نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا آغاز خروج از افغانستان

آمریکا را آغاز کرده است در حال حرکت نیروهای نظامی از افغانستان به عنوان آن به نظر می رسد برای کاهش حضور نظامی تحت شرایط توافقنامه صلح امضا شده با طالبان است. همه نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا در حال برداشت در 14 ماه.

در میان هرج و مرج سیاسی در افغانستان ما شروع به بیرون کشیدن نیروهای نظامی در این کشور روز دوشنبه مطابق با نقطه عطفی قرارداد صلح.

ما نیروهای, اما, حفظ “همه وسایل نظامی و مقامات برای به انجام رساندن اهداف ما” از جمله عملیات علیه القاعده و “دولت اسلامی” پنتاگون رسمی سانی Legget در بیانیه ای گفت.

به ما که حمله به افغانستان و سرنگونی رژیم طالبان در سال 2001 امضا مقابله با طالبان رهبری در اواخر فوریه متعهد به کاهش حضور نظامی. مرحله اول را ببینید پنتاگون کاهش نیروهای نظامی اعداد از جایی بیش از 12000 به 8,600 در شش ماه آینده.

این معامله همچنین میسازد 14 ماه دوره برای خروج از “تمام نیروهای نظامی ایالات متحده و متحدان آن و شرکای ائتلاف از جمله غیر دیپلماتیک و غیر نظامی و پرسنل امنیتی خصوصی و پیمانکاران و مربیان و مشاوران و حمایت از پرسنل خدمات.”

وزیر دفاع علامت Esper گفته است که ما خواهد شد توقف برداشت و ارزیابی مجدد وضعیت — از جمله این که آیا طالبان به تایید پایان خود را از معامله — هنگامی که نیروهای نظامی تعداد کاهش می یابد به 8,600.

ادامه مطلب:طالبان معامله — یک پیروزی برای اسلام گرایان?

رقیب ریاست جمهوری inaugurations

در اوایل روز دوشنبه وقت رئیس جمهور اشرف غنی برگزار شد مراسم تحلیف خود در کاخ ریاست جمهوری همراه با نماینده خاص امریکا زلمای خلیل زاد و بالای ما فرمانده نظامی در این کشور اسکات میلر. در قسمت دیگری از کاخ اصلی خود را رقیب سیاسی رئیس اجرایی عبدالله عبدالله برگزار شد خود را در مراسم تحلیف ریاست جمهوری, جایی که او متعهد به “حفاظت از استقلال و حاکمیت ملی و تمامیت ارضی” از افغانستان است.

غنی در ماه فوریه دقت برنده اعلام شده از سال گذشته انتخابات ریاست جمهوری, اما, نظر سنجی, شد دنده های پی در پی تاخیر و ادعای رای تقلب گفت: این کشور به شکایت های انتخاباتی کمیسیون. عبدالله از قول به فرم خود را موازی با دولت است.

واشنگتن امیدوار است برای پایان دادن به جنگ است که به طول انجامید بیش از 18 سال — به عنوان طولانی ترین جنگ در تاریخ ایالات متحده آمریکا. آخرین بن بست سیاسی, اما گاهی ترس از تازه خونریزی در افغانستان به عنوان هر دو عبدالله و غنی در حال حمایت به شدت مسلح اند.

dj/stb (AP, AFP)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>