رئیس دولت ایالات متحده در آژانس مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس است که وی از سوی مامورین که او سرنگون شد برای مخالفت سیاسی متصل تلاش برای ترویج یک مالاریا مواد مخدر است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ بدون اثبات به عنوان یک درمان برای COVID-19.

ریک روشن مدیر سابق پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان در بیانیه ای گفت: روز شنبه بود که او شتابزده حذف از کار خود را در روز سه شنبه و reassigned به کمتر نقش دارد. وکلای او دبرا کاتز و لیزا بانک ها آن را به نام “تلافی ساده و ساده است.”

اختلاف است در مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به ترویج آن از تریبون در جلسه کاخ سفید اتاق.

بردا آژانس روشن است که قبلا در راس یک واحد از وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایجاد شده برای مقابله با تهدیدات بیوتروریسم و بیماری های عفونی. اخیرا در تلاش برای پرش شروع کار بر روی یک واکسن برای coronavirus.

“من صحبت کردن در آنجا برای مبارزه با این ویروس مرگبار, علم — و نه سیاست یا cronyism — اتحاد منجر به راه” روشن است که در یک دکترا در رشته ایمونولوژی گفت: در بیانیه ای که منتشر شد توسط خود وکلا.

“به طور خاص و بر خلاف دستورات غلط من محدود گسترده استفاده از کلروکين و هیدروکسی کلروکین و ترویج توسط دولت به عنوان یک اکسیر اما که به وضوح عدم شایستگی علمی” روشن گفت.

“من نیز در برابر تلاش ها برای صندوق به طور بالقوه خطرناک مواد مخدر ترویج شده توسط کسانی که با ارتباطات سیاسی.”

‘شاید او تحت فشار قرار دادند: مغلوب ساختن پیشی جستن

مغلوب ساختن پیشی جستن که در مورد خواسته های روشن در روز چهارشنبه در کاخ سفید جلسه در coronavirus گفت که او “هرگز شنیده از او.”

“آن مرد می گوید او تحت فشار قرار دادند از یک شغل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شاید او بود. شاید او نبود. … من نمی دانم که او چه کسی است.”

روشن و وکلای او درخواست تحقیقات HHS بازرس کل و توسط دفتر مشاور ویژه یک سازمان مستقل است که به عنوان بخشی از خود را مسئول حفاظت از دولت خبرچین.

“در حالی که من آماده ام تا نگاهی به همه گزینه ها و به فکر” خارج از جعبه “برای درمان موثر, من به درستی در برابر تلاش برای ارائه یک اثبات نشده به مواد مخدر در تقاضا به آمریکا” روشن نوشت.

او همچنین با اشاره به “درگیری با HHS رهبری سیاسی” بیش از تلاش های خود را برای “سرمایه گذاری اولیه در واکسن و منابع حیاتی برای صرفه جویی در آمریکا زندگی می کند.” یکی از انتقادات عمده از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همه گیر پاسخ این است که کمی انجام شد در ماه فوریه به انبار تجهیزات مورد نیاز.

“علم در خدمت به سلامت و ایمنی مردم آمریکا باید همیشه مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست” روشن گفت.

معاون رئیس جمهور آمریکا مایک پنس دیده می شود تعامل با وزارت بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر در طول روزانه coronavirus نیروی کار جلسه در آوریل 3. (تام برنر/فردا نیوز)

الکس آذر, یک وکیل و سابق مواد مخدر اجرایی صنعت منجر HHS دوم دائمی رئیس برای این سازمان در مغلوب ساختن پیشی جستن مدت است.

دو سازمان Alex آذر نظارت به عنوان HHS, منشی, مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و غذا و دارو نمی آمد تا با دوام coronavirus آزمون از پنج و نیم هفته حتی به کشورهای دیگر و سازمان بهداشت جهانی در حال حاضر آمادگی خود را دارند.

پشت صحنه, دستیاران خود را می گویند آذر تا به حال هشدار کاخ سفید به این ویروس هشدار دهنده گزارش در چین در اوایل ماه ژانویه و پس از آن بعد که ماه صحبت به طور مستقیم به رئیس جمهور. معلوم نیست دقیقا چه آذر گفت: رئیس جمهور به دلیل متن در دسترس نیست.

مغلوب ساختن پیشی جستن محروم آذر ارسال آلارم. “@SecAzar به من گفت که هیچ چیز تا بعد” او توییتی در اوایل این ماه.

اواخر بهمن ماه معاون رئیس جمهور مایک پنس گرفته بود بیش از آذر به عنوان رهبری در دولت اصلی coronavirus نیروی کار.

