ما تعلیق سفر از اتحادیه اروپا: آنچه شما نیاز به دانستن

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است 30 روز سفر بان کی مون در بسیاری از اتباع خارجی که در 26 کشور اروپایی در 14 روز گذشته. این ممنوعیت شامل نمی شود ما شهروندان است.

خواهد شد که تحت تاثیر این ممنوعیت?

این محدودیت اعمال می شود به شهروندان کشورهای دیگر از ایالات متحده که در حال حاضر در هر یک از 26 منطقه شنگن کشور بیش از 14 روز گذشته قبل از ورود خود را و یا اقدام به ورود به ایالات متحده است.

شنگن منطقه یک منطقه بدون روادید سفر که شامل 26 کشورهای اروپایی: اتریش, بلژیک, جمهوری چک, دانمارک, استونی, فنلاند, فرانسه, آلمان, یونان مجارستان ایسلند ایتالیا لتونی و لیختن اشتاین لیتوانی لوکزامبورگ, مالت, هلند, نروژ, لهستان, پرتغال, اسلواکی, اسلوونی, اسپانیا, سوئد, سوئیس.

این محدودیت های مسافرتی را به اثر در تاریخ 13 مارس سال 2020 است. 11:59 p. m. (EDT), (0359, مارس 14 UTC) و درخواست برای 30 روز.

بیشتر بخوانید: Coronavirus آخرین: مغلوب ساختن پیشی جستن تعلیق سفر از اروپا و کشورهای شنگن

است هر کسی که معاف از محدودیت ؟

شهروندان ایالات متحده که در حال حاضر در اتحادیه اروپا خواهد بود اجازه ورود به ایالات متحده است. کاخ سفید گفت: مردم از ورود به آمریکا و معاف خواهد بود “به کارگردانی محدود فرودگاه که در آن غربالگری می گیرد.”

بریتانیا و ایرلند که بخشی از منطقه شنگن هستند شامل ممنوعیت سفر. نه کشورهای اروپایی بلغارستان کرواسی قبرس و رومانی.

این محدودیت را اعمال نمی شود به:

هر یک مقیم دائم قانونی ایالات متحده و هر کشور خارجی که همسر یک شهروند ایالات متحده یا مقیم دائم قانونی.

اتباع خارجی که والدین و یا قیم قانونی یک شهروند ایالات متحده یا مقیم دائم قانونی.

اتباع خارجی که خواهر و برادر هستند از یک شهروند ایالات متحده یا مقیم دائم قانونی که زیر 21 سال و مجرد.

اتباع خارجی که در حال پرورش فرزندان یک شهروند ایالات متحده یا مقیم دائم قانونی.

هر عضو از نیروهای مسلح ایالات متحده.

ممنوعیت سفر اعمال نمی شود به هر کسی روی یک پرواز برنامه ریزی شده به مقصد آمریکا ترک قبل از 11:59 p. m. EDT در 13 مارس سال 2020

ادامه مطلب: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که بان کی مون تحت تاثیر “مردم نه کالا” و تاکید کرد که ما همچنان “متعهد به تسهیل تجارت بین ملت ما.”

چرا ما این تصمیم را در حال حاضر ؟

در بیانیه کاخ سفید گفت: ما این است که “قادر به به طور موثر ارزیابی و نظارت بر تمام مسافران ادامه می رسند از منطقه شنگن.”

“پتانسیل کشف نشده انتقال این ویروس توسط افراد آلوده به دنبال ورود به ایالات متحده از منطقه شنگن را تهدید امنیت سیستم حمل و نقل ما; زیرساخت ها و امنیت ملی است.”

با توجه به کاخ سفید 201 COVID-19 مورد بوده است “صادر” از منطقه شنگن به 53 کشور جهان است.

“جریان آزاد بین مردم منطقه شنگن کشورهای وظیفه مدیریت از گسترش این ویروس دشوار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>