اوترخت تیراندازی مشکوک چهره های تروریستی محاکمه

چهار نفر فوت کرد زمانی که یک فرد مسلح افتتاح شد آتش سوزی در یک تراموا در بخش مرکزی شهرستان هلندی در مارس 2019. وی که مقامات می گویند اعتراف به حمله رو چند قتل و ترور اتهامات در دادگاه است.

تروریسم محاکمه در برابر یک مرد متهم به کشتن چهار نفر در یک تراموا در هلند شهر اوترخت در سال 2019 شد به روز دوشنبه آغاز خواهد شد.

دادستان متهم Gokman T. با چهار فقره قتل با تروریست قصد و سه فقره اقدام به قتل در میان جرائم دیگر. اگر گناهکار او چهره یک جمله حداکثر زندگی در زندان است.

متهم شدن یک شهروند ترک تبار دستگیر شد در طول هشت ساعت manhunt سال گذشته مارس 18 تفنگ حمله.

محققان گفته اند که این شواهد به یک تروریست انگیزه و استناد نامه T. چپ در گریز ماشین که گفت: “من انجام این کار برای دین من. شما مسلمانان را می کشند و شما می خواهید برای گرفتن دین ما را از ما دور اما شما موفق نخواهد شد. خدا بزرگ است.”

دادستان ها می گویند T. اعتراف به انجام جرم و جنایت در سال گذشته است. آنها را توصیف او به عنوان یک مجرم تکرار یک کاربر به مواد مخدر و یک “فرد دشوار” اما گفت که تحقیقات قبلی به او نه آنها منجر به باور او توطئه حمله تروریستی.

تیراندازی را تکان داد هلند و باعث اوترخت به افزایش تهدید خود به بالاترین سطح است. این hourslong تعقیب جنایتکاران نیز شاهد امنیت تشدید در فرودگاه و کلیدی سایت در سراسر کشور است.

T. دستور داده شد به انجام ارزیابی روانی پیش از محاکمه که قرار است برای اجرا به مدت چهار روز در این هفته.

nm/stb (AP dpa)

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>