در بیانیه شنبه شب HHS تایید کرد که روشن است و دیگر در بردا آژانس اما خود را به آدرس اتهامات سیاسی دخالت در مسائل علمی.

سوالات بیش از اثر هیدروکسی کلروکین

HHS گفت: از آن روشن شد که درخواست کرده بود به اورژانس با استفاده از مجوز برای کلروکين و هیدروکسی کلروکین. در بیانیه خود روشن گفته بود او اصرار داشت که این مجوز محدود شود به یک محدود گروه از بیماران آن بیمارستان بستری با تایید COVID-19 تحت نظارت یک دکتر.

هیدروکسی کلروکین داده شده بود به بیماران در منطقه نیویورک, ملت, شدید ترین COVID-19 نقطه داغ. آن است که معمولا تجویز می شود در ترکیب با آنتی بیوتیک آزیترومایسین.

گوش دادن l مقابل سوز, آوریل 6 در هیدروکسی کلروکین:

کلروکين و هیدروکسی کلروکین – دو دارو تبلیغ توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, چه کسی می گوید که آنها می تواند بازی تغییر درمان COVID-19. اما در سراسر جهان کارشناسان بهداشت تلاش کرده اند به خلق و خوی انتظارات برای این داروها. امروز در مقابل سوز بحث ما به متخصص بیماری های عفونی دکتر اسحاق Bogoch در مورد این داروها و آزمایش های در حال انجام برای تعیین اگر آنها را نگه دارید و هر وعده در همه. 13:33

این HHS بازرس کل دفتر تا به حال هیچ پاسخ روشن است درخواست برای تحقیق و تفحص است. اما در کاپیتول هیل پیشرو دموکرات seconded تماس برای پرس و جو.

“رئیس جمهور تهمت است نه یک دانشمند و یا یک حرفه ای پزشکی” گفت: رزا DeLauro این کانکتیکات دموکرات که صندلی یک خانه پنل که نظارت HHS امور مالی. “این تصور که او و سیاسی خود را منصوب ساخت پرسنل بر اساس تصمیم گیری چقدر موثر رئیس جمهور فکر می کند که مواد مخدر مانند کلروکين و هیدروکسی کلروکین خواهد بود … کاملا غیر قابل قبول است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها تبلیغ مالاریا دارو به طور منظم خود را coronavirus جلسات آن را “تغییر بازی” و نشان می دهد آن شک می توان ثابت کرد اشتباه است. او ارائه شده به بیمار توصیفات که این دارو یک نجات دهنده زندگانی.

اما یک مطالعه اخیر از 368 نفر در ایالات متحده جانبازان بیمارستان ها هیچ بهره مندی از هیدروکسی کلروکین – و مرگ و میر بیشتر. این مطالعه یک نگاه اولیه در دارو است که باعث شده است تا بحث در جامعه پزشکی با بسیاری از پزشکان leery از استفاده از آن.

روشن است اتهامات شد و برای اولین بار منتشر شده توسط نیویورک تایمز و تکرار حوادثی که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح در مجلس و پس از آن تبرئه در سنا در ماه ژانویه است. در مورد دوم مغلوب ساختن پیشی جستن و چند جمهوری خواهان در کنگره excoriated ناشناس whistleblower که شکایت مطرح شده هشدار در مورد انگیزه های این دولت در سیاست خارجی در اوکراین است.

سازمان دیده بان l Remdesivir نیز به مطالعات اولیه:

محققان می گویند Remdesivir مواد مخدر طراحی شده برای درمان ابولا در حال نشان دادن نتایج امیدوار کننده ای در برابر COVID-19 اما هشدار می دهند آن را بیش از حد به زودی برای گفتن دارد. 1:57

یک مقام رسمی بیوگرافی توصیف روشن به عنوان یک آنفولانزا و بیماری های عفونی متخصص که عضو آژانس از 10 سال پیش و با تمرکز بر توسعه واکسن. او نیز برگزار شد عنوان HHS معاون دستیار وزیر برای آمادگی و پاسخ, گزارش به دکتر رابرت Kadlec. HHS گفت: روشن است که در حال حاضر اختصاص داده شده به موسسه ملی بهداشت کار بر روی روش های جدید برای تست.

این HHS بسیار زیادی اداره نظارت بر تقریبا هر فدرال آژانس بهداشت عمومی در کشور با $1.3 تریلیون دلار بودجه که بیش از تولید ناخالص ملی بسیاری از کشورها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im