یوتا فرمانداری نامزد جان هانتسمن جونیور تست مثبت برای Coronavirus دیده می شود پس از دست دادن آشکار

(SALT LAKE CITY) — حزب جمهوری خواه ایالت یوتا فرمانداری نامزد و سفیر سابق جان هانتسمن جونیور گفت: او دارای آز

توسط PATRIS-FUN در 22 خرداد 1399

(SALT LAKE CITY) — حزب جمهوری خواه ایالت یوتا فرمانداری نامزد و سفیر سابق جان هانتسمن جونیور گفت: او دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

شکارچی گفت که او در حال تجربه "کلاسیک علائم" بیماری ناشی از کروناویروس و منزوی خواهد شد خود را در حالی که مبارزات انتخاباتی خود ادامه می دهد.

"مانند بسیاری دیگر هدف من این است که به نگه داشتن خانواده امن" او در یک صدای جیر جیر. "هر چند به طور موقت جدا ما هرگز بیشتر انرژی در این مسابقه مهم برای فرماندار. کار می رود!"

این خبر پس از یک کمپین کارمند آزمایش مثبت هفته گذشته است.

شکارچی که قبلا به عنوان فرماندار یوتا تا سال 2009 زمانی که او در سمت چپ به سفیر ایالات متحده در چین تحت آن رئیس جمهور باراک اوباما. او بعدها به عنوان سفیر ایران در روسیه تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از استعفا و نصب مبارزات انتخاباتی خود برای فرماندار.

شکارچی 60 یکی از چهار نامزدهای جمهوری خواه در ژوئن 30 اولیه رای گیری. او در نظر گرفته شده است فرمانداران هر چند در یک مسابقه با رژیم صهیونیستی است. سرهنگ اسپنسر کاکس که تا به حال به مشخصات بالاتر به تازگی با کمک به اجرای امور خارجه در پاسخ به coronavirus بحران است.

اولیه رای گیری شروع به بیرون رفتن در این هفته در انتخابات در حال انجام به طور کامل توسط پست الکترونیکی با توجه به همه گیر. این اولین باز انتخابات فرمانداری در ایالت یوتا در بیش از یک دهه.

شکارچی را به قرنطینه رفت در هفته گذشته و لغو همه خود را ظاهر عمومی پس از یادگیری این عضو هیات مثبت تست.

او با حضور در مراسم انتخاباتی در شمال ایالت یوتا در شهر لوگان در مدت کوتاهی قبل از گرفتن اخبار. برگزار شد در خارج اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله شیوه هر چند تعداد زیادی از مردم وجود ندارد ماسک هرالد مجله روزنامه گزارش شده است. یک عکس را نشان می دهد شکارچی دست دادن با یک شرکت کننده و نه با پوشیدن ماسک.

تعداد coronavirus موارد شده است روند رو به بالا در ایالت یوتا به عنوان دولت حرکت به سمت بازگشایی اقتصاد تحت فشار محافظه کاران که به استناد سنگین اقتصادی تلفات و کسب و کار خاموش شدن ناگهانی با هدف متوقف کردن گسترش یافته است.

شکارچی مثبت آزمون پس از اولیه نادرست نتیجه منفی از Salt Lake County Health Department. یک تست دوم آمد مثبت است.

خود را در حال اجرا همسر پروو شهردار میشل Kaufusi بود پاک شده بود برای ادامه مبارزه در فرد هفته گذشته است.

او دختر ابی شکارچی چپ نقش خود را به عنوان یک میزبان در تلویزیون نشان می دهد "نمایش "برای پیوستن به کمپین. آن را بلافاصله روشن نیست اگر او تا به حال شده است توسط ویروس تحت تاثیر قرار.

خانواده در میان شناخته شده ترین در ایالت یوتا است. جان هانتسمن Sr. بود که یک تاجر میلیاردر و نیکوکار.

به کارکنان و مواضع خود را مشخص نشده اند. ستاد انتخاباتی بسته شد برای تمیز کردن هفته گذشته و بعد از آن بازگشایی شد.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.

او دیگر مخالفان دولت سابق مجلس گرگ هیوز و سابق عربستان صندلی توماس رایت.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن