ما از سربازان در آلمان برای ‘مدافع اروپا 20’ مانورهای نظامی

عظیم اطلس رزمایش نظامی بدست جریان بیش از 40,000 ما سربازان و خودروهای نظامی انتظار می رود به در اروپا می رسند. آن است که بزرگترین ما سربازان جنبش در سراسر اقیانوس اطلس در 25 سال.

اولین گروه از نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا, مخازن و تجهیزات در نظر گرفتن بخشی در “مدافع اروپا 20” تمرین نظامی شروع به ورود در شمال آلمان بندر برمرهافن جمعه, لگد زدن به بزرگترین استقرار ما مبتنی بر نیروهای در اروپا بیش از 25 سال است.

در مجموع بیش از 20 ، 000 سرباز و 20000 قطعه از تجهیزات در حال حمل در سراسر اقیانوس اطلس پس از رسیدن به شش اروپایی بنادر. آنها خواهد شد و سپس انتقال به مرحله بندی مناطق و به مانورهای نظامی با شرکای اروپایی آمریکا ارتش گفت.

بخش قابل توجهی از نیروهای نظامی و تجهیزات به شمار می رود اعزام به لهستان و لتونی و لیتوانی و استونی.

نقش روسیه

این جنبش توده ای از نیروهای نظامی آمریکا در سراسر اقیانوس اطلس به آلمان و اروپای شرقی در نظر گرفته شده است به عنوان یک آزمون از اقیانوس اطلس همکاری نظامی و قابلیت. این می آید به عنوان نیروهای ناتو در اروپای شرقی هستند با احتیاط از روسیه تهاجمی تر استقرار در منطقه است.

ارتش ایالات متحده گفت که مدافع اروپا 20 “نشان می دهد که ارتش آمریکا توانایی استقرار یک نیروی بزرگ برای حمایت از ناتو و پاسخ به هر گونه بحران است.”

کلودیا عمده متخصص در امنیت و سیاست دفاعی در موسسه آلمانی برای امنیت و امور بین الملل (SWP) گفت: DW که روسیه در کریمه را برای الحاق شد “از خواب بیدار تماس” برای اروپا است.

“امنیت جهت است که اروپا آن را اعتقاد بر این بود با روسیه و دیگر کار کرده است. روسیه دیگر شریک استراتژیک. اروپایی ها باید برای مقابله با این سوال دوباره: ‘ما چگونه دفاع از خود را در اروپا؟'”

اما دگرمن. ژنرال مارتین Schelleis آلمانی, فرمانده مشترک خدمات پشتیبانی گفت که مدافع اروپا 20 در نظر گرفته شده بود به عنوان نشانه ای از پرخاشگری نسبت به روسیه است.

“روسیه است نه یک دلیل برای این ورزش قابلیت های نظامی تنها می تواند به بازسازی و نگهداری در دراز مدت” او گفت:.

بیشتر بخوانید: ناتو در یک کلام: آنچه شما باید بدانید

تانک در جاده ها ؟

آلمان محل مرکزی به این معنی است که اکثریت قریب به اتفاق تجهیزات عنوان شرق منتقل خواهد شد همراه آلمانی جاده ها و راه آهن.

هر دو آلمانی و نظامی آمریکا گفته اند که آنها سعی خواهد کرد و جلوگیری از ایجاد وقفه در زندگی روزانه و حمل و نقل در حال انتظار را در طول شب.

“اگر همه چیز به خوبی می رود, هیچ کس نمی خواهد هر چیزی را متوجه” گفت: Schelleis. “از عملیاتی دیدگاه ما در درجه اول علاقه مند به این که ما فرآیندهای در حال قادر به تحمل بارهای این قدر.

هدف بلند مدت است که با استفاده از تجربه برای تقویت ناتو

“ورزش اساسا در مورد حمل و نقل و حمل و نقل از نیروهای” گفت: عمده اضافه کرد که ناتو در شرق شرکای اروپایی در لهستان و کشورهای بالتیک نیاز خود را به آزمون زیرساخت ها و ظرفیت های.

گزارش های اضافی توسط لیزا Hänel

DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>