشت به بازی هاکی. 4:42

تقاضا برای بلیط

دیوید Legg یک استاد مدیریت ورزشی در کوه سلطنتی در دانشگاه کلگری گفت: چگونه طرفداران احساس می کنید در حال حاضر ممکن است تغییر بیش از چند ماه آینده به عنوان محدودیت ها کاهش یافته و مردم شروع mingling دوباره.

“دو ماه از هم اکنون می توان آن را یک متن کاملا متفاوت و سناریو که در آن مردم نه به عنوان نگران فیزیکی فاصله به بازگشت به یک رویداد ورزشی است,” او گفت:.

لگ به خاطر خشم بسیاری از مردم بادی در بازیکنان و صاحبان طول NHL کار اختلافات در طول سال.

“مردم سوگند یاد بالا و پایین آنها هرگز بازگشت,” او گفت:. “و به محض این اعتصاب به پایان رسید مردم آمد در droves.

“وقتی NHL باز من شک دارم که ما باید همان نوع در خواست فروش بلیط است که شما شاهد قبل از COVID. کسانی که احساسات برای رویدادهای ورزشی, من فکر نمی کنم آن را لزوما رفتن به کاهش بیش از سه یا چهار ماه.”

مانند کسب و کارهای دیگر فرانشیز ورزشی احتمالا مجبور به تجدید نظر چگونه آنها را به کار گیرند.

فروش کاهش تعداد کرسی های فیزیکی فاصله در استادیوم سنسور که تشخیص مردم دماهای متناوب چگونه مردم مجاز به یک ساختمان روش های مختلف از مواد غذایی اختلال و حتی بیشتر دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه های همه گزینه ها هستند.

“آنها در حال رفتن به باید انجام دهید این است که بر اساس آنچه که مردم مایل به قرار داده تا با” گفت: Legg.

“من حدس می زنم که بسیاری ورزشی franchises در حال حاضر در مراکز بلیط فصل خود را-دارندگان تلاش برای به دست آوردن یک درک.”

چو رئیس سابق بیماری های عفونی بخش در بیمارستان عمومی ونکوور گفت: فاصله فیزیکی یکی از کلیدهای به شکست COVID-19 خواهد بود و حد جمعیت اندازه در حوادث.

“فاصله فیزیکی است که واقعا تنها چیزی است که کمک خواهد کرد که جلوگیری از انتقال و آن را فقط ممکن است زمانی که شما یک جمعیت بزرگ,” او گفت:. “حتی اگر قوانین آرام هستند و مردم مجاز به رفتن من فکر می کنم [حداکثر تعداد افراد مجاز با هم] خواهد بود بسیار کوچک هیچ چیز مانند صدها یا هزاران نفر از مردم است.”

برای چو امن ترین گزینه باقی می ماند و نشان دادن رویدادهای ورزشی در تلویزیون که در عرصه خالی.

“قبل از واکسن در دسترس است و یا ما می دانیم گله ایمنی رسیده است یک نقطه خاص من می ترسم که رفتن به راه” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